O czym chcesz poczytać na blogach?

Muppet show

Jesiona strzępki

16th, 2007 | Kategorie: Bez kategorii | Skomentuj

Wielki Tribute to Muppet Show (A nie przejaw Wielkiej Megalomanii)

crave blog

I płaczą.
Sam znałem słonia, który zakochał sie kolibrze. Chudł, nie spał i w końcu umarł na serce. Ci, którzy nie znają natury słoni, mówili: był taki otyły."

skomentuj (0)

11:10:38 2002-02-15

*

a rano najlepiej obejrzeć Muppet Show, odcinek z L. Minelli
;-)

skomentuj (3)

21:16:49 2002-02-15

sic

nie dobijaj się
nie otworze ci
nie wygladam dzis przesadnie ładnie

późno przyszedł sen
przyszedł i był zły
nie mam siły na

wirtualne miejsce oczekiwania na cud - Onet.pl Blog

Lewo do kuchni, w której także nie było ogrzewania oraz spotykał się tam z wiatrem wpadającym przez stare drewniane okno z pojedynczą szybą którego z powodu wypaczenia nie dało się zamknąć dobrze. Zawsze pozostawała ponad centymetrowa szpara. Więc gdy wiatr zzaokienny połączył się z tym sparterowym tańczyli sobie w rytm nieustannie przez nas dla Joshułki puszczanej melodii z muppet show - Huga Wuga - http://www.youtube.com/watch?v=XLb0J8o4Au4. Dodatkowym "atutem" zarówno kuchni jak i całego mieszkania było to, że w kuchni mnieściła się wanna. Pomysł poniekąd dobry. Mogłoby to być piękne gdyby kuchnia miała ze 25 metrów i wanna byłaby piękną na stary styl robioną w stylu retro, z mosiężnymi, rzeźbionymi nogami w kolorze kremu lub pustynnego piasku i.

angel innocent

Aneks do paktu stabilizacyjnego.pis ugrał co chciał.teraz pan Lepper i Giertych posłusznie będą podnosić raczki i zgadzac sie na wszystko co PiS bedzie chciał przeforsowac.Brawo o niesprzedajni politycy!krzyczeliście najglosniej a sprzedaliście sie najszybciej...a klan kaczyńskich po raz kolejny pokazał nam jak zrobic pełne napięciai strategicznych manewrów polityczne Muppet Show
skomentuj (1)


2006-02-24 10:03:54

wysoki poziom frustracji na dzien dzisiejszy.problem ambicji mojej mamy w stosunku do mojej osoby powraca jak bumerang,zawsze to tylko kwestia czasu.ostatnio cięzki wybuch miał miejsce w moje urodziny,nie było milo,skonczylo sie przeryczaną połową nocy.a dzis milusio z rana,trza cos jeszcze do.