O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Muse

***Together We Are Invincible*** - Onet.pl Blog

Pojawienie się Chrisa. Miał na sobie różową bluzkę wypchaną czymś, co miało wyglądać na cycki, ale coś mu nie wyszło, bo były nierówne. Oprócz tego również spódniczkę podobną do tej, którą miał na sobie Matt oraz pończoszki, a na stopach sandałki. Tylko makijażu i tych typowych dla niego loczków mu brakowało, ale i bez tego prezentował się nieziemsko.
-Noooo eeeeej...- Matt zdębiał; w sumie ja też
-No co ? Źle ?- Chris zrobił zdumioną minę
-Wyglądasz lepiej od nas !!!
-Trzeba by było zapodać jakąś muzyczkę.- zaproponowałem
-MUSE, MUSE, MUSE !!!- wykrzyknął Matt i wbiegł do domu
                      Po chwili wyszedł, niosąc swój imponujący rozmiarem odtwarzacz na baterie i włączył nasze "Black Holes & Revelations". Ruszyliśmy do tańca w rytmie "Take a Bow" i mówię wam, czułem się jak jakiś hipis. Tylko łąki i kwiatków mi brakowało... Ale szybko się rozkręciłem i miałem naprawdę niezły ubaw, tymbardziej, że w ogrodzie włączył się automatyczny zraszacz i nas nieźle polało.

Together We're Invincible - Onet.pl Blog

_ 12257 _
_ 156 _
Księga Gości
Wpisz się do księgi
Wpisz się
Przeglądaj księgę
Przeglądaj
Opowiadania
  • Story About Muse
  • Life with Dom
  • InMuse
  • You Are My Muse

Remember when we used to shine... - Onet.pl Blog

Bez żadnej szramy. Spojrzał na mnie jeszcze raz po czym podniósł rękę i podał mi ją bez żadnych ceregieli.

- Wybacz, proszę że tak spaprałem pierwsze wrażenie –uśmiechnął się trochę nieśmiało – Matthew James Bellamy, do usług – pochylił się nonszalancko… tak samo jak robił  to jego prapradziadek.


_______

Informacja tycząca się autora danego rozdziału. Jako, że posty są podpisywane jako Museysyndrome cały czas, to pod każdym rozdziałem będzie notka kto napisał. Dzisiaj więc mogę powiedzieć, że ten rozdział jest autorstwa Museysyndrome a 4. był baby_in_plug. Oczywiście jednak praca jest pisana poprzez nasze wspólne pomysły i doświadczenia, więc wszystko łączy się w jedną całość.  

Museysyndrome
2 There is more fraction ;)

Bohaterowie, Autorka, Archiwum szablonów - Onet.pl Blog

Się one spotykać na codzienne rozmowy, których tematem przewodnim było nieznośne zachowanie pięknej Pesce, z którą brunetka przyjaźniła się od urodzenia. Blondynka miała nadzieję, że po już dobrych kilku latach bez przyjaciółki w końcu stanie się nią Muse. Jak się jednak okazało, w momencie kiedy przyjaźń Muse z April osiągnęła najwyższy poziom, tamte doszły do porozumienia. Brunetka była jednak lojalna wobec swojej nowej przyjaciółki i na ich spotkania zaczęła przychodzić również Pesce. W ramach rewanżu, April przyprowadzała Briana. Pech chciał, że Muse od razu się w nim zakochała. Brian jednak dokładnie w tamtym okresie, zerwał z dziewczyną i postanowił odpocząć jakiś czas od romansów.
Pomimo wszystko, cała czwórka strasznie się zaprzyjaźniła. Po upływie pewnego czasu, Muse musiała wyjechać na miesiąc. Wtedy na jednej z imprez organizowanych przez April, Brian pod wpływem alkoholu wyznał jej, że zakochał się w Pesce. Była ona wręcz dla niego ideałem. Chłopak z sąsiedztwa, nagle zaczął spotykać się z pięknością szkoły. Logiczne było więc to, że coś do niej poczuł.
Pesce była tym faktem.

our broken fairytale. - Onet.pl Blog

Pojechałyśmy do pierdonki. ;>

Poza tym oglądałam dzisiaj film "Niepokonani" o ucieczce kilku mężczyzn z obozu na Syberii + potem dołączyła się do nich jedna dziewczyna. Podobał mi się z tego względu, że po pierwsze był lekko historyczny z czasów II Wojnie Światowej, po drugie, że był o Polsce, a po trzecie, że to nie była polska produkcja. :) Bardzo dobrze się oglądało. POLECAM :)

To był taki sobie wstęp. Już od kilku dni myślałam o czymś konkretnym co chciałabym Wam opowiedzieć. I wymyśliłam, że nie pisałam o tym jak zaczęłam słuchać Muse. Oprócz o Muse będzie też trochę ogólnie o muzyce i o innych zespołach :)
    Zacznę od początku czyli całkowicie o mojej przygodzie z muzyką. Jak byłam mała to słuchałam oczywiście jakichś tam starych hitów albo zespołu "Fasolki" i tańczyłam do "Macareny". Gdy trochę podrosłam słuchałam muzyki, której słuchali wszyscy czyli jakiś pop, techno, muzyka, która z reguły leciała w klubach itp. Moją pierwszą idolką była Rihanna. Teraz nie mogę sobie tego wyobrazić ale tak było. Słuchałam całymi dniami "Shut up and drive" albo innych.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Ceny Absolute Greatest

CD 53zł
2CD 64zł
3LP 110zł
2Cd special ed. 72zł

2009-09-23 19:56:47, skomentuj (0)


Geniusz czy bełkot?

Czy mamy do czynienia z pseudointelektualnym, zdradzającym przejawy gigantomanii bełkotem czy tchnieniem geniuszu, który docenimy w pełni dopiero po jakimś czasie? Obie opcje wydają się mi się równie prawdopodobne.

 

To płyta, po której wysłuchaniu, ludzie nie trawiący dotychczas Muse, do reszty ten zespół znienawidzą. Fani zapewne podzielą się na gorliwych wyznawców nowego oblicza swoich ulubieńców i tych, którzy będą wzdychali do starych, dobrych czasów. Sam ostrożnie ustawiłbym się bliżej drugiej frakcji, ale spokoju nie daje mi, że "The Resistance" z każdym przesłuchaniem wydaje się lepsze, że siła oddziaływania tej muzyki wciąż rośnie. A to immanentna cecha dzieł wybitnych, prawda? Zacznijmy od początku. Jeżeli komuś wydawało się, że na "Black Holes and Revelations" Muse brzmieli ekscentrycznie,.

Muse starlight

you are the habit I can't seem to kick - Onet.pl Blog< PULP -Common People >

< Muse - Starlight ( live )>

< Placebo - Black Market Music (album) >

Come in my cave and I'll burn your heart away - Onet.pl Blog

-No ale ja też jestem kobietą no! Ty mnie dyskryminujesz! - zaprotestowała dziewczynka.

-Normalnie jak Bellamy i Howard – zaśmiałam się pod nosem.

-Maaagdaaa... - zaczęła niepewnie Iza.- opowiesz mi jak to jest mieszkać z Muse pod jednym dachem co ? -spojrzała na mnie błagalnie.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
feeling__good(treść i ilustracje);
 

Muse uprising

adela.mylog.pl

Dzieje. Że to wszystko się stało.

Let me explain.

Dziś jest mój wyczekiwany od lutego dzień, 21 sierpień. Dzień szczególny, ponieważ w Krakowie, 300 kilometrów od Łodzi, o godzinie 23:00, na Main Stage występuje zespół MUSE, który zdążyłam ukochać od kiedy usłyszałam "Uprising". Przez te pół roku żyłam w przekonaniu, że na pewno, na pewno pojadę na ich koncert, z przyjaciółką, i z Agatą spotkam się na miejscu, w Krakowie. Ale Bóg, czy tam los, czy coś jeszcze innego bardzo lubi, jak mi się nie udaje, więc to.

B E E L A N C E `who says you are only young once?' - Onet.pl Blog

Tisdale - Crank it Up
6. Lady GaGa - Paparazzi
7. Muse - Uprising
8. All American Reject - I wanna
9. Jay Sean - Down
10. Death Cab for Cutie - Meet Me on the Equinox

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Paulka(treść i ilustracje);
 

Muse resistance

just-a-momente - Onet.pl Blog

Powrócić do swoich wieczorów - nocy filmowych czy też w ogóle aby na powrót znalazł się dla nich czas.

***
Muzycznie:
* dyskografia Michaela Buble'a;
* Feeling good - zarówno w wykonaniu wyżej wspomnianego Pana, jak też poniżej wymienionej grupy;
* Muse - album "The resistance" (2009);

tusia/bróklin (01:53)
0 komentarzy

Küss mich jetzt...im Gegenlicht... - Onet.pl Blog

Zatrzymywał a gwiazdy przestawały świecić.Byłem bezpieczny w jego ramionach.Pokój przepełniło pomarańczowe światło zachodu słońca ,który był za oknem.Teraz już nic nie miało znaczenia.Rany zamknęły się na wieki a jego miłość przepełniła moje serce.

* - Muse "Resistance"

strawberry (18:02)
2 A może ty też coś powiesz..?