O czym chcesz poczytać na blogach?

Must be the music 2 edycja

Son of a gun

Wyjątkowego. Coś, czego nie mają inni.  Jak widać, piosenkarzy jest wielu. Tzn bylo wielu. Wygrali edycje, byli na pierwszych strona gazet, pojechali do studia, nagrali plytę i.. koniec ich.

Stay tuned!

 

 

 

Tagi: asonofagun blog nuda prokrastynacja sesja Twitter
22:57, son_of_a_gun
Link .
Tzw.:„Jutro to zrobię”. Nim poznałem pojęcie prokrastynacji uważałem się za lenia bez motywacji. Zamiast poszukać szkoły językowej oglądałem nałogowo „Chirurgów”,.Justify;">Mielismy juz Idola, Mam Talent, X Factor, Muzyczna Winda, Bitwa na glosy, Must Be The Music. Wszystkie te programy, mieli na celu wylonienie super gwiazdy. Tylko "Mam talent" jest tym nie.

Gwiazdy - Onet.pl Blog

skomentuj

14 października 2011
Tym jak prezes TVP Juliusz Braun powiedział, że zatrudnienie Darskiego było błędem i w kolejnych edycjach programu  z pewnością go nie zobaczymy, oburzeni fani stworzyli stronę pod nazwą:.Jurorskiej nie znika z mediów od kilku tygodni. Wszystko dlatego, że wokalista death metalowej grupy Behemoth został oskarżony przez stowarzyszenia katolickie o propagowanie satanizmu. I choć w.19px; color: rgb(51, 51, 51); ">11 października Kora, aktualnie jurorka show Polsatu "Must be the music", została babcią! Jej wnuczek ma na imię Jazon - Kora wyznała nam to jako pierwszym już.

.bramasole.

Adaśka w Wiśle, a potem to już z górki do LGP. Postanowiłyśmy pojawić się na całej polskiej edycji LGP, czyli Wisła, Szczyrk i Zakopane. Jednak nie ogarniam tego, a przede wszystkim komunikacji.Femme fatale, kocica, wampirzyca itp. Nie spodziewałam się takich synonimów...

Must be the music nie robi na mnie wrażenie choć polubiłam Rotten Bark i Enej. Jednak X-Factor to dla mnie.

Miło było zobaczyć pyszczek Benka po tylu latach. Usłyszeć jego głos, ujrzeć jego uśmiech. Niepowtarzalne. Czasami.

"Miłość żyje marzeniami" - Onet.pl Blog

Tym roku 8. Sopocka Noc Kabaretowa odbędzie się, wyjątkowo, w drugim dniu "Sopot TOPtrendy Festiwal 2011". Na scenie pojawi się 14 najlepszych polskich satyryków i kabareciarzy. Motywem przewodnim.SMS-owym, nagrodę jury festiwalowego, nagrodę internautów oraz nagrodę dziennikarzy. Poprzednie edycje udowodniły, że laureaci konkursu „trendy” odnoszą sukcesy i rozwijają swoją.

"Enej" – zwycięzca show „Tylko muzyka. Must be the music” .


    W trzecim dniu Festiwalu będą miały także.