O czym chcesz poczytać na blogach?

My ip

Niraga

W centrum ;) No ale dobrze, niech mu będzie. Oczywiście nie omieszkałam mu powiedzieć, że już mi doniesiono, że z kwiatkiem czeka i mój wywiad jednak działa. W taksówce wyciągnął z kieszeni i mi wręczył książeczkę pod tytułem "Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach" Dr Alana Fracisa. Myślę sobie, że chłopak zwariował z nadmiaru wrażeń a on na to, że jak coś nawali, to on wszystkiego uczył się z tej książeczki. Otworzyłam i umarłam, punkt za poczucie humoru.

Pojechaliśmy do folkowej knajpki i tam objedliśmy sie jak bąki. Czas nie wiem kiedy po leciał, ale nagle okazało.

Na koniec, mimo moich protestów wpakował mnie do taryfy i dał mi na nią kaskę. Nie to, żebym nie lubiła, ale miałam poczucie, że nadmiernie go wykorzystuję.

No i tak oto siedzę sobie w domku, róża siedzi w butelce po Heinekenie (gdyż wazonik zaokupował tulipan).

Jutro będę w IP więc znowu się spotkamy. Zobaczymy, niech się chłopak stara, kto wie...
01:41, niraga , Zapiski
Link Dodaj komentarz »
.

Blog IP PO KL dla województwa łódzkiego

W konsekwencji skróci drogę podpisywamnia umów.

2. Płatności dla beneficjentów realizowane będą przez BGK cyklicznie. Ostatnio zaproponowane stanowisko to wypłaty dokonywane cztery razy w miesiącu.

3. MRR proponuje wprowadzenia zapisu o braku konieczności zwrotu niewydatkowanych środków na konto IP/IP II  z końcem roku

4. W przypadku nie złożenia lub nieterminowego złożenia wniosku o płatność na kwotę zadeklarowaną przez beneficjenta, naliczane będą odsetki jak dla zaległości podatkowych, liczone od dnia przekazania środków od dnia złożenia  wniosku.

5. Wysunięto propzycję aby zwrot środków nastąpi poprzez wezwanie beneficjeta do zapłaty  i zaniechania pomniejszenia kolejnej płatności o kwotę zwrotu.

 

To tylko niektóre propozycje zaproponowane przez MRR.

Aby usprawnić cały proces potrzebujemy Państwa opinii w tej kwestii, ponieważ sami Państwo wiecie najlepiej z jakimi problemami borykacie się na co dzień i jak to zmienić.

Dlatego tak cenne są dla nas Państwa opinie i propozycje usprawnienia całego systemu.

MEG

Świeci tak dziarsko, że świateł nie musze zapalać i włóczę się półprzytomna w srebrnym blasku. Znalazłam karton z resztką soku kaktusowego i nagle zapragnęłam wypić go... Na balkonie. Księżyc ciepło... Itp. Stoję sobie na trzecim piętrze podziwiam okolice a tu nie spodziewanie sok się skończył. Myślę sobie trudno, zdarza się pójdę po wodę. Odwracam się a na firance siedzi tarantula. Orzesz ty!!! Przeszłam obok ciebie! Może nawet cię dotknęłam! Zatrzęsło mnie. Nie po to mieszkam w centrum (prawie) Warszawy by nawiedzały mnie takie zieziątka. Bydle ma 8 cm. Szczęście, że nie ma włosków, bo.

Jeszcze raz.

Mogę się założyć, że się nie odezwie. To wszystko. Ale to dobrze.

Tylko... Trochę tak jakoś dziwnie mi się ckni za czymś, o czym nie chcę myśleć...

 

Wieczorem poszłam do IP. Przedarłam się przez pozastawianą barierkami Starówkę.

zielony domek w zielonym świecie

Baby. Gdy się znudziło wszystkim śpiewanie i rozeszliśmy się do przedziałów to ten nasz anglik pokazywał nam sztuczki karciane ale i tak rozszywrowaliśmy. Wysiedliśmy w Nowym Targu i z tamtąd pojechaliśmy takim lekko bznadziejnym starym autobusem do Grwyałdu. Na wycieczkę pojechały dwie klasy I pi i Ip . wychowawcą klasy Ip był pan dyrektor więc oni nie mieli domku gdzieś na górze. Potem był obiadek i msza w kościele na dole. I znowu musieliśmy się wpsinac na górę.

W sobotę mieliśmy strasznie długą wyczerpującą trasę bo z Grywałdu do Krościenka, potem do Szczawnicy i następnie do Jaworek a z tamta do Grywałdy ale autobusem. na obaid wegetarianie mieli jajka sadzone a my jakieś mięso chyba. w nocy zaczęły się problemy. wegetarianie zaczęli żygać mieć bóle brzucha. w ciągu dnia już prawie 3/4 grupy leżało. w poniedizałek odwiedził nas sanepid, który do dni dzisiejszych zajmuje się tą sprawą. Niedługo i tak będę mieć badania.

to narazie tyle na temat.

Donatte - Onet.pl Blog

Destrukcyjnymi.
Exploit – program wykorzystujący błędy w administrowaniu systemem i przydzielający większe prawa dostępu.
DoS (Denial of Service) – technika hakerska polegająca na blokowaniu działania serwerów sieciowych poprzez wysyłanie mnóstwa pakietów IP, często mających zmodyfikowaną, niepoprawną konstrukcję;serwer zostaje przeciążany obsługiwaniem nadchodzących pakietów,zawiesza się lub przestaje działać.
DDoS (Distributed Denial of Service) – bardzie zaawansowana metoda DoS; polega na ataku rozproszonym po przez jednoczesne.
 x Gry
Polecam.
Madriction
Cindka
Ksiezyc ze smietana
Sanderka1994
A m b
Mysl gimnazjalistki
Bo ja lubie czekolade
 I am hated

sowa

Tych którzy wiedli na tym polu przez ostatnie dwa dziesięciolecia, tych którzy przyczynili się najwięcej do obecnego rozkładu  poczucia solidarności i tożsamości narodowej  i głównych atrybutów polskiej suwerenności. czytaj dalej

1. Gdzie kupić lub otzymać »
leon z IP 84.227.157.*** | 23.1.2011 21:58
Gdzie kupić lub otzymać _
1.1. Re: Gdzie kupić lub otzymać »
sowa z IP 87.161.228.*** | 23.1.2011 22:44
Polski Komitet Narodowy
Postfach 800626
65906 Frankfurt am.
Email: volni@o2.pl nie działa »
halka z IP 93.175.83.*** | 7.7.2011 14:03
Jak można zdobyc w pdf książke czesc 2. E. Kościesza „Grabieżcy tożsamości”.
Adres email volni@o2.pl – nie działa, zwraca serwer

3. Nie polecamy tej pozycji wydawniczej, nie komentujemy. Adres zlikwidował admin o2.pl »
magda z IP 217.232.156.*** | 7.7.2011 14:22
Nie polecamy tej pozycji wydawniczej, nie komentujemy. Adres zlikwidował admin o2.pl  Proszę przysłać zapytanie na aktualny adres, który pokaże wyszukiwarka po.

~:~THE KELLY FAMILY~:~ - Onet.pl Blog

 •  Kelly Family - We Are The World
 •  What if love - Kelly Family
 • kelly family- making of an angel
 •  Making of La Patata part 1
 •  Kelly Family: Making of Baby Smile
 •  Loewenverleihung 1989 Kelly Family, Sean o Kelly, Take my...
 •  By myself but not alone
 •  Ein_Kessel_Buntes_1989
 • kelly family-david song
 • Angelo Kelly 30.07.2006 Bochum Riff
 • Angelo Kelly 30.07.2006 Bochum Riff(I will be your bride)
 •  What's the metter you people
 • Wpadły na ten „inteligentny” pomysł].


  Moje pytanie jest następujące- Po co wy to robicie? [żałosne to, że aż śmieszne]


  Skrypt usunęłam i zablokowałam IP tej fanki.


  Skrypty itp. itd. zostały również zablokowane więc nie trudźcie się bo zawsze znajdę sposób by to wszystko naprawić[ wy tym samym, „drogie znajome” coraz bardziej się kompromitujecie]