O czym chcesz poczytać na blogach?

Mutacja

Papugi Hodowla - Onet.pl Blog

Melaniny (czarny, szary i brązowy kolor) oraz psittaciny (żółty, pomarańczowy, czerwony). Natomiast kolor niebieski nie jest efektem barwnika. Stanowi on barwę strukturalną piór, tzn. że powstaje w wyniku specjalnej budowy komórek pryzmatycznych piór. Dzięki temu można uzyskać różne mutacje barwne.

Perłowa


Nimfy perłowe wyhodowano w Niemczech w 1967 roku. Jest to mutacja sprzężona z płcią. We fragmentach piór następuje całkowita redukcja melaniny, co daje efekt jasnych plamek perełek na ciemniejszym tle. Perełki na intensywnie żółtym tle wyróżniają nimfy perłowe złote, natomiast na tle bladożółtym lub białym - perłowe srebrne. Najpierw wyhodowano nimfy perłowe srebrne. Tzw. perłowanie z ciemniejszymi obwódkami występowało u nich od głowy, przez kark i grzbiet oraz na małych i średnich pokrywach skrzydłowych. Pióra na głowie i gardle były żółte lub białe, jak u odmian dzikich. Obecnie większość nimf ma pertowanie na piersiach i brzuchu. Z nimf perłowych wyhodowano także inny wariant.

''Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.'' Beniamin Franklin - Onet.pl Blog

Ministerstwo Magii szło im na rękę finansując badania, udostępniając naukowców i tak dalej. Po kilku latach wyszło na jaw, że Greyback pracował na zmutowaniem przemiany. I wtedy Nasz Departament Tajemnic postanowił nadzorować to co się tutaj dzieje. Wbrew umowom międzynarodowym. Dlatego nad wszystkim jest taka totalna tajemnica. Przełożony nie konsultował się nawet z Wydziałem Aurorskim, Nie mówiąc o Wydziale Spraw Zagranicznych. Ale wracając do tego co się tutaj dzieje. Greyback wraz z grupą naukowców doprowadził do tego, że wilkołaki są w stanie przechodzić przemiany nie tylko podczas pełni, ale o każdej porze dnia i miesiąca. Mutacja doprowadziła do zwiększenia masy mięśniowej po przemianie oraz wyostrzyła ich zmysły. Po przemianie byli w pełni świadomi swojej tożsamości. To już nie są bestie, a w pełni świadome potwory. Nazwał swoje zmutowane dzieci Waregami. Rozumiecie to? Nieopisana siła i spryt wilkołaków mogły być kontrolowane i używane w każdym czasie. Ściągnął mnie tu Clark, jako specjalistkę od eliksirów, kiedy doszli do tego, Greybackowi się w pełni powiedzie koncepcja zmutowania wszystkich wilkołaków. Moim zadaniem było opracowanie szczepionki przeciw mutacji oraz dojść do tego jak mutację odwrócić. Grupa uderzeniowa, do której należał,.

.::Świat Papużek::. - Onet.pl Blog

  

Pawiany - Piękny wódź stada. Uwielbiam oglądać pawainy. 

  

Paw - jadł z ręki.

  

Aleksandretta obrożna - zajadała się jakimś owocem.

  

Ararauna zwyczajna - mój ulubiony gatunek ary.

  

Żako - uwielbiam te papugi! To  jedne z moich ulubionych. Są śliczne.

  

Patagonka - powiem szczeże że pierwszy raz widziałam taką papugę ^^"

  

Ara hiacyntowa - niestety tylko jedna była. W woilerze była z dwoma innymi ptakami lecz to nie były papugi.

  

Aleksandretta - ta podobała mi się z całej gromadki aleksandrett najbardziej. 

  

Zeberka - piękny samczyk. Wypisz, wymaluj Gucia ^^ Cale stadko ich było. Najróżniejszych mutacji. Szeki, białe, czarnolice i wiele, wiele innych.

  

Gołabek diamentowy - również było ich kilka. Nawet inna mutacja gołąbka była. 

  

Papuga.

Justin Bieberr-blog

On less lonely girl ( Justin mówi też o swoim nieśmiertelniku ) - KLLIKNIJ
I mam też pewien pomysł ..
Więc na pewno chcesz aby Justin odwiedził Polskę . Więc wysyłajcie mi swoje zdj.
na ten adres e-meil - patiti27@o2.pl to ja zbiorę wasze zdjęcia i zrobię z nich filmik wrzucie na youtube i Justin zobaczy ile ma fanek w Polsce :D Więc wysyłajcie dziewczyny , zdjęcie swoje i imię ! :) 


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5774199,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Justin - mutacja ! :) .

piątek,

Blog jak blog

ratvar
60
,
lublin
Słówko o mnie
Chciałbym dzielić z kimś swoje zainteresowania.
Zobacz mój profil
Notki
Marzenie senne wtorek, 12 maj 2009, 05:25
W ciągu 20 minut snu morze powstac marzenie, którego odtworzenie w czasie realnym wymagałoby czsa znacnzie dłuższego. jest to tak jak film - krótkie sceny przedzielone treścią domyślną.
czwartek, 16 październik 2008, 23:09

Altruizm jako skutek opieki nad potomstwem? Raczej jako przystosowanie. Mutacja musiała poprzedzać behawior, inaczej przecież nic by z tego nie wyszło.