O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mustang

Kocham cię-to tylko dwa słowa które rozplączą się jak warkocz... - Onet.pl Blog

alchemii jaką używa Roy.Wziął do ręki książke o którą się potkął.Nie dało się otworzyc.Miała
kłódkę.Przypadki chodzą po ludziach.-wypowiedział siadając na kanapie.
***
E-*Szlag.Jest trzecia nad ranem a ja sobie chodze po domu Roy'a WRÓC! Pułkownika jak
po własnym.*-Kończąc te któtkie rozmyślanie Ed postanowił wrócic do swojego pokoju.Zapomiał o herbacie.
Wszedł do kuchni wyłączając czajnik.Blondyn już był na górze schodów gdy Ed w ostaniej sekundzie 
zauważył Mustanga.Za późno.Wlecieli na siebie tak że szatyn się przewrócił zaś blondyn wylądował.

Cień - Fullmetal Alchemist fanfiction - Onet.pl Blog

Kurczowo dłonie.
    - Dzięki – powiedział i podniósł wzrok na Jamesa – ale nie myśl sobie, że to cokolwiek zmienia. Gdybym tylko mógł, natychmiast wpakowałbym cię za kraty.
    - Spokojnie, i tak pewnie długo nie pociągnę – odparł pogodnie James. Z roztargnieniem przekręcił głowę na bok i wytarł brodę w ramię. Materiał jego koszulki natychmiast zabarwił się jasną czerwienią.
    - No i dobrze.
    Stalowy wierzył w to, co powiedział. Ani trochę. Są ludzie, którzy stali się potworami – jak Fritz. Są tacy, którym cały świat przysłaniają niespełnione ambicje i marzenia – jak Mustang. Są też tacy, których okoliczności wepchnęły w ramiona paranoi, przed którą nie uchroniła nawet inteligencja – jak James. Z nich wszystkich tylko pierwsza grupa zasługiwała na pozbawienie życia bez zmrużenia oka. Drugiemu typowi należało przemówić do rozsądku lub nie stawać na drodze, trzeciemu zaś – jedynie współczuć.
    Ed westchnął i energicznie poderwał się z krzesła. W przeciwieństwie do Danielsa, jego stan zdrowia przez ostatnią dobę znacznie się polepszył.
    - Nie będziesz nic kombinował, gdy wyjdę na jakiś czas? - zapytał obojętnym tonem.
    - Co, spacerek? - James lekko.

Zasada Równej Wymiany - To tylko słowa, bo świat nie jest idealny... - Onet.pl Blog

5 komentarzy

22 marca 2009
Rozdział 10: Krąg krwi
AMESTRIS, ROK 1919:

   Archiwum wojskowe znajdowało się niedaleko Centrali. To tam mieściły się dokumenty, dotyczące każdego członka armii, w tym Roy'a Mustang'a. Zależało jej na tym, by znaleźć informacje dotyczące jego prywatnego życia. Czegoś co mogłoby się okazać przydatne w jej felietonie. Musiała to zdobyć, w ten sposób mogłaby pokazać całą prawdę na temat Płomiennego Alchemika i małżeństwa jego siostry z gubernatorem Novelli'm. Skoro sam Mustang nie chce o tym mówić, to to musi być coś ciekawego. W końcu nie ukrywa się mało istotnych spraw, prawda? Może to dotyczyło czegoś z jego dzieciństwa, albo wojny w Ishvarze?
   Otworzyła kolejną szufladę i wyjęła grubą aktówkę. Otworzyła ją i zaczęła przeglądać papiery.  Na samym początku widniało.

Blog szumacher1212

Dobrze spasowane i tworzą nieco purytańskie, ale przyjemne wnętrze, urządzone w stylu lat sześćdziesiątych. Nawet zegary, wyskalowane są w milach, a zużycie paliwa podawane w mpg, czyli milach na galon.
Z przodu kierowca i pasażer mają dużo miejsca, a wkrótce po zajęciu obitego skórą fotela prowadzący czuje się niemal zjednoczony z maszyną – tak dobrze się tu siedzi. Z tyłu zamontowano drugi rząd foteli, ale mogą tam podróżować tylko bardzo niskie osoby o drobnej budowie ciała i to na krótkie dystanse – brakuje miejsca na nogi, a głową uderza się o szybę klapy bagażnika.
Ogromny atut Mustanga GT stanowi wyjątkowe brzmienie 8-cylindrowego silnika – nie sposób nie zwrócić na to uwagi. Ani Corvette’a, ani niemieckie sportowe maszyny nie oferują takiego dźwięku. Poza tym tylko w Mustangu można poczuć się jak Steve McQueen w roli policjanta Franka Bullita, ścigającego przestępcę ulicami San Francisco.
Jak po szynach, z możliwością dryftowania
Układ jezdny zestrojono dość twardo, jak przystało na rasowy samochód sportowy. Trzeba tylko omijać dziury w drodze, bo jak mówi znajomy, mający już na swoim liczniku trochę kilometrów za kierownicą Mustangów,.

Hokej na trawie

Poznań - LKS Gąsawa  
KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Poznań  
   
21.05.2011r.(sobota)  
LKS Rogowo - UKH Start 1954 Gniezno  
KS Warta Poznań - KS Stella Gniezno  
   
28.05.2011r.(sobota)  
KS Warta Poznań - LKS Rogowo  
KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno  
   
04.06,2011r.(sobota)  
LKS Gąsawa - KS AZS AWF Poznań  
   

Tabela grupa B na dzień 30.10.2010r.

Klub gier pkt. br.
1.MKS Siemianowice Ślaskie I 5 15 45-5
2.UKS Plejada Nysa 5 11 26-12
3.KS Polonia Skierniewice 5 10 26-9
4.UKS Mustangi Michałkowickie 5 6 32-12
5.UKHT Ósemka.

tokio_hotel

In... indywiduum....jakie... jakie znam... Żeby... żeby mnie w ten sposób... żeby własnego brata..... ty chujku....
Tom nie skomentował. Doskonale zdawał sobie sprawę co zrobił, czym to groziło i czuł się naprawdę podle.
Julka patrząc na zmaltretowanego Billa miała ochotę rozerwać dreadziarza na strzępy. Zamiast tego jednak, czym prędzej wyjęła z torebki wodę mineralną i podała czarnowłosemu.
Bill spojrzał na nią z wdzięcznością i natychmiast przywarł spierzchniętymi ustami do gwinta butelki.
Słońce pomarańczową łuną skłaniało się ku zachodowi, kiedy cała piątka pędząc czerwnym mustangiem minęła ostatnie zabudowania Loitsche.
Dochodziła 8ma wieczór.
- Mamy problem - odezwała się po polsku Alex, przerywając tym samym niezręczną ciszę
- Nawet kilka - mrunęła Paulina
- Nawet kilka - zgodziła się Olka - po pierwsze: wygląda na to, że nici z nocowania u chłopaków. A jest już późno. Wątpię żebyśmy zdołały teraz załatwić sobie jakiekolwiek lokum...
- No cóż... - westchnęła Julka - to by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe...
- Ja uważam, że wyjdzie nam to na dobre - oświadczyła lekko Paulina, za co blondynka zgromiła ją wzrokiem -w bagażniku mamy śpiwory i koce..

....: Bo największe szczęście na końskim leży grzbiecie...... :.... - bloog.pl

Zachwyt. W tym momencie więc nikt nie interesował się Enfant, poza samym obiektem uwielbienia, który cały czas miał ją na oku. Rain natomiast starała się jak najwięcej spędzić czasu z ludźmi. Indianie z jej dawnej wioski nie zwracali na nią jednak wielkiej uwagi. Wszyscy przygotowywali się do wojny.
- To zanieście tam - rozkazał nowy Porucznik, łamiącym się głosem.
Wiele z nowo przybyłych próbowało osiodłać mustanga lecz dopiero stali obozowicze wyjaśniali im, że jest to marzenie ściętej głowy. Do samego Spirita, mogli się bowiem zbliżyć tylko Indianie. Mimo nie porozumień, między Indianami a innymi, starali się zachować sojusz.
Na szczęście nowego Porucznika, do osady dołączyli się również inni wodzowie oraz Porucznicy, którzy podejmowali decyzję trudniejsze, odciążając nowego "kota". I tu po raz pierwszy Enfant miała styczność z psami. Zazwyczaj były to psy myśliwskie albo wytrwałe kundle. Nie zbudziły jej.

Mustang shelby

Opowiadania

Priddy szedł sobie bokiem szosy.Charles miał pewne niezwykłe zalety,to że umie panować nad ogniem i zatrzymywać przedmioty to nic,to że umie cofać i spowalniać czas to dopiero coś.Gdy tak szedł usłyszał watkot śilnika,obrócił się gdy zobaczył starego Shelby który jechał z prędkością około 130 km/h.Nagle wjechał na górkę po drugiej stronie szosy i wyskoczył wprost na Charlesa ten tylko się uśmochnął.Chwilę potem za sobą zobaczył rozbity samochód.
-Pomocy !-krzyczał., Charles.
Rozbłysło jasne światło i po Peterze nie było śladu.
-Ach, ten stary Gridery-powiedział do siebie-ach .
Na zajutrz wsiadł do swojej Mazdy i wyjechał na autostradę nr 118.Gdy spojrzał w lusterko zobaczył pędzącego ku niemu Forda Mustanga.Więc gdy się zrównali zredukował bieg i po zakończonym przejeździe wjechał do miasta by spotkać się z burmistrzem.3.
-Och , panie dyrektorze !-krzyknął burmistrz Smith-czekałem na pana.
Istotnie Priddy był.

holdme blog

Przechlam pierwszą wypłatę, kupię trochę uposażenia) to i Agatka do mnie przyjedzie, i siostra, i Ania pewnie, no i mam nadzieję, że i Madzia, która tak lubi mnie na gg przezywać ;) hehe ;)
cieszę się i wątpię jednocześnie... ale jest i marzenie... Ford Mustang Shelby... czarny metalic... tapicerka purpurowa... Shane tak chciał, niech mu będzie - zgodził się pojechać po autko ze mną hehehehe ;)
miałem Wam jeszcze wiersz zapodać, ale zrobię to następnym razem ;)
komentarze [12]

Mustang z dzikiej doliny

Kronika XIX WDH - Onet.pl Blog

Przez uczestników filmowiska jako postacie mało inteligentne.

Kolejnym filmem był „Mustang z Dzikiej Doliny”, którego niestetynie udało nam się obejrzeć do końca, ponieważ w połowie filmu odmówił.

My horses story - Onet.pl Blog

-Bardzo mi na tym zależy. Ten jeden, jedyny raz. Proszę.

-Niech ci będzie...-Wymamrotała.

Pierwsze koty za płoty. Tylko co dalej? Od czego mam zacząć? Zimny wiatr wiał nam po twarzach, a nasze włosy kołysały się na nim jak.

Miałam potrzeby, aby ich o tym informować. A zaczęło się to, gdy jako mała dziewczynka obejrzałam znaną bajkę ,,Mustang z dzikiej doliny''. Byłam nią zafascynowana. Zapragnęłam uczyć się na nich jeździć. Rodzice uważali, że ten zapał szybko mi.

Tajemnice zapomnianych słów...2002-08-17 21:17:43 >> coś dawno nie dawałam testów...

Nie lubię "Jeziora marzeń", ale tes można wypełnić zawsze :)Którą bohaterką z "Jeziora Marzeń" jesteś? Test by ::DarthKicia::

Ryle.Hira mir lumine
skomentuj (1)
2002-08-22 12:51:20 >> Spirit: Mustang z Dzikiej Doliny

Kurczę, nie wiedziałam, że jescze kiedyś tak bardzo będzie mi się podobała bajka...To jest po prostu.