O czym chcesz poczytać na blogach?

Mrs robinson

Ciągłe myślenie o przyszłości to ucieczka od teraźniejszości

Że ją z nasz i przez całe życie kochałaś choć nie zawsze byłaś tego świadoma. Była Enya, Vanessa-Mae, Mozart, Vangelis, Pink Floyd i przyszedł czas na Simona & Garfunkela (na pewno się rąbnęłam w pisowni). Słucham więc "Mrs. Robinson", "The sound of silence", "Cecilia" i byłby to bardzo dobry moment na okrzyk radości, ale pół domu (włącznie z Lemurem) śpi i lepiej byłoby go nie budzić.
Co do bycia samotnikiem to jest przykra prawda. Moje własne.

wanad.blog

Kiedy daje mi siły do życia, daje radość i nadzieję. A że bywa niemiło i smutno i zazdrośnie? Cóż wszystko ma swoja cenę...Nie bedę z tym walczyć, nie będę wcale walczcyć, nie będę próbować go uwodzić, a co ja jestem jakąs Mrs Robinson? Po prostu, jest to element zycia, moojego życia. I mam się prawo kochac w kim chcę, nawet w kimś o wiele młodszym, i co, że mam mało orginalny gust? Trudno.
Obejrzałam Man on the Moon, z Jimem Carreyem o genialnym ,.

:rea:nimacja dnia [::easy.like.sunday.morning::]

Wszelkiego rodzaju mezczyzn... Poza chlopakami_od_roz przez caly wieczor bylysmy zaczepiane i podrywane... tym razem o wiele lepiej niz ostatnio, bez propozycji szybkich numerkow z wielkimi fiutami :)
Roze oddalysmu panu spiewajacemu Mrs. Robinson i do domu.
Marysia Francuzka nie mogla zrozumiec, co sie dzieje, czemu ciagle nas ktos zaczepia, bo jej ani jej kolezankom sie to nigdy - a przynajmniej nie w takim natezeniu - nie zdarza. Coz, Polki ... :)

I w koncu.

F*R*I*E*N*D*S


Jennifer Aniston była wstrząśnięta niewrażliwością Brada Pitta, który wkrótce po ich rozstaniu pozował z Angeliną Jolie w "małżeńskiej" sesji zdjęciowej dla magazynu "W".

Mimo plotek o romansie gwiazd filmu "Mr. & Mrs. Smith", Pitt i Jolie przez długi czas zapewniali, że są jedynie przyjaciółmi, jednak bez oporów zgodzili się na wspólna sesję zdjęciową, której efekty znalazły się w lipcowym numerze magazynu "W". Dodatkowo dyrektor artystyczny.
1997: Krzyk 2 (Scream 2) jako Gale Weathers
1996: Krzyk (Scream) jako Gale Weathers
1995: Rysopis mordercy 2 (Sketch Artist II) jako Emmy O`Connor
1994: Ace Ventura Psi detektyw (Ace Ventura: Pet detective) jako Melissa Robinson
1994: Przyjaciele (Friends) jako Monica Geller Bing
1992: Battling for Baby jako Katherine
1992: Płeć przeciwna... i jak z nią żyć (Opposite Sex and How to Live with Them, The) jako Carrie Davenport
1991:.