O czym chcesz poczytać na blogach?

Myra

A M E L I A - blog

Knajp jest mnóstwo. Bierzemy nieśmiertelny nasi goreng za 7 ringitów (tutaj prosto 1 ringit= 1 złoty). Obok jakaś psychiczna laska siedzie i co chwila wykrzykuje: fuck dog, fuck gay… i takie tam. Idziemy pod Petronas Towers. Ogromniaste!

Ściemnia się, wieże są super oświetlone. Wokół pełno Polaxów… Wracamy i zapuszczamy się w Bukit Bintang. I jest! W końcu… słyszymy „yes, masaz?” To jest Azja! Ruch niesamowity, tłum, samochody, klaksony, szał! Chcemy się napić piwa, ale cena – 28 MYR – nas zniechęciła, bez przesady… Idziemy na truskawkowy shake, od którego nam się robi zimno i zaczyna się ulewa… i Leje już do nocy, ale tu to normalne. Zahaczamy o kafejkę internetową – i wydaje nam się, że wdepnęliśmy do jakiejś hazardowej speluny, spieprzamy czym prędzej. To całkiem inny świat niż w Singapurze. Chyba nawet dzikszy od Bangkoku. Jesteśmy tu tylko do poniedziałku i to chyba wystarczy.

 

Niedziela 12.02.2012

Wstajemy o 10, dziś zwidzanie KL..

Wszystko o RBD - Onet.pl Blog

Pisnąć słówko to ją ze szkoły wyrzuci za samowolne opuszczenieszkoły. Mia jest załamana. Płacząca dziewczynę spotyka Roberta. Ta jej gratuluje"świetnej promocji". Mia odpowiada, że nie zrobiła tego dla poklasku tylkochciała pomóc, a Font ją wykorzystał. Sol nie daje spokoju profesorowiMirandzie, który każde jej zostawić się w spokoju. Widzi to Myra, mówiSol co o niej myśli, jak się kłócą wchodzi Font i mówi Myrze że nie maprawa wtrącać się w sprawy uczniów, mówi że wierzy Sol nie Myrze iwyrzuca ją z pracy i szkoły, widzi to Lupe. Anita zostaje prowadzićkawiarnię, jak Myra odchodzi. Przeprowadza się ona do Almy. Potem dyrektor odwdzięcza się Sol. Robi jej zdjęcia. Wcześniejwyrzuca matematyka. Julia widziała jak niedwuznacznie Sol go.

Czarodziejki Ogród - bloog.pl

Też zamążpójście trzem córkom zubożałego szlachcica, podrzucając im skrycie pieniądze. Raz, będąc na pełnym morzu, znalazł się z żeglarzami pośród ogromnej burzy. Wiara i modlitwa Mikołaja podnosiła wszystkich na duchu, a statek szczęśliwie dopłynął do portu. Po powrocie z podróży do Ziemi Świętej Mikołaj zamieszkał w klasztorze, który wybudował jego stryj. Pewnego razu modląc się w kościele, usłyszał głos Boga: Nie ta jest rola twoja - chcę mieć pożytek z ciebie, aby imię Moje mogło być uwielbione, idź do miasta Myry. Mikołaj posłuszny woli Bożej udał się natychmiast w drogę. W mieście tym obchodzono właśnie żałobę po śmierci biskupa. W kościele zebrali się biskupi i kapłani, by dokonać wyboru nowego pasterza dla Myry. Trudny to był wybór, nie godzono się bowiem na kandydaturę żadnego z proponowanych kapłanów. Zarządzono więc błagalne modlitwy, w czasie których Bóg sam objawił wolę najstarszemu z biskupów. Ten człowiek - obwieścił głos Boga -który nazajutrz wejdzie pierwszy do kościoła, powinien być wybrany biskupem..

Ażurowe marzenia

08:21, ren_i , szydełko-inspiracje
Link Komentarze (18) »
piątek, 26 czerwca 2009
Spódniczka w brązie

Spódniczką skończona ,a wygląda tak

zaczęłam walczyć z sukienką robię ją z "myra" początki takie,ale nie wiem czy nie spruję-coś mi nie pasuje

Dziękuję za wpisy

Marzanna,mimusia-1,kiwi.,jolad6,e-lucyna,bea_julla dziękuję za miłe komentarze,to prawda zakupy włóczkowe udane -mogłabym zamieszkać w pasmanterii hi,hi

mgnowienija dziękuję,ja też bardzo lubię sonatę z myra robię pierwszy raz  jak na razie dobrze się robi i ma fajny połysk tylko jest mało.

Ciekawy przypadek Jael Czarnes... - Onet.pl Blog

"Swiss made" pod szóstką, gotycke "B" i nazwisko twórcy, Philippe du Manoir, pod dwunastką. Na szybce widoczne ledwie rysy od użytkowania...
  Do jej uszu doleciały zbliżające się po kamiennej ścieżce ciężkie, lecz rytmiczne kroki. Żołnierski chód... W pierwszej chwili zdawała się nie słyszec, skupiona na zegarku. Podniosła gwałtownie głowę dopiero, gdy kroki były już jakieś dwa metry przed nią.
  Wtedy ucichły.
  Na ścieżce nikogo nie było.

*

Ma dobra znajoma Szaranagajama chciała bardzo serdecznie poinformowac, że jej forum myr.fora.pl stoi otworem dla wszystkich ;] Osobiście dużo się tam udzielam, nie żałuję, jest po prostu świetnie. Kto chętny, proszszsz bardzo ;]

אטטע
11 złote laury