O czym chcesz poczytać na blogach?

Msza o uzdrowienie

Szarość dnia codziennego - Onet.pl Blog

Serce otwarte, by Cię przyjąć, by zamknąć cię w swojej miłości. Skoro wiemy, że Krzyż jest znakiem największej miłości Chrystusa do ciebie i do mnie, przyjmijmy Jego Krzyż we wszystkim, co zechce nam dać i oddajmy Mu z radością wszystko, co zechce zabrać...

Malutka (08:00)

Nienormalni, aby jechać ileś tam kilometrów (niemało), aby uczestniczyć w Mszy Św. Ktoś kto nie kocha Boga na pewno tak sobie pomyśli....... Byliśmy na Mszy Św. w Kościele Jezuitów w Łodzi, w którym na Mszach Św. posługuje zespół Mocni w Duchu..... Była to Msza o uzdrowienie..... Wspaniała Msza, cudownie przeżyta Eucharystia..... obecność Chrystusa...... nie sposób opisać uczuć i emocji jakich doświadczyliśmy.....

Nocne rozmowy przy kominku - GŁÓWNA - bloog.pl

Czas idziesz pod górę". Oj idę Ciociu, ide.

Dziś byłam w kościele na Skaryszewskiej. Jest tam taki cudowny kościół z cudownym księdzem, który w każdą ostatnią sobotę miesiąca odprawia msze za uzdrowienie duszy, ciała, umysłu. I nie są to takie msze egzorcystyczne, bynajmniej nie. Ludzie przynoszą swoje intencje napisane na kartkach, kładą je na ołtarzu przed mszą, a ksiądz je w czasie mszy odczytuje,.Przy sobie, podałam więc do błogosławieńśtwa klucze do mojego domu, żeby w ten sposób ksiądz pobłogosławił mojemu domowi. Ponieważ dzisiaj był szczególny dzień, bo i po świętach i ostatnia tego rodzaju msza w roku, rozdano nam opłatki żebyśmy się wzajemnie nimi podzielili, a w trakcie tego kto chciał podchodził do księdza który kładł nam ręce na głowy. Jakże cudownie było widzieć obce sobie osoby łamiące.Mamo, po co te wykręty? Zaproponowałam jej że zastanówmy się jeszcze dzień albo dwa, i dojdźmy do jakiegoś wspólnego kompromisu. NO I ZACZĘŁO SIĘ. Wypominki, że powyrzucałam jej rzeczy, jej skarby na które ona pracowała. Mój boże, że chałupa się rozwala i chciałam ją ratować, to na to ona nie pracowała, tylko na te stare zbutwiałe szmaty.
Przyznam szczerze. Nie wytrzymałam, odłożyłam telefon (komórkę).

zduchem blog

Wcześniej niż powinienem aby kupić jeszcze chleb i masło na śniadanie. A tu leje i grzmi niemiłosiernie. Kilka razy walnęło dosyć blisko. Gdy szedłem już ze sklepu, postanowiłem sobie skrócić drogę... no i oczywiście skręciłem za wcześnie i wywindowało mnie gdzieś w las. Na szczęście jakoś dotarłem do gospodarstwa, wykąpałem się, wypiłem gorący barszcz (na razie z torebki, ale cóż) i poszedłem spać..

Inna rzeczywistość to grupa "Mocni w Duchu". Grupa, z którą również niesamowicie się zżyłem. Cotygodniowe spotkania, formacja, seminaria, rekolekcje, wypady, no i oczywiście msze o uzdrowienie. Chyba dwa czy trzy razy udało mi się również wyjechać na ewangelizację z zespołem. Wszystko to dla mnie jest bardzo ważną rzeczą w moim dotychczasowym życiu zakonnym.

No i w końcu parafia i wszystko co się z nią wiąże. Chodzenie po kolędzie, kancelaria, kurs dla bierzmowanych, ludzie, codzienna msza w kościele. Chyba co do tego nie będę się rozpisywać.
Inna rzeczywistość to grupa "Mocni w Duchu". Grupa, z którą również niesamowicie się zżyłem. Cotygodniowe spotkania, formacja, seminaria, rekolekcje, wypady, no i oczywiście msze o uzdrowienie. Chyba dwa czy trzy razy udało mi się również wyjechać na ewangelizację z zespołem. Wszystko to dla mnie jest bardzo ważną rzeczą w moim dotychczasowym życiu zakonnym.

z nadzieją pośród ścian - Onet.pl Blog

Zmieniam stronę bloga. Nowy blog zabezpieczony będzie hasłem żebym czuła się choć troszkę bezpieczniejsza :) Jeżeli ktoś chce wiedzieć co u mnie słychać proszę napisać na maila o hasło do nowego bloga :)
Podaje maila: unwritten2007@wp.plMoja psychika ostatnio zaczęła dość ostro wariować i ciężko było mi myśleć o czymkolwiek innym jak tylko o dziecku. Wpadłam w taką rozpacz, że sama siebie się przestraszyłam. Akurat w moim kościele była msza o uzdrowienie i postanowiłam pójść na taką mszę. I kiedy Franciszkanin jakieś dziwne modlitwy w obcym języku odmawiał nad moją głową prosiłam o dar macierzyństwa albo chociaż spokój w sercu jeżeli na razie.

raFau

DAJ MI BOŻE ZDROWIE
DLA LEPSZEGO SŁUŻENIA
TOBIE W BLIŻNICH,
JEŚLI TAK WŁAŚNIE
WIDZISZ MOJE
POWOŁANIE.
JEŚLI INACZEJ-
TO NIESŁUCHAJ MOICH
PRÓŚB O UZDROWIENIE
LECZ TYLKO UMOCNIJ
MNIE NA MOJEJ DRODZE
  KRZYŻOWEJ.
CZYŃ ZE MNĄ CO CI SIĘ
PODOBA I BĄDZ ZE MNĄ
W KAŻDYM MOMENCIE
MOJEGO ŻYCIA.
ZA TO ŻE TERAZ WŁAŚNIE PISZE
  - ZA NIEBO
  - ZA TERAZ
  - ZA RUCH RĘKĄ 
  - ZA RUCH NOGĄ
  - ZA SZYBKĄ SPRAWNOŚĆ
  - ZA OPIEKĘ MEDYCZNĄ
  - ZA CUD UZDROWIENIA
PANIE JEZU DZIĘKUJĘ CI ZA BLOGOWICZÓW KTÓRYM DAŁEŚ DAR TAK SILNEJ MODLITWY O MOJĄ SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ!

MARYJO KRÓLOWO.I oddałem się cały Maryji i jak widać z dużym skutkiem.

A tak wogóle to niepisałem Wam o tym że jakiś czas temu poznałem super ks. Andrzeja ktory prowadzi niedaleko  msze święte w kaplicy. Msza i kazania u niego są bardzo zrozumiałe, aż chce się tam przyjeżdzać, z resztą ks. Andzrzej prowadzi także '' Modlitwy o Cud Uzdrowienia'' i wieszczie mi że kto uczestniczył na tej modlitwie to został.

Jezus żyje

(zupełnie nie wiem dlaczego...)

I coś mi się wydaje, że to Duch Święty mnie upomina, że za mało się modlę, aby móc tu pisać, upomina mnie, że zaczęłam pisać od siebie a nie od Niego. Jest jeszcze druga opcja : PRZYPADEK - słowo w które nie wierzę :) Podobno przypadki się zdarzają, ale mam silne przeczucie, że to jednak nie zbieg okoliczności sprawia mi te "psikusy" ale Duch Święty chce mnie powstrzymać. No to mu.

Zdarzenie odczytamy w kontekście Boga i odwrotnie - wszystko można wytłumaczyć rozumowo, choć... czy na pewno?

Zdarzyło się w moim życiu coś niesamowitego. Jak pisałam w ostatniej notce w czasie modlitwy o uzdrowienie miałam przekonanie, że to właśnie ja jestem uzdrawiana, to choć w tamtym momencie byłam tego pewna, że Bóg okazał swoją moc to już dwa dni później zaczęłam w to wątpić i... racjonalizować.

Ważne jest tylko, żeby być dobrym człowiekiem.

Wielu chrześcijan „traci wiarę” z różnych przyczyn: a to kościół nie jest taki jak powinien być, a to nie czują już obecności Boga, msza jest nudna a chrześcijanie powinni być pełni miłości a są jacy są. Chciałoby się napisać 10 punktów, po których wypełnieniu w magiczny sposób wiarę się odzyskuje. Tak jednak nie jest. Po pierwsze.

S.O.S DLA POLI - bloog.pl

Leczenie Poluni ?

Na razie  to jedna wielka niewiadoma.... nam pozostaje modlitwa o cud.
MSZA SW O UZDROWIENIE POLUNI ODBEDZIE SIE 31 MAJA O GODZ;9:30
W SANKTUARIUM W LOURDES  WE FRANCJI.