O czym chcesz poczytać na blogach?

Mustang shelby

Melasa Szoł

Przeżyte szczęście może działać na nas gorzej niż cierpienie, z którego, żadnych nauk nie wyciągnęliśmy.

Bez cierpieniabyłoby super, ale to, że nigdy już nie będę ciepieć jest tak prawdopodobne, jak to, że na moim podwórku zaparkuje Ford Mustang Shelby. Wiadomo, że jak każdy popełniam błędy, które jak każdego, pchają mnie w szpony tego czarnego stworzenia o kruczych piórach. Dodatkowo, człowiek często sam na siłę się unieszczęśliwia... Kocha ludzi, którzy na tę miłość nie zasługują,.

Oddychaj

Na swego kolegę.
-Popraw się, bron Ci widać.
Mężczyzna dyskretnie przykrył pistolet marynarką.
-Dokończ kawę, spal papierosa i idziemy stad . Za 30 minut musimy być 10 km stąd.
-Masz jakieś przeczucie?
Przed kawiarnia stał ford mustang Shelby. Jego silnik pięknie zamruczał i obydwaj mężczyźni odjechali kierując się za miasto. Słonice pięknie przygrzewało tego dnia poprawiając nienajlepszy nastrój. Podczas jazdy zawsze gubił się w myślach i obrazach jakie mijał. Głównym powodem była.

petra-arkanian blog

Nie przygladam.
Przyszla pora zlo-jesienna. w odroznieniu od zloto-jesiennej, ta jest do bani. charakteryzuje sie szaruga, jarzeniowkami i brakiem filtrow na monitorze. i tym, ze kawa nie smakuje. i zimno jest w nocy.
...
Jakby ktos znalazl resoraka modelu Mustanga Shelby Eleanore, to prosze o pilny kontakt.
Na allegro jest sztuk jedna. Ale nie planuje wydac 219zl.
petra-arkanian 2007-09-28 09:36:45
skomentuj (6)
holdme blog

Przechlam pierwszą wypłatę, kupię trochę uposażenia) to i Agatka do mnie przyjedzie, i siostra, i Ania pewnie, no i mam nadzieję, że i Madzia, która tak lubi mnie na gg przezywać ;) hehe ;)
cieszę się i wątpię jednocześnie... ale jest i marzenie... Ford Mustang Shelby... czarny metalic... tapicerka purpurowa... Shane tak chciał, niech mu będzie - zgodził się pojechać po autko ze mną hehehehe ;)
miałem Wam jeszcze wiersz zapodać, ale zrobię to następnym razem ;)
komentarze [12]