O czym chcesz poczytać na blogach?

Murator

Bloog specjalisty do spraw prawa budowlanego - bloog.pl

Zjawiły się aby podpisać raz jeszcze. Ale wówczas po co oświadczenie, że nie wnoszą zastrzeżeń w dniu odbioru? Oczywiście, że pozytywna decyzja PINB pozwala na natychmiastowe użytkowanie.

Ergo, wiemy jak się mają terminy, wiemy jak napięta ekstremalnie uwaga wykonawców, projektantów, inwestorów, i wszystkich zainteresowanych. Wiemy o czym tu piszę, ale nie nagłaśniajmy faktów, bo inni później powołują się na te artykuły, są różne zarzuty, że służbiści, że tam wolno a tu nie. I tak dalejPoza tym, jak w petitum. Inżynier Budownictwa jest miesięcznikiem branżowym, to nie , nie ujmując niczego " Murator". Tu musi być wiedza sprawdzona, kolegium redakcyjne zweryfikuje pod różnymi kątami, i wówczas pismo idzie w świat. Także proszę o zrozumienie pewnych skrótów myślowych-wszak dla fachowców piszę.
A na zakończenie. Jaka branża, czy zawód jest najniebezpieczniejsze? Górnictwo? Żołnierze na misjach(Afganistan, Irak), energetyka, czy rybołówstwo? Nie - BUDOWNICTWO. Nie mówimy jednym głosem, nie wspieramy się, nie wywieramy nacisku na ustawodawcę, więc całe odium strat przejmujemy my, wykonawcy i kierownicy budów. Może czas by to naprawić?

Forever Queen

Doda pokazała się na balu gdzie pozowała do zdjęć z parą prezydencką. Dlatego stwarzam dla was galerię " Doda z parą prezydencką". Niestety, chwilowo strona www.doda.net.pl nie działa podobno jakiś haker włamał się i pousuwał wszystko :(Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5378920,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

WYROK. OŚWIADCZENIE z OFC Dody.

sobota, 16 stycznia 2010 17:14
W dniu 14 stycznia 2010 r. Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał wyrok w sprawie  

 z powództwa Doroty Rabczewskiej przeciwko Murator S.A., wydawcy dziennika Super Express. Sąd potwierdził fakt naruszenia dóbr osobistych.

Projekt Miejski

Anna Komorowska on

>jak się nie uda to trudno, swiat się nie zawali, ludzie >nie zgina.

Ja również jestem za tym, żeby studenci mieli więcej (duuużo więcej) praktyki i kontaktu z prawdziwymi projektami, budową itd. Ale skoro mówimy o placach zabaw – błagam nie eksperymentujmy na dzieciach!
Dyskusja, burza mózgów, konkurs – owszem, jak najbardziej. Zresztą były już takie konkursy (ogłaszane przez Architekturę.Murator, dla studentów właśnie, albo przez Pałac w Wilanowie) i z przykrością stwierdzam, że efekty nie powalały pomysłowością, nie wychodziły poza utarte schematy. Nie umiem powiedzieć dlaczego. Mimo to, jestem przekonana, że trzeba próbować dalej – organizować warsztaty projektowe, zapraszać studentów na dyskusje, ale (odpowiadając na pytanie z poprzedniego komentarza) – tak, uważam, że student, bez doświadczenia pracy w biurze, nie przygotuje projektu budowlanego i wykonawczego oraz nie poprowadzi budowy! I czy jest to wina uczelni? Czy można coś zrobić, żeby to zmienić? Poziom nauczania na polskich uczelniach jest tematem.

~~Life's not easy but it's easier with you, for sure~~ - Onet.pl Blog

Sobota

Po raz pierwszy mnie zatkało. A taka wczoraj byłam rozmowna... Zaczepka. Powinnam dostać lanie, a tymczasem dostałam to, czego właśnie chciałam. Dziwne. Czy dorosłe dzieci zawsze dostają to, czego chcą? Mam panowanie. Czuję władzę. To nie jest dobre. Demagog. Straszne.

"Piatek 13-stego - ctrl+alt+del".

Zdecydowanie. Popieram.

Psychodeliczna muzyka z głośników. Amok. Kleję model. UHU śmierdzi. Szare sześciany. Szare prostopadłościenne pudełko. Mój tomik antologii wierszy został w domu. Nie mam, co czytać. Na łóżku leży kolejny Murator. Nie mam ochoty czytać na temat kominków i gresu. Nie dzisiaj.

Więc może opowiadania Fitzgeralda? Nie, to dobre na nudę w autobusie. 

Ratusz w Krakowie rozbłysł niebieskim światłem. Znak cukrzyków. Światowy Dzień Walki Z Cukrzycą. Idź się zbadać.

Święty Mikołaj przypłynął do Holandii. Galopuje na siwym koniu. Paranoja.

Zimno. Zmarzłam. Dzisiaj świeciło słońce. Jakże piękne jest listopadowe słońce. Takie powściągliwe.

(19:06)
długość.

Blog pełnoletnia

Bardzo długo nie pisze. Pisałaby, gdyby mogła. Jestem z nią w kontakcie i mogę Wam napisać, że wszystko u niej ok :) I, że kiedyś do nas wróci :)

Bloga nie pisze już tez Cynka27 z Irlandii. Żal wielki, bo choć nie pisała często, to jednak była to rodaczka na obczyźnie. Oby powiodło Ci się w Nowym Życiu Cynko! I pamiętaj, że obiecałaś zdawać relacje co i jak po powrocie do Polski :)))

To samo tyczy się Kociczkki. Pamiętam o Tobie kobieto!!!

I żal bloga Anetki774... Mamy trójki wspaniałych dzieciaków, z którą miałam tyle wspólnego - dziennik budowy na forum Muratora :) Anetko, jeśli to przeczytasz, to wiedz, że cieszę się, że jesteśmy znajomymi na Facebooku i może nawet uda nam się kiedyś spotkać w Polsce :)

I w końcu, co nie znaczy, że na ostatnim miejscu... nasza Zakurzona. Na pewno bardzo chciałaby tu z nam być... ale nie może. Bezlitosne prawo pieniądza... Chyba nie muszę więcej już pisać... Jestem z Violą w kontakcie. Nie za dobrze się u niej ostatnio dzieje, większe sprawozdanie napisałam kiedyś w komentarzach na jej nowym blogu. Jeśli chcielibyście coś Jej przekazać, zostawicie tam choć parę słów. Mam taki pomysł, żeby potem wydrukować jej te komentarze i.

co mi w duszy gra - Onet.pl Blog


10 maja 2010
Hej

 

 

 

wykle na poczatek troche o sobie moze co?

nom to mieszkam sobie w Krakowie i mam na imie Ania i 5 maja skonczylam 16 lat

blog bedzie moim internetowym pamientnikiem

hmm moze odrazu cos wiecej o sobie powiem?

zebyscie wiedzieli z kim macie doczynienia

yy no wiec mam troche znajomych ktorych lubie

jedych mniej jednych bardziej

nie chce tak na samym poczatku za duzo gadac o sobie

i tak juz duzo powiedzialam

no to tyle narazie musi wam wystarczyc

aa i notki bede sie starala dodawac regularnie czyli min 1 dziennie

i z gory sorry za bledy ale naserio nie chce mi sie ich sprawdzac -.-

 

 http://www.youtube.com/watch?v=60Dj-5GsKi0&playnext_from=TL&videos=85UhAPg8pR0

 

Murator - Punkowa Krolowa

 

Ann