O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mtv dance

You Can Dance

Wakacyjna trasa "Era Rytmu z MTV".

  

 

Zgodnie z muzycznym duchem i zaangażowaniem Ery, motywem przewodnim letnich wydarzeń będzie muzyka i taniec. Sieć Era zaprasza do wspólnej zabawy w rytmie muzyki pod okiem instruktorów oraz cieszących się niezmienną sympatią mistrzów parkietu, uczestników drugiej edycji "You Can Dance – Po Prostu Tańcz": Anny Bosak, Marii Foryś, Anny Radomskiej, Rafała Kamińskiego, Błażeja Ciszka, Piotra Gałczyka, Gieorgija Puchalskiego i Artura Cieciórskiego.

Muzyczne spotkania z Erą, to cykl kilkudniowych wydarzeń w nadmorskich kurortach. Specjalnie zaprojektowana ciężarówka – RoadShow Truck "Era Nadaje.

Programu "You Can Dance – Po Prostu Tańcz" uczyć będzie się po kilka grup amatorów. Najlepsi spośród wszystkich uczestników kursu danego dnia, walczyć będą o tytuł super tancerza, a wieczorem wystąpią razem z mistrzami najpopularniejszego telewizyjnego programu tanecznego w Polsce.

W piątki i soboty Era będzie nadawać rytm z MTV Polska, która po raz trzeci jest partnerem wakacyjnej trasy. W ciągu dnia MTV zorganizuje zabawy, animacje oraz konkursy, w których nagrodami będą muzyczne gadżety. Nie zabraknie gwiazd doskonale znanych z telewizyjnego ekranu - gospodarzami weekendów będą: Kasia „Jackassia” Burzyńska, Michał Piróg, Wojtek "Łozo” Łozowski oraz.

Tokio Hotel - Irgendwo ist der Ort den nur wir beide kennen - Onet.pl Blog

: Bill stara się, jednak jego głos jest cienki, dlatego wokalista CB Strify ma lepsze perspektywy - i struny głosowe - 2:1 dla Tokio Hotel
4.SUKCESY: Sama debiutancka płyta Tokio Hotel "Schrei" sprzedała się w nakładzie 800.000 sztuk, zdobyli nagrodę na MTV Award, Bambi i Echo i pobili rekord czterema hitami austraicką listę przebojów - 3:1 dla Tokio Hotel
5.DUCH CZASU: Bill i jego załoga mogą w 2009 roku brzmieć "przestarzale", natomiast Cinema Bizarre mają "świeży: bonus. Oto rezultat: Żeby wykonać nowe CD.
A tym razem wszystko powinno być inaczej! "Wypróbowujemy wiele nowych rzeczy" - wyjaśnia Bill - "Motto pracy to przede wszystkim - Reset (czyli resetowanie, startowanie od początku - przyp.tłum.)
To znaczy, ze wszytko przywracamy do zera. Mamy wszystkie mozliwości, które oferuje muzyka. Czy to będzie wpływ hip-hopu czy muzyki dance - wszystko wchodzi w rachubę."
Jeszcze jedna niespodzianka: "Chcemy współpracować z wieloma różnymi artystami. Dzięki sukcesowi mogliśmy porozmawiać z wieloma ludźmi. Ale konkretów nie chcemy jeszcze zdradzić." - Bill uśmiecha się łobuzersko.
"Może tak być, że najpierw pomyślimy, oni są cool. Potem poznajemy ich w studiu i zauważamy: To w.

aneta fnf - Onet.pl Blog

I autor projektów. Naukę z zakresu różnych form tańca takich jak jazz, balet, tap, modern, funky jazz, locking i hip hop jak również lekcje śpiewu, aktorstwa i prezencji scenicznej pobierał w najlepszych szkołach Londynu i Nowego Jorku. Występował w musicalach, m.in. w: Starlight Express, The Muppet Show, 200 years of dance, Eve Ohne, Musical Extracts; brał udział w programach, show telewizyjnych m.in. dla: VIVA, MTV, Zdf, RTL, SAT1, Channel 7, m6, Channel 4.

Byliśmy na warsztatach z naszą kamerą, zobaczcie jak Ruda i Gaua wraz z Jayem uczą tańczyć grupę średniozaawansowaną.
Więcej szczegółów na www.selections4.com

Justin Bieberr-blog

A Wy ? :) 
Tutaj daje fotki z planu - KLIKNIJ 


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5705430,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

break dance!

środa, 31 marca.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5696742,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pamiętnik Justina B :)

poniedziałek, 29 marca 2010 15:53
Jak zapewne wiecie , na

Red Hot Chilli Peppers

Te oto piosenki:
1. ”Monarchy of Roses” – 4:12
2. ”Factory of Faith” – 4:20
3. ”Brendan’s Death Song” – 5:38
4. ”Ethiopia” – 3:50
5. ”Annie Wants a Baby” – 3:40
6. ”Look Around” – 3:28
7. ”The Adventures of Rain Dance Maggie” – 4:42
8. ”Did I Let You Know” – 4:21
9. ”Goodbye Hooray” – 3:52
10. ”Happiness Loves Company” – 3:34
11. ”Police Station” – 5:35
12. ”Even You Brutus?” – 4:01
13. ”Meet Me at the Corner” – 4:21
.Zespół do wprowadzenia lżejszych dźwięków do repertuaru, mogących zostać chętnie podchwycone przez radia komercyjne[]. The Red Hot Chili Peppers został wydany 10 sierpnia 1984. Pomimo niewielkiej sprzedaży albumu, zespołowi udało się zyskać trwałą warstwę fanów (utwory były grane przez radia uniwersyteckie i za pośrednictwem MTV)[]. Ostatecznie sprzedano 300 tysięcy egzemplarzy albumu. Podczas trasy koncertowej promującej album, sprzeczki i nieporozumienia pomiędzy Kiedisem a Shermanem zaczęły istotnie dezorganizować działalność zespołu zarówno na scenie jak i w codziennym życiu[12][13]. Sherman ostatecznie opuścił formację, powrócił zaś do niej Slovak,.

Blog SweetTola

  Blog 27 – polski zespół tworzony przez wokalistkę: Tolę Szlagowską (córkę Jarosława Szlagowskiego, ksywka Szlaczek), z którą współpracują Jan Szlagowski (brat Toli), Barry, Alek, Justin i tancerki: Sylwia Dymek oraz Maria Foryś (znana z programu rozrywkowego You Can Dance - Po prostu tańcz). Do października 2006 w skład zespołu wchodziła Alicja Boratyn, która opuściła zespół rozpoczynając karierę solową. Blog 27 jako jeden z nielicznych polskich zespołów robi karierę także poza granicami kraju – m.in. w Niemczech, Austrii, Włoszech, Francji, Japonii czy na Węgrzech.


Poinformowała, że odchodzi z Blog 27. Tola Szlagowska zapowiedziała, że odejście Alicji nie zakończy działalności grupy. Plano.wane są nowe teledyski, utwory i w efekcie nowy album. W wywiadzie dla portalu Interia.pl Tola stwierdziła, że nie zamierza szukać nowej wokalistki.Po odejściu Alicji, jesienią 2006 zespół został nominowany do nagród MTV Europe Music Awards w kategorii "Najlepszy polski wykonawca" i wygrał. Nagrodę odebrała Tola z muzykami.
27 listopada 2006 roku Blog 27 wydał swoją pierwszą płytę DVD, na której znalazły się wszystkie teledyski, wywiad z zespołem, zdjęcia i filmy z dzieciństwa Toli oraz fragmenty koncertów. Także w listopadzie do.

Mtv dance top

kondel

typu projektów telewizyjnych. pospołu spośród Edytą Herbuś, przeważył aplikacja W takcie MTV. Był wobec tego dbały istnieje jurorem w naszej odsłony programu You can dance – Po prostu balujże. przemykał także audycja Top wariant. pozostań modelką.Prywatnie Michał specjalizuje się w technikach takich,

the.rest.is.still.unwritten.

& as the hands would turn with time she’d always say that she belonged to him.
she'd turn and lend a smile. to say that she's gone. but in the whisper she'd arrive & dance into his life. like a music melody. like a lovers song.

through the darkest night comes the brightest light
& the light that shines is deep inside.
Mam. i telefon zahipnotyzowany w nich.

kolejne majace nastroj poprawic zakupione kozaczki. shaked truskawki i w kubku starbucks pachnace cytrynki.
żorżyk mtv unplugged. wszystko juz bylo.

trzy godziny w pracy. osiem dla samej siebie. po. z nimi. na kanapie. out. goose.
bo jany smutki najlepiej zatopic w butelce...Cos o imprezie jego wlasnej zorganizowanej w bridge. wciska zaproszenie. umiecha sie cudnie i na 'u're gonna be there, si?' juz nie mam sily sie sprzeciwiac.

wieczorem top gun. miami sound machine. pomarancze. cynamon. i mango. szybcy faceci i piekne samoloty.
val helden.
tak jak lubie.


nieodebrane polaczenie.