O czym chcesz poczytać na blogach?

Mulan

Im więcej się chce, tym więcej się ma!

Niedobra. Ktoś inny by się zezłościł, a ona... kocha mnie bezwarunkowo, cokolwiek nie zrobie ona nie przestanie okazywać mi miłości, nie będzie się gniewać. Nie ma pojęcia jaka jestem okropna i beznadziejna. Kocha mnie za to, że jestem. To takie niesprawiedliwe. Powinna nawet się nie podnieść na mój widok. Czułabym się z tym lepiej. I nie tylko z nią tak jest- wszyscy ciągle muszą mi coś wybaczać. Czasem mam wrażenie, że w głębi siebie nigdy nie przestanę być cholerną, piętnastoletnią kretynką.
  Nie będę nic obiecywać. Nie chcę się kompromitować. Oglądaliście Mulan? swoją drogą piękna bajka, uwielbiam ją. No więc spróbuję być taka, jak Mulan. Ona co prawda zasługuje na dużo większy szacun, bo poszła na wojnę, by chronić swojego ojca. Ja poszłam do szkoły, jak wszyscy. Obie olewałyśmy wszystko, nie przykładałyśmy się. Aż do ostatniej chwili: ona zrozumiała, że od tego zależy dobro jej ojca, ja mam nadzieję, że już NAPRAWDĘ zrozumiałam, że od tego zależy moja przyszłość. I zaczęła się przykładać, ja mam nadzieję zacznę i w końcu była najlepsza i osiągnęła sukces. Mam nadzieję, że mi też się uda. Tyle, że Mulan nie.

~~}{ ... }{~~

-------------------------------------

Nareszcie nowa notka, ale to tylko dlatego, że pare osób by mnie zlinczowało w szkole gdybym jej nie napisała. Pisać mi się nie chce za bardzo, więc cała notka będzie lakoniczna, bo tak i już.Wracając więc do rzeczy, wakacje mineły mi bosko. Najpierw prowadziłam walke z wyłanczającym się ciągle komputerem, a gdy już został naprawiony po uprzednim wymienieniu płyty głównej, musiałam wyjechać do cioci. Jedyne plusy tych wakacji to:
ten tydzień u cioci
mam teraz lepszy transfer
oraz przedewszystkim MULAN.
To wszystko jeśli idzie o 2 miesiące wakacji.Co po niektórzy bardziej bystrzy zauważyli zmiane wyglądu bloga. Teraz jest taki, bo taki mam kaprys. Z napisem 'Ironia', bo taka jestem- ironiczna.zdjęcie Santy i Mulanzdjęcie Santy, Mulan i tego kogoś, kto siedzi na huśtawcezdjęcie Santy i bliżej nieokreślonej kobiety oraz Mulan, która sie plącze gdzieś w tle :)
Tym jakże miłym akcentem kończe moją notke. Dziękuje za uwage.


Sayonara =^^=

Zamek Afankus - komnata Ananke - Onet.pl Blog

  • Szymon Wydra - Życie jak poemat
  • Arash - Temptation
  • Arash - Suddenly
  • Arash - Pure Love
  • Hilary Duff - Come Clean
  • Arash - Arash
Odeszło w zapomnienie...
2009
 Sierpień
 Lipiec


27 lipca 2009
Nathaniel i Remus
Pożegnałam się z Mulan i Aelitą. Ich miejsce zajęli Nathaniel i Remus.

Moja Rodzina - moje marzenie.

Z uśmiechem zaczęli jeść. Widziała, że mu smakuje, jak zawsze zresztą. Może nie gotowała pikantnie, ale ze smakiem i zawsze dobrze doprawiła. Lubiła, kiedy w potrawie było dużo mięsa, a smak był intensywny.
- Dziś piątek... - zaczął.
- Już?
- Szybko zleciało, nie? Jakieś plany na wieczór?
- Hmm... Nie mam ochoty nigdzie wychodzić, może zamówimy pizzę i obejrzymy jakiś fajny film? Z przyjemnością bym zobaczyła coś Tima Burtona albo... "Kroniki Riddicka"?
- Co chcesz, ostatnio chyba chciałaś "Mulan" zobaczyć?
- Racja - przytaknęła i położyła dłoń na dłoni Michała. - Zjedz, odpocznij, pójdziemy na spacer, potem wykąpie się Eskela, zamówi pizzę i wrzuci film.
 
Nawet nie musiała się pytać, czy to mu pasuje. Uwielbiali spędzać razem czas. Cieszyli się każdą chwilą spędzoną wspólnie, kiedy nie musieli się niczym zajmować i mogli po prostu przytuleni spoglądać razem przez okno na padający śnieg.

21:41,

Chodż ze mną gdzieś nawet na drugą stronę lustra....

Aguilera (pseudonim Chrissy X-Tina Christi) urodziła się 18. grudnia 1980 w miejscowości New York. Kraj, którego jest obywatelką to USA. Jej matką jest Shelly Aguilera. Jej ojcem jest Jim Aguilera. Jest to biała blondynka, jej zawód to piosenkarka. Jej prawdziwe nazwisko to Christina Maria Aguilera. Ma 157cm wzrostu. Jej znakiem zodiaku jest Strzelec. Ostatnie filmy, w których grała Christina Aguilera to "Shark Tale" (2004) gdzie grała Christina , "Reflections on Ice: Michelle Kwan Skates to the Music of Disney's 'Mulan'" (1998) gdzie grała Fa Mulan

Komentarzy: 0 2007-01-31 Andrzej Piaseczny urodził się w Pionkach koło Radomia. Od najmłodszych lat interesował się muzyką, śpiewał w szkolnym zespole Cavatina (jako jedyny wokalista wśród ośmiu dziewcząt). Po ukończeniu liceum w klasie o profilu biologiczno - chemicznym rozpoczął studia na WSP w.