O czym chcesz poczytać na blogach?

Multimedia

ShowMedia – cyfrowe multimedia

ShowMedia – cyfrowe multimedia

TV, Internet & Mobile content provider

Cyfrowy świat

30 05 2008

To co dla wielu jest przyszłością dla nas nie stanowi już tajemnicy. Posiadamy wiedzę, zdobyliśmy warsztat pracy w mediach, znaleźliśmy klucz do osiągania sukcesu. Przyłącz się do nas i skorzystaj z naszego doświadczenia. W profesjonalny sposób zmienimy oblicze Twojej firmy i przyczynimy się do jej sukcesu. Idź z duchem czasu i wyprzedzaj konkurencję. Zdobywaj nowe obszary. Zaznacz swoją obecność w TV, w Wirtualnej Rzeczywistości, w Telewizji Mobilnej. Inni już tam wkraczają. Zostaniemy Twoim przewodnikiem po Multimedialnym Świecie.

Nieoficjalny blog Tomasza Kammela

GOŚCI | KONTAKT | ARCHIWUM

Życzenia świąteczne od Tomka! 2012-04-06 21:48:37

skomentuj (0)

"Pytanie na śniadanie" - wtorek - multimedia 2012-04-03 15:45:11

Dzisiejszego poranka w "Pytaniu na śniadanie" powitał nas duet prowadzących Tomek i Agnieszka Szulim. Zapraszam do obejrzenia filmików.

* "Pytanie na śniadanie" (3.04)

skomentuj (0)

"Pytanie na śniadanie" - wtorek - multimedia 2012-03-27 19:19:22

Zapraszam do obejrzenia filmików z dzisiejszego wydania "Pytanie na śniadnie", które poprowadzili Tomasz Kammel & Agnieszka Szulim.

* "Pytanie na sniadanie" (27.03)

skomentuj (0)

"Pytanie na śniadanie" - poniedziałek - multimedia 2012-03-19 18:41:08

W poniedziałkowy poranek w "Pytaniu na śniadanie" obudził nas duet prowadzących Kammel - Szulim & Szulim - Kammel. Zapraszam do obejrzenia filmików.

* "Pytanie na śniadanie" (19.03)

Ewa Farna - bloog.pl

Newsy


   “Sabat Czarownic” odbędzie się we wrześniu w Amfiteatrze na Kadzielni w Kielcach. Pod tym hasłem kryje się wielkie widowisko muzyczne, w trakcie którego wystąpią czołowi artyści polskiej sceny muzycznej. Małgorzata Wilk- Grzywna z Regionalnej Organizacji Turystycznej informuje, że koncert ma mieć konwencję pojedynku między czarującymi artystkami, a rogatymi duszami śpiewających mężczyzn.
    Wystąpią: Edyta Górniak, Ewa Farna, Marina i Patrycja Markowska. Z drugiej strony usłyszymy Piotra Kupichę, Maćka Maleńczuka i Janusza Radka. Koncert otrzyma bogatą oprawę sceniczną. Będą pokazy taneczno- multimedialne, świetlne i pirotechniczne. Całość będzie transmitowana na żywo przez program 2 Telewizji Polskiej. Będą to dwa bloki, po 50 minut.
Transmisję poprzedzą materiały o najpiękniejszych miejscach województwa świętokrzyskiego, o których opowiedzą znani mieszkańcy i miłośnicy regionu, m.in. Andrzej Piasek- Pisaeczny i Bogdan Wenta. Przez dwa dni, na ulicy Sienkiewicza będzie odbywał się jarmark “Magiczne Kielce”. Będzie można na nim kupić wszystko, co łączy się z magią, m.in.: zioła, książki i komiksy fantasy.
Koncert “Sabat Czarownic” finansowane jest dzięki pieniądzom unijnym, a koszt jego zorganizowania, to 900 tysięcy złotych.


Fernando Torres - Liverpool's number nine! - Onet.pl Blog

a) Zdjęcia: <1> (od drugiego rzędu) <2>  <3>  <4>

b) Filmiki: <1>  <2> 

 

 

Zdjęcia z treningu (10 lipca):

<1> (od czwartego w drugim rzędzie) <2>  <3>

 

Zdjęcie z przyjazdu do Johannesburga:

<foto>

 

 

W razie pojawiania się kolejnych multimediów, będzie aktualizacja. Jutro lub pojutrze możecie spodziewać się kolejnej nowości, najprawdopodobniej ze zdjęciami z fiesty w Hiszpanii, bo wydaje mi się, że takowa będzie.

Pozdrawiam.

 

anita (10:42)
21 Gooooooooool!!! Fernando Torres!

09 lipca 2010
Nowe multimedia.

M jak Miłość - Onet.pl Blog

We dwoje. Ale ten wieczór spędzają także z Anią. Andrzej okazuje się świetnym opiekunem i kompanem do zabawy. Od razu podbija serce małej. Tymczasem Szymon odwiedza Martę po powrocie z sympozjum w Krakowie. Opowiada sąsiadce o koleżance, którą poznał na wyjeździe: Maggie Lubuski. Barbara martwi się, że Tomek wciąż nie zabiera żony do domu. To samo niepokoi też Małgosię. Dziewczyna dzwoni do Marty. Prosi siostrę, by "wybadała", co kryje się za dziwnym zachowaniem Tomka. Tymczasem Sandra wciąż spotyka się z Igorem. Mężczyzna odwiedza ją w mieszkaniu Chodakowskich i poznaje dzięki niej Tomka.

zwiastun odc. 749:

http://www.m-jak-milosc.pl/Multimedia/Video/Pokaz/5895.html

 

Wtorek odc.750 godz.20:40

Madzia przyjeżdża do Polski i odwiedza Pawła. Ma dla niego prezent: aparat fotograficzny. Po krótkim spotkaniu, dziewczyna wraca do Sudanu. Mirka z Kingą mają w biurze dużo pracy. Ich portal odnosi sukces. Tymczasem Kuba idzie na "randkę w ciemno" z jedną z dziewczyn, które odpowiedziały na anons w agencji. Odkrywa, że jego wybranka to Ala. Chłopak jest zaskoczony, ale spotkanie przebiega w miłej atmosferze. Na pierwszą randkę umawia się też Henio. Jego partnerka jednak nie przychodzi na spotkanie. Marta spędza wieczór i noc z Andrzejem. Budzyński prosi.

Alicja Rubczak

za stroną: http://www.creativeapplications.net

Interaktywna instalacja “Parada ptaków” stworzona została przez Emily Gobeille i Theo Watsona z Design I/O. Projekt przewiduje możliwość animowania animacjami ze specjalnie przygotowanych do tego celu miejsc, znajdujących się naprzeciw ekranu. Dzieciaki, bo z myślą o nich przygotowany został ten projekt, stają się animatorami obiektów umieszczonych na ekranie. Zadziwiające lalkarstwo.

Z resztą, zobaczcie sami:

Puppet parade

Może to pomysł dla twórców teatralnych, takich jak Ewa Piotrowska czy Zbigniew Lisowski, którzy chętnie sięgają po multimedia? Z zaciekawieniem obejrzałabym spektakl z wykorzystaniem takich technologii.

Może zauważyliście, że kolory i umaszczenia ptaków zmieniają się w zależności od tego, co zjadają. Ciekawa transformacja motta: “Jesteś tym, co jesz”, mam nadzieję, że kubiczne, elektroniczne dania są wege ;)

Zajrzyjcie koniecznie również na stronę studio I/O specjalizuje się w interaktywnych instalacjach z udziałem publiczności, również dziecięcej. Chyba warto byłoby ich sprowadzić do Polski. Co Wy na to?

~♫♥♥~Blog o Mandarynie i Verbie~♥♥♫~ - Onet.pl Blog

Czerwca.
14 czerwca odbędzie się finał plebiscytu - koncert podczas drugiego dnia 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.


 

Profil Bartka na fotce jest podobno fałszywy. Bartek jakiś czas temu usunął swój profil (niewiem czy przez przypadek czy specjalnie..) a w tym momencie szybko ktoś sie zarejestrował na Jego login, jeśli to faktycznie prawda to to troche nie fer ten ktoś postąpił w ogóle ja nie rozumiem co to za satysfakcja zakładać profile różnych sławnych osób, no ale skoro co po niektórym tak podoba się podszywanie za tych co są sławni. Ich problem:] ^^

 

Ignac dodał na fotke pare nowych zdjęć:) nie Jego co prawda ale i tak myśle że warto zajrzeć:P Dał fotki swojego auta i jakiegoś psa hm.. może to Jego ten kundelek:D:D

 

Zespół Verba brał udział w konkursie na najpopularniejszą piosenkę danej dekady. Startowali z piosenką "Mogliśmy" i niestety oczywiście przegrali! bo nikt nawet nie wiedział o czymś takim.. eh.. jak zwykle...:/ ^^

Regulamin Plebiscytu: -> <link>
Wyniki: -> <tutaj>

Verba. Wielka Majówka - Myslęcinek. 13-05-2007r.
 
    

  

 

 

 

 

 

link do wszystkich zdjęć: -> <klik>
a w Multimediach wywiad przeprowadzony zaraz po tym koncercie:) -> <klik>

~~**~~