O czym chcesz poczytać na blogach?

Mroczny rycerz

Filmy online za darmo

Więcej »

20:40, nazkkrhx
Link Dodaj komentarz »
Mroczny rycerz online

"Mroczny rycerz" - film niecierpliwie oczekiwany przez fanów Batmana, krytyków, fanów Heatha i innych śmiertelników zafascynowanych zwiastunami, fotkami i kampanią reklamową, która, przyznam, była spora.Właśnie - sama reklama już dała mi troszkę do zastanowienia: taki rozgłos był jedynie, by zareklamować film, czy żeby po prostu zbić kasę na biletach? Przyznam, sama dałam się filmy online Mroczny rycerz online

Więcej »

20:40, nazkkrhx
Link Dodaj komentarz »

Vojtas presents:

Czy też stać mnie by było na coś więcej?

"Przypadek rządzi światem" - mawiał Człowiek Dwie Twarze w 'Mrocznym Rycerzu'. Coś w tym jest.

Ledwie odszedłem od kasy przepełniony bólem utraty 10 złotych i 71 groszy (które.

Przogromnie. Ale od początku:

Christian Bale, znany choćby z Kapitana Corelli'ego, Marii Matki Jezusa czy Mrocznego Rycerza (swoją drogą w ostatniej z wymienionych pozycji zagrał naprawdę nieźle, tylko że nikt nie zwraca na to uwagi, bo przyćmił go Joker) zdenerwował się nieco na.

Bóg z wami skurwysyny, bo na pewno nie ze mną... - Onet.pl Blog

Bym zwariowała. Albo popełniła samobójstwo. Czasami zastanawiałam się jak by było najszybciej i w miarę bezboleśnie... Dzięki Godsmack'owi jakoś się dźwignęłam. Z trudem ale jednak. Nie zwariowałam. I ciągle żyję. Teraz też pomaga muzyka z Mrocznego Rycerza. Szczególnie pierwsze 4 kawałki. Są wspaniałe. Są wspaniałe.
Ale Godsmack i Mroczny Rycerz pomagają tylko na chwilę. Są dobre, gdy jestem wściekła, pozwalają się opanować, a przynajmnie stłumić moje wrzaski wściekłości. Ale na dłuższą metę pomagają książki. Np. "Rokko" Barbary Ciwoniuk. Książka którą znalazłam w szkolej.

johnnydeppkapisz

(0), Dodaj

Najpierw Cher, teraz Johnny Depp...

wtorek, 2.września.2008, 13:55


Nie tylko Cher, ale także Johnny Depp nie wystąpi w kolejnym filmie o przygodach Mrocznego Rycerza.

Niedawno szefowie wytwórni Warner Bros. zaprzeczyli jakoby Cher miała zagrać Kobietę-Kota w następnej produkcji o Batmanie. Także Johnny Depp, który typowany był do sportretowania Człowieka-Zagadki nie ma nic wspólnego z projektem.

świat nie jest taki zły

Sposób skojarzenia. Uważałam na przykład, że elegantka musi nosić rękawiczki. Dlaczego? Przeczytaj takie francuskie zdanie: elle a les gants (to znaczy: ona ma rękawiczki). I co? Nie pasuje? We mnie to skojarzenie wrosło na mur. Albo "knight". Angielski rycerz zawsze kojarzył mi się z czernią, bo zawiera w sobie noc. I fakt, w ich legendach i opowieściach mnóstwo jest mrocznych rycerzy.

Tak się czasem zastanawiam, czy w ogóle można się ze mną dogadać. I wcale mnie nie dziwi, że 15 osób jest na szkoleniu, a trudno znaleźć dwie, które słyszały dokładnie to samo.