O czym chcesz poczytać na blogach?

Mucosolvan

Angina

Dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Posted 30 Grudzień 2011 by naangine in Ból gardła

Tagi: mucosolvan

« Laryng Up.

nie-podchodz.blog.pl

Się aż do chwili, kiedy skończymy schodzenie.
skomentuj (3)

skórka od pomarańczy... 2005-01-31 14:51:21


Tak, śnieg jest zdecydowanie dobrym wynalazkiem. Jedyną jego wadą jest to, iż towarzyszy mu zimno, a ja zimna nie lubię. W sobotę byliśmy w puszczy bukowej na sankach. Znakomite warunki i przednia zabawa:D zawrotne prędkości:D wiatr we włosach (zaraz, zaraz, wszyscy mięliśmy czapki, no to bez wiatru we włosach:D) potem żaaarcie i wspólne oglądanie skoków z zakopanego:D a i był jeszcze filmik z imprezy przyniesiony przez rozwala (kto widział ten wie:D) ogólnie nastawienie bardzo pozytywne, zbliżają się ferie (taa, ferie prawie wiosną:/), 7.02 koncercik w kontach i nawet jakoś sprawdzian z chemii z JEDNOFUNKCYJNYCH POCHODNYCH WĘGLOWODORÓW!!!! Mnie nie straszy:D a obecnie siedzę w domu, bo płuca sobie wypluwam, taki urok zimy (no i chyba tego, że w piątek w piwnicy było chłodno? Nie tam nie było chłodno tam było lodowato:D) dzisiejszy odcinek wypocin Marty sponsorowała literka m jak mucosolvan (syrop na kaszel, który obecnie łykam w dużych ilościach) koniec…skomentuj (6)
Strona główna
styczeń 2005

Spełnione marzenia

Ze Oskar wogole nie ma kataru a to wszystko siedzi w zatokach :(

Ochrzaniła mnie mowiac ze to moja wina, ze nie pomagam dziecku w pozbyciu sie kataru (a niby skad mam wiedziec ze on go ma? uwierzcie ze jak smarka w chustke jest sucha! ) ze katar z zatok spływa po scianie gardła, omija oskrzela bo one nabuzowane sa lekami i sa jakby chronione i zostaje na płucach i stad ich zapalenia. Nie napisze jak sie czułam wtedy.

Rozpoznanie. Nawracajace infekcje gornych drog oddechowych, prawdopodobnie spowodowane alergia (badania w tym kierunku) oraz co wazne dla nas - bez wskazań do adenotomi uuffff

Zalecenia. Dostalismy miejscowy antybiotyk (krople do nosa), mamy robic inhalacje nawet z samej soli, podajac wczesniej Mucosolvan, nastepnie ściagać frida. Dodatkowo krople jakies tez dostalismy, no i sciagac sciagac i sciagac :/

Moja refleksja. Podobala mi sie wizyta, lekarz konkretny i co wazne potwierdzila moje przypuszczenia. Znów to napisze w tym blogu - matka zawsze wie, wierzcie swoim przeczuciom!

18:04, asiulka1976
Link Komentarze (2) »
piątek, 23 października 2009
Znów zap. płuc

Ostatnio pisalam o katarze, rozwinelo sie z tego zap.pluc, znów.

Blog anetka774

Oczywiście jestem do tyłu...

9 marca Zuzanna skończyła 5 lat!! 100 lat, kochanie!! :):) 

Torcik też był: ( mama upiekła, jakimś cudem!!! , chyba trochę za słodki, ale następny będzie już lepszy!! ;) 

 powtórzę się, ale powiem: Boże kiedy to minęło!! :) no kiedy??!!
 i oczywiście prezent na urodziny dostała, choć nie taki pewnie jakby chciała: antybiotyk! :) prawie tydzień brała Mucosolvan i nic nie pomogło, gorzej: jeszcze zaraziła Piotrusia i on też ma antybiotyk.
Mam skierowanie do laryngologa dla Zuzi, bo myślę, że może mieć trzeci migdał.

Wiecie co, to jest skandal, zadzwoniłam żeby zarejestrować ją do tego laryngologa, oczywiście na NFZ, termin w jednej z "renomowanych" przychodni w NS ---- 20 lipiec!!! 
SKANDAL!!!
 żebym tak długo musiała czekać! Zadzwoniłam do innej: owszem terminy są na koniec marca, tylko muszę jechać osobiście, żeby zarejestrować. Trochę mi ulżyło. Człowiek jakby na prawdę potrzebował pomocy, to się pewnie szybciej wykończy.
Do dentysty nadal chodzimy, prawie raz w tygodniu: 3.