O czym chcesz poczytać na blogach?

Murray gold

Gwiazdy i Gwiazdki - Onet.pl Blog

Imię: Kasia
Nazwisko: Superowe :)
Hobby: Taniec, sport zabawa, blogowanie
Rodzeństwo: Starszy brat
Przyjaciele: Patryśka
HTML
Napisz do mnie
Księga gości
Gold lista
Wpisz się
Co.
Zig Zap, grając tam tytułową postać. Jej starszą siostrą jest aktorka i piosenkarka Haylie Duff. Hilary Duff wystąpiła m.in. w popularnej wśród młodzieży komedii romantycznej Historia Kopciuszka oraz Agent Cody Banks. Stworzyła własne perfumy o nazwie "With Love". Ma własną kolekcję ubranek dla lalek Barbie oraz tworzy ubranka dla małych piesków. Ma też kolekcję ubrań dla nastolatek "Stuff By Hilary Duff". Aktywnie prowadzi działalność charytatywną. Grała w filmach u boku takich aktorów jak Steve Martin, Chad Michael Murray, Ashton Kutcher

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!I nagle słyszę, że z boku płynie dźwięk inny, dudniący i bardziej rytmiczny, lecz w brzmieniu podobny do zawodzenia muezinów. Idę ku górze, raptem kilkaset metrów, tam, gdzie Brama Jafska. Tu również tłum, lecz zupełnie inny: dziewczyny w krótkich kieckach i z gołymi pępkami, chłopaki w białych szortach, na głowach kolorowe mycki, trzymają butelki gold stara. Dudni gitara basowa: "Mustafa, Mustafa, Mustafa Ibrahim, Allah, Allah, Allah, Allah will pray for you. Salem alejkum, alejkum salam".

Może to przypadek, że rockowy koncert zgrał się z porą muzułmańskich modłów. I może ta żydowska rozbawiona młodzież szczególnie upodobała sobie szlagier Queen. Choć przecież wiemy, że takich przypadków nie ma..At Warsaw
8 paczek rar z plikami Flac
http://www.mediafire.com/queen1991

30-09-1998
Warsaw - Poland
Stodola Club
support Artur "Gad" Gadowski from IRA
capcity ~~2000

Brian May (lead vocals, lead guitar)
Eric Singer (drums and percussion, backing vocals)
Jamie Moses (guitar, backing vocals)
Neil Murray (bass)
Spike Edney (keyboards, backing vocals)
Zoe Nicholas (backing vocals)
Susie Webb (backing vocals)

Recorded by Zbyszek Kamiński
Transfered from tape to CD by Zbyszek Kamiński
Grundig Tape Recorder -> ? ->Audio CD Esperanza -> EAC Wav 16bit -> Audacity Split Tarcks -> Wav -> Flac Fronted 8 level
Encoded and.

Awitu

Jak i wydarzenia moim zdaniem wymagają jeszcze dopracowania. Momentami miałam wrażenie, że akcja w końcu zaczyna się rozkręcać, że już za chwilę, już za moment poszybuje w kosmos…, ale niestety pogrążałam się tylko w większym marazmie, mając wrażenie, że momentami przysypiam.

Mimo niedopracowanego scenariusza, ten film ma pewne zalety, należy do nich gra Billa Murraya, któremu udało się wykreować ciekawą postać pogrążonego w depresji kapitana. Zaletą jest też wizualna warstwa filmu. Anderson pomimo sporego budżetu nie zdecydował się na włączenie do filmu podwodnych zdjęć rodem z filmów Cousteau, a zastąpił je niesamowitymi animacjami Henry'ego Selicka. Moje oczy zostały nakarmione fantastycznymi wizerunkami wściekle kolorowych.

Powrót do uniwersum RTD i choć dziwi trochę pomieszanie czasu w odcinku część rekwizytów wskazuje że Doctor cofnął się w lata 90te (identyfikator Roriego), część że odwiedził Anglię w chwili obecnej. Ciekawa jestem czy to tylko potyczka scenografów i scenarzystów czy świadome wprowadzenie do dalszej tajemnicy jedenastego Doktora.

Na pochwałę zasługuje też Murray Gold który skomponował znakomitą muzykę.

Tagi: Doctor Who
20:09, awitu111 , serialowo
Link Komentarze (3) »
piątek, 19 marca 2010

W obronie WOLNOŚCI - Onet.pl Blog


 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
O mnie:
Obrońca wolności i tradycji klasycznego liberalizmu.

Czytam i cenię, czyli kilka moich ulubionych autorów: Ludwig von Mises, Ayn Rand, Murray N. Rothbard, Milton Friedman, David Friedman, John Stuart Mill, Thomas Szasz, Helmut.
Prezydenta USA oraz szefa FED postawiono obywatelom ultimatum: pod groźbą 10-letniej kary więzienia musieli oddać całe swoje złoto do skarbca państwowego. Tym samym pod koniec roku 1933 standard waluty złotej został zniesiony.
Na banknotach dolarowych sprzed tego roku mamy informację, że ma on pokrycie w złocie i może być na nie wymieniany (np. 10 dollars in gold). Na obecnych dolarach znajdziemy zaledwie wzmiankę o tym, że są one prawnym środkiem płatniczym (this note is legal tender for all debts, public and private). W praktyce oznacza to nic innego, że dolar jest papierkiem bez stałej wartości, która zależy tylko od ilości pieniądza, jaka jest na rynku i nie ma w niczym innym pokrycia. FED oraz.