O czym chcesz poczytać na blogach?

Muszyna

ihren schönen grünen Augen - Onet.pl Blog

- Dobra panowie powiedzcie temu o to panu , żeby mnie puścił - Zaczęłam walić ze zdwojoną siłą Bartka . 
- Bartek puść ją - Powiedział Ruciak 
- Mam ją puścić . ? - Zapytał a wszyscy krzyknęli tak . - No to za Muszynę .! - Wrzasnął się i wrzucił mnie do basenu .. .Hej hej za Muszynę . ? E tam powiem , że krzyknął za koniczynę i będzie git . 
- Zamorduję , ukatrupię , wykastruję , zakopię i pójdę siedzieć - Wysyczałam gdy się wynurzyłam .  
- Też Cię kocham - Powiedział i puścił mi buziaka . 
- Ohh jacy oni są słodcy - Powiedziała Martyna przytulając Bąka . 
- Emila jaka Muszyna . ? - Zapytała Dagmara 

Nasz Konik

Nie przygotowywana zapiekanka z ziemniaków i kapusty zwana "jazosko'' w wersji ortodoksyjnej , po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni pieczona kukurydza , jabłka oraz nieodłączne kiełbaski .    Po powrocie z 2,5 godzinnego spaceru na oklep pod przewodnictwem Karoliny , zostały wręczone nowym członkom SGTK : Markowi , Patrycji i Maksiowi legitymacje naszego Stowarzyszenia . Chciałbym zauważyć , że jazda na oklep ma bardzo duży wpływ na poprawę dosiadu i powinna być szeroko stosowana zarówno wśród uczących się jak i doświadczonych już jeźdźców .

Natomiast tydzień później to jest 18 sierpnia przy niewiele lepszej pogodzie dzieci z naszego Stowarzyszenia i nie tylko , dzięki uprzejmości Maecina Śliwy skorzystały z przejażdżki konnej i ogniska na Rówience nad Popradem .

Na następne ognisko zapraszamy 8 września do Powroźnika na Ranczo Milusia u Państwa Krówczyńskich .

12:34, sgtk
Link Dodaj komentarz »
sobota, 04 sierpnia 2007

JAZDA KONNA W MUSZYNIE

Marcin  Śliwa

owiessport.blogMuszyna Poprad- Start Nowy Sącz 2010-09-04 19:38:22

Opis i dodatkowe informacje zostaną dodane wkrótce.

Zobatrz galerię w całosci.


 skomentuj (0)

Muszyna Poprad- Start Nowy Sącz | Film 2010-09-05 19:13:38

skomentuj (0)

Muszyna Poprad- Przebój Wolbrom 2010-09-07 21:45:07

Obejrzyj galerię.

2:2


skomentuj (0)

Muszyna Poprad- Garbarnia Kraków - Tramkparze Starsi 2010-09-14 15:06:30

Obejrzyj galerię.

Wynik Muszyna Poprad 1:1 Garbarnia Kraków

.

Siatkówka

driv01
Link Komentarze (2) »
MUSZYNA W FINALE, KTO DOŁĄCZY?

Winiary nie obronią mistrzowskiego tytułu. Po bardzo dobrym meczu w sobotę i wygranej po tie-breaku, następnego dnia gładko przegrały 3-0 z Muszynianką Fakro-Muszyna która zagra w finale LSK. Zmiana rozgrywającej z Bełcik na Agnieszkę Śrutowską przyniosła oczekiwany efekt i do Kalisza pojechały już tylko zawodniczki Winiar - Muszyna nie miała po co. Sensację sezonu chyba już mamy - mistrzyń Polski zabraknie w Lidze Mistrzyń.

Piszę "chyba", bo większa może dopiero nastąpić a mianowicie spadek Centrostalu Bydgoszcz z LSK. Wizja czarnej bydgoskiej przyszłości się nieco oddaliła, bo po dwóch porażkach w Białymstoku przyszły dwa zwycięstwa u siebie, każde po 3:2. Pronar znowu ma dwa mecze u siebie, i jeśli je wygra będzie grał z drugim zespołem II ligi. Bydgoszcz musi wygrać choć jedno spotkanie, by na siódmy mecz wrócić do Bydgoszczy. A sezon w stolicy województwa.

BloG KasiuLki
2005-07-26 22:13:13 >> ..Muszyna...

Siemka...
Jak wiadomo, na początku lipca wyjechałam do Muszyny...Mojej.

Achhh...było świetnie...gdyby nie pewna sprawa..dość przykra i nietypowa...echh...Wszyscy zapewne wiedzą, o co chodzi...więc nie będę pisać...

Już minął drugi dzień odkąd mnie tam nie ma...;( Nie ma mnie przy tych wspaniałych ludziach, nie ma mnie przy Tobie...Tak bardzo tęsknię...Mogłabym zostać tam, w Muszynie...i nigdy tu nie wracać...Boshhhhhhhhe..............;(Pozdrowienia dla wszystkich z Muszyny oraz osób z Wrocka...a w szczególności dla Huberta :*:*:* i Paulinki :*:*
skomentuj (4)
2005-07-31 21:31:39 >> Mielno...

Niecały tydzień byłam we Wrocławiu po.

polskaislowacja

25 lutego 2008 roku w Muszynie na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Towarzystwa Polsko-Słowackiego w Muszynie, zebranie rozpoczęło się w drugim terminie o godzinie 16.15.

Na Przewodniczącego zebrania wybrano naszego Prezesa kolegę Adama Mazura. W zebraniu uczestniczyło 40% członkówTowarzystwa. Sprawozdanie z działalności TP-S za rok 2007         oraz protokół Komisji Rewizyjnej przedstawił Przewodniczący zebrania.

Po gorącej dyskusji ustaliliśmy Program działania TP-S na rok 2008 oraz Plan pracy Zarządu. Szczegółowe postanowienia Walnego Zebrania przedstawimy na Lamach naszej strony i Biuletynu.

12:49, polskaislowacja
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 lutego 2008

Towarzystwo Polsko-Słowackie

w Muszynie

33-370 Muszyna

ul. Kościelna 43

tel. (+48) 0-18.

Krynica Zdrój - wieści z terenu

Wywiady, ponadto koordynowały pracami redakcji bloga i były pierwszymi czytelniczkami wieści z terenu.

 

17:59, badaniaterenowe2011
Link Dodaj komentarz »
Efekty pracy badacza

Muszyna to miasteczko leżące w Beskidzie Sądeckim, tuż przy granicy ze Słowacją..

Zabudowania. Folwark został odcięty od świata: zgasły światła, zamilkły telefony, również komórkowe, jedyny most łączący Folwark z miastem zabrała woda.

W ciągu 6 dni naszych badań w Muszynie w marcu 2011 roku zarejestrowaliśmy 25 rozmów, zebraliśmy bogatą dokumentację fotograficzną oraz filmową. W naszym archiwum mamy ponad 1000 zdjęć zrobionych przez nas i przez naszych rozmówców.