O czym chcesz poczytać na blogach?

Mugen

Kącik otaku- wszystko o Japonii i Anime oraz ciekawe artykuły dziennikarskie! - Onet.pl Blog

Opening jest tak nastrojowy i klimatyczny, że aż ciary przechodzą. Na dodatek jest zrobiony w stylu starej Japońskiej muzyki, śpiewanej jakby przez gejszę.Coś pięknego. Również muzyka w trakcie trwania anime jest rewelacyjna- w większości jest to skrócony opening po prostu lub sama melodia z openingu, zdarza się jednak kilka innych utworów, które powodują mrowienie na calutkim ciele, słowo.

 

Co tu dużo mówić... mimo, iż dostrzegam sporo wad tej serii,to jednak pozostawiła ona we mnie trwały ślad- wrażenie z tej serii nigdy się nie zmyje. Mugen no juunin ma specyficzny klimat, nieco chory,psychodeliczny, brutalny, a zarazem niesamowicie wciąga. Z uwagi jednak na olbrzymią ilość krwi, niemoralnych zachowań i tym podobnych, polecam tę serię jedynie widzom starszym- tak mniej więcej od 16 lat, chyba, że ma się słabe nerwy, to wtedy od 18. Pozycja zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców, choć zapewne tym drugim bardziej przypadnie do gustu.

 

Nie będę się rozdrabniać bardziej, więc jeszcze raz polecam to anime- jest naprawdę godne uwagi.

 

Eternal Sailor Moon - Ogólne - bloog.pl

  Michiru Kaio

Michiru Kaio (jap. 海王みちる - Kaiō Michiru) - jedna z czterech Outer Senshi chroniących granic Układu Słonecznego. Pierwszy raz widzimy ją już w odc. 89 - ostatnim odcinku serii R; za właściwe ukazanie się tej czarodziejki możemy jednak uznać 1 odcinek serii S (czyli odc. 90)

Gdy pojawia się w serii S, jest uczennicą I klasy szkoły średniej Mugen Gakuen. Lubi i potrafi pięknie grać na skrzypcach. Niestety nie może spełniać swoich marzeń pod tym kątem, gdyż jest czarodziejką. Najwcześniejsze wspomnienie w jakim się pojawia Michiru to jej pierwsze spotkanie z Haruką podczas zawodów, w których przyszła Sailor Uranus brała udział. Michiru chciała ostrzec Harukę przed jej przeznaczeniem, lecz nie udało jej się i Haruka została Sailor Senshi. Jest z nią w bliskiej relacji.

 

 

 

Migi no michi o mitsukeru - Onet.pl Blog

Waham co do bohaterów ale już znacznie mniej. Tak jak zauważyliście nie wszystko jest takie jak w anime. Po części będę się wzorowała także na mandze a to przecież całe Chiny od anime. Kiedy new - nie wiem. Zrezygnowałam z zeszytowych rozdziałów bo mam pomysł na lepsze - pozostało mi więc znaleźć czas na ich ułożenie ale teraz znów znikam - nauka przede wszystkim ^^
Alonse Kuragari (17:06)
5 komentarzy

To co już było..
  • 3.Mirai wa mugen ni ōku no soryūshon o m... (Alonse Kuragari; 01.03.2012)

Itsu ga iku junbi ii ARE YOU READY?-Anime & Manga - Onet.pl Blog

Przeglądnij
Moje Archiwum
2009
 Styczeń
2008
 Październik
 Czerwiec
Gry
Naruto Konoha Senki-Game Boy Advence
Naruto - Ninjyutsu Zenkai! Saikyou Ninja Dai-Kessyuu
Naruto - Ninjyutsu Zenkai! Saikyou Ninja Dai-Kessyuu 2
Naruto M.U.G.E.N.
Naruto Battle Arena
Naruto Hurricane Mugen
Raruto Mugen
Naruto RPG 2: Chidori vs. Rasengan