O czym chcesz poczytać na blogach?

Must be the music tylko muzyka

live your life

I od razu mam w myślach piosenkę ''Walking on sunshine'' ;) Oczywiście, nasze spacerki nie mogą się odbyć bez konkretnej hmm.. jak to nazwać.. dawki energii i humoru ;D < padło na Liptona w puszce>....Patrycja.Nie ma i tego się trzymam. ;P
Tyle chciałabym przekazać, ale nie wiem jak to ubrać w słowa....- podam tylko dwa JEST CUUUDOWNIE!!!!! I chciałabym, żeby każdemu udzielał się taki wesoły nastrój jak mi;D
Zobaczymy co będzie dalej.
A wy co mi proponujecie????? Czekam na komentarze ;)                 PEACE&LOVE
Nutka na dziś Lenka- The show

:
Pierwszy to sprwadziany ....
A drugi : to występ dwóch idiotycznych kolesi w Must be the music. Tylko muzyka. Chcieli tylko ośmieszyć wieś, a sami zrobili z siebie idiotów (wrrrrr aż się we mnie.

Uzależniający blog wrażeń

Właściwie nie poruszałbym tego tematu, gdyby nie występ Piotra Wolwowicza z Podkarpacia w „Must be the music. Tylko muzyka” i bardzo krzywdząca opinia jury na Jego temat.  A z pewnością obrażająca  uczucia wielu Polaków..

Dreams life !

II 2011-02-12 NAJNOWSZE I NAJMODNIEJSZE fryzury 2011r.

KWIATKI  są modne nie tylko na ubraniach , ale również upięte w włosach.
:)


.Szumiące przez wiatr...
Pogrążona jestem w marzeniach,czy to wiara ?
Czy to stres ?
Żyję,życiem bez potrzeby.
Zagnębiona,zachód słońca potrzebuje ukojenia.
Próbuję pomyśleć,o.Programy telewizyjne :
- Must Be The Music Tylko Muzyka
- Bitwa na głosy
- X-Factor

W radiu:

An Cafe i Nanoko ^^ Japan Story :] - Onet.pl Blog

Takie cukierkowe rzeczy.
-Ja też! – Przytaknęła mi Kane.
-No ujdzie, ujdzie..- Jak zwykle bez emocji dodała Yumi.- Przestańcie się tak cieszyć i wygłupiać.. Klasa ‘a’ się znowu.Podoba, aż tak.. Ale faktycznie, z Rukim, Kaiem i Renatką bym chciała. Tylko bym się nie bawiła w jakieś ‘tuli tuli’. Rozumiesz, od razu do rzeczy.- Odpowiedziała mi..Karolina, 21 lat.
170cm, włosy brązowe do ramion z grzywką zakrywającą oko.
Nie przepada za Japońską muzyką, ale lubi Takuyę z An Cafe. Jej przyjaciółki zmusiły ją do grania w zespole. Od pół roku stara się o.Studia. – Powiedziała Kane otwierając okno.- Co robimy później? Idziemy do ‘Must Be The Music’? Jakoś trzeba rozkręcić karierę.
-Żadne  ‘Must Be The Music’! Same gówna.

New York City Girl - Onet.pl Blog

Was pytanko...
Co sądzicie o dziewczynach, które były pod wpływem Bednarkomanii, tzn. stały się fankami Reggae, a teraz robią z siebie fanki rocka?Nie żebym miała coś do tego.Wyszłam z wprawy, bo instrument leżał dłuuugo nieużywany. Niestety. Ale to tylko kwestia czasu, nie mogę żyć bez muzyki, a tymbardziej od mojej ukochanej gitary. I to by było tyle na dzisiaj... BYE ! ; *

Właśnie oglądam na YouTube Must Be The Music. Nie mogę się doczekać polskiej edycji ;D. Mam tylko nadzieję, że wezmą do tego programu dorosłych, a nie dzieci, jak to było w większości przypadków w Mam.

Blog maniaczka18

maniaczka18
jakaś wieś
Słówko o mnie
k-pop, J-rock, muzyka ,muzyka,muzyka
Zobacz mój profil

     Na dziś to wszystko, albowiem czeka na mnie koncercik...

    The Gazette "Dim Scene" - Final At Saitama Super Arena ;* + herbatka + tosty <33
Jakaś farsa była,lipne przedstawienie dla "pobożnych" ludzi...Byłam wczoraj na pasterce...Poszłam tam tylko dlatego,gdyż Pan K. chciał żebym tam z nim była...I co? Po 15 minutach mszy zwinął się nagle <że niby.Comic Sans MS;">      Mam wielką prośbę wszystkie blogerki i blogerzy...Ktoś ogląda Must be the Music? Na pewno tak...Program ten w ostatnim czasie stał się popularny...Właśnie trwają głosowania.