O czym chcesz poczytać na blogach?

Muniek staszczyk

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Sobie grać, amatorsko. Zrobili razem trochę kawałków. I pomimo że Darek poleciał za ocean, dalej tworzą. Adaś jest nieziemski - postanowił do najnowszej płyty pozapraszać różnych muzyków, znajomych z róźnych spotkań, koncertów, z netu. M.in. jedną piosenkę zaśpiewał z nimi... Muniek Staszczyk z T.Love. Muniek nie był z nimi w studio, wokal nagrał u siebie, zgrali do kupy. Wyszedł niezły kawałek, i niniejszym go reklamuje - posłuchajcie. A&D z Muńkiem, kawałek pt. "Recepta na szczęście".

ewelajna - Ewelajna

GŁOSOWAĆ !

Zespół Roku:
Pin
Kult
Hey
Pectus
Bracia

 Wokalista Roku:
Andrzej Piaseczny
Muniek Staszczyk
Tomek "Lipa" Lipnicki
Andrzej Lampert
Łukasz Zagrobelny

 

Pozdrawiam Ewelina

 

Blog - Blog więźnia politycznego stanu wojennego

Zachęcam wszystkich do starań o uprawnienia kombatanckie dla nas. Dziś słodzono mi w telewizji ze wszystkich stron. Od południa Tusk z Krakowa, od północy Kaczyński z Gdańska. Ale jakoś mnie nie przekonali tym słodzeniem o bezimiennych bohaterach solidarności. Przekonał mnie natomiast Muniek Staszczyk z zespołu T.Love w TVPOLSAT. Powiedział po prostu, że rozpieprzyliśmy komunę w 1989 roku i już. Można się spierać o szczegóły, o to, czy można było bardziej czy mniej ostro postępować, ale generalnie komunę pokonaliśmy i powinniśmy być z tego dumni. I walczmy o nasze.

Bloguję

Przemyśleń. A najważniejsze odkryłam
różne ciekawe sposoby na to, by cię zauważono. Jednym z takich sposobów może być być założenie koszulki z odpowiednio kontrowersyjnym lub zwyczajnie niesmacznym napisem. Ma to może być ostrzeżenie w rodzaju "Jestem dziś niepoczytalna"? Muniek Staszczyk posunął się dalej, zakładając T-shirt ozdobiony wyznaniem "Jestem Żydem". Nie będę sprawdzać, czy w samej rzeczy - co mnie to, do cholery, obchodzi? Było tego więcej, jak na przykład dumne słowa "Nie płakałem po papieżu". A kogo to obchodzi? niech spada na bambus :D
.

miodzio blog

Się franem telewizji. Jest taki program w kablu: PULS. Dwie fajne sprawy tam sie dzieją: otwarte studio prowadzone przez Jana Pospieszalskiego oraz ojciec Mirosław Pilśniak w rozmowach sama na sam. W tym drugim programie występują ludzie znani i nieznani. Z tych pierwszych uwagę mą przykuł Muniek Staszczyk - z taką szczerością opowiadał o tym, jak Jezus przemienia jego życie. Zero gwiazdorstwa - pełna pokora. Podobnie zresztą słuchało mi się Niemenówny (tym bardziej, że miałem ją przyjemność niedawno poznać). Z wywiad z nią najbardziej zapamiętałem wniosek:.

Blog blondynki - Onet.pl Blog

Kamienicę przy Rooswelta 5 - w ogóle Jeżyce. Poznałam Anię - siostrę Uli.

Ad 3 Teatr Współczesny we Wrocławiu, sztuka... nie pamiętam tytułu, ale on nieważne. Świetna atmosfera i świetny spektakl.

Ad 4 Pidżama Porno, koncert urodzinowy, wśród gości Kazik Staszewski i Muniek Staszczyk - to mówi samo za siebie. Ad 5 "Love Is the Devil. Szkic do portretu Francisa Bacona", zdjęcia rewelacyjne, dobra muzyka, świetny temat, scenariusz... porażka.

Ad 6 Odwiedziłyśmy z Ulą chorą Dorotkę. Tu z kolei poznałam jej braciszków.

Ad 7 No cóż... Nauka to.

Opowieść Fantasy - bloog.pl

Fantasty. Przecież żadna rzeczywistość tylko czysta Twoja fantazja, fikcja. Ale nie przyczepiam się do tego. To tylko takie wtrącenie.
Z tego, co się orientuję to bohaterem jest Zelmir- facet a marze się co którąś notkę. Troszkę nienaturalnie przesadzone, bo jak śpiewa Muniek Staszczyk. (o dzisiaj w Chorzowie grają koncert plenerowy na 750- lecie miasta) „Uuuuu, chłopaki uuuu nie płaczą uuuu” :)
Dobra to teraz, krótki końcowy komentarz i ocena.
Jako, iż powinnam być obiektywna daję 3=. Tak nie.