O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mrówki

le petit princesse

Gościa, co potrafił narysować przeźroczystą szklankę. A może to była szyba? Co za różnica? Nawet nie pamiętam nazwiska tego gościa. Nawet nie jestem pewna czy naprawdę go znałam. U chorych psychicznie jawa i niejawa często się mieszają. Ja tak mam wiec pewnie tak jest u wszystkich...
********
Jestem coraz lepsza w tych zapiskach. Nadal pisze o niczym, ale dopiero zaczynam się rozkręcać. Na początku szło mi to trochę opornie, ale im więcej myślę o Niczym, tym więcej mogę o tym napisać. Widocznie Nic też potrafi zając dużo miejsca no i można zabić trochę czasu...Ja zabijam czas regularnie, tak jak kiedyś zabijałam mrówki z mrowiska pod blokiem. Świetna zabawa. Te mrówki jeszcze mi się śnią po nocach, ale osobie w moim stanie mogą śnic się różne dziwne rzeczy. W końcu to normalne u kogoś, kto nie jest normalny.
********
Dochodzę do wniosku do wniosku, że jestem normalna. Tylko trochej inaczej niż ci normalni. Ja po prosu nie do końca wiem, na czym polega normalność. Choroba psychiczna to coś innego. Mam objawy choroby psychicznej wiec wiem, że jestem chora. Ale jakie są objawy normalności? Musze ich poszukać. Może wtedy będę wiedziała na pewno. Teraz nie mam na to czasu, bo pisze i robię to już jakiś czas, a jeszcze się nie.

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

Owady o barwie zielonej, czarnej. Żerują na dolnej stronie liści, czubkach pędów i pączkach. Wysysają soki i zatruwają roślinę toksycznymi wydzielinami podczas żerowania. Radzimy spłukiwanie roślin  roztworem szarego mydła lub sporządzenie wywaru z pokrzywy, którego sporządzenie szczegółowo opisano na stronie http://www.moj-ogrodnik.pl/prace/Gnojowka-z-pokrzywy-457-a/str0 .

Mszyce z mrówkami tworzą symbiozę. Dzięki niej może żyć i żerować na roślinie. Mszyce pobierają z roślin więcej cukrów niż tego potrzebują. W zamian za obronę przed napastnikami wydalają one słodką spadź, która przez mrówki jest wykorzystywana jako pokarm. W zamian za spadź, mrówki bronią mszyc przed drapieżnikami, przykładem gatunku stosującego taką strategię jest Lasius niger (potocznie mrówka leśna europejska – to jest zwykła mrówka, którą można spotkać wszędzie).

.

Mierzejowy blog

Tylko ten wynik z rozszerzonej matmy mnie nieco zdołoweł....

Ale:
1. Spotkałam GO! (mrówki oczywiscie wzmogły atak)
2. Mam zamiar gdzieś się dostać....(jakby mój zamiar miał tu coś do rzeczy....)
3. Siedzę u Chomika i sobie stukam i w ten gorący dzionek każda myśl o nim jest odświeżająca - jak chłodny powiew wiatru....

Nie !!!! znowu!!!! to jest chyba jakaś obsesja, albo coś podobnego!!!! Dlaczego uśmiecham się na myśl o Nim??!!! Wszyscy mi sie przypatrują, gdy idę przez miasto z usmiechem na ustach.... babcie są zgorszone... I dobrze im tak!!!!!

Mrówki....
Mrówki....
Mrówki....

WSZĘDZIE:Mrówki...Mrówki...Mrówki...Mrówki...Mrówki...

!A jA SIĘ UŚMIECHAM

"refleksyje pomaturalne"
skomentuj (1) | data dodania: 2005-06-30 | godzina: 18:22:30

Zostałam nastraszona, że nigdzie się nie dostanę.

Świetnie.
Moja rodzina zamiast mnie pocieszać, to mnie dołuje.... Świetnie!!!!

Z innej beczki:
Mirtle i Bu spały u mnie po wieczorze filmowym z problemami natury komputerowego odtwarzania....
ale było fajnie.
Standarwowa pizza mego autorstwa udała się....

Opowieści drzewa sandałowego

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Sonisphere Festival 2010 (#448)”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Sonisphere Festival 2010 (#448)”
 • sobota, 12 czerwca 2010
  • Mrówki jak komary (#447)

   Po komarach nastały mrówki. Opanowały drzwi balkonowe. Siedzą w profilach i wychodzą kiedy chcą. Ile było tych plag egipskich?

   Mundial afrykański rozpoczął się na dobre. Trwa walka o telewizor. Ważniejsze od meczu Anglia - USA okazał się serial "Usta usta" Mundial jest co 4 lata a serial idzie ciągle... oczywiście strzelili bramkę w porze nawiedzenia serialu. Muszę przyznać że oglądanie meczów w jakości HD staje sie nieziemsko przyjemne. Szczegółów jest bez liku. Przyjemność...

   W środę Metallica... Damy czadu z Robercikiem...A później wczasy nad morzem... Ale sobie odpocznę... Tylko.

 • Mrówki w gaciach

  Szatańskie Wersety - bloog.pl

  Z tą świadomościa w zaświatach. ;>

  ;>

  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,2372652,trackback

  komentarze (3) | dodaj komentarz

  "Natanielu !!!"

  poniedziałek, 03 września 2007 20:06
  Się w błyszczący ekran. Znaki. Czcionki. Wszystkie zespolone przeciwko mnie. Zmieniam tapetę. Naga Adina zachęca do kupna, wisi jak pułtusza u rzeźnika. Tyle mięsa. A pisanie ciągnie się jak smród po gaciach...

  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,2346598,trackback

  komentarze (0) |.

  Tampax

  obsypać Twoje podbrzusze kwiatami
  gładzić Cie za udami
  napisać dżemem czerśniowym na Tobie imie

  Gibril Gibril Gibril

  czuje zapach twego piżma
  mrówki chodzą mi po grzbiecie
  zjadłem cały słoik dziegdziu

  promotor napisał mi że mam się leczyć
  że Proszę Szanownego Pana
  nie lubie być w ten sposób nagabywany

  Miłość nie drży na widok miecza... - Onet.pl Blog

  Dalej. Wiele razy jej sukienka zahaczała o kolczaste krzewy. Gdy wybiegła na drogę do wioski jej twarz była podrapana, a sukienka nadawała się do wyrzucenia. Zatrzymała się. Ślady Uchihy zmieszały się z wieloma innymi na drodze.
  - Na pewno nie wrócił do domu. Pewnie pobiegł trenować żeby móc się wyżyć, tak jak mówił Shikamaru - powiedziała Ika sama do siebie i pobiegła w stronę najbliższego pola.Pein i zaciągnął Itacza do pokoju. Zamknął drzwi i rozkazał:
  - Usiądź.
  Skołowany Uchiha posłusznie usiadł na łóżku. Dotarło do niego, że wszędzie na podłodze leżą jego ciuchy, w większości gacie (na szczęście czyste).
  - Słuchaj no, Itachi. Dzisiaj
  W pewnym momencie Uchiha zachwiał się, ale w ostatniej chwili złapał kosę. Kisame cofnął miecz i obaj ulotnili się z pokoju zostawiając w nim taki sam syf jaki w nim zastali.

  Wszyscy uwijali się jak mrówki. Tobi dmuchał balony w czerwone chmurki, Zetsu je przywiązywał. Konan i Kakuzu poszli po prezenty do TESCO. Sasori siedział w swoim pokoju i przywracał kosie Hidana dawną świetność. Kisame piekł.