O czym chcesz poczytać na blogach?

Mpwik

Daniel Jacent - Prawda o Mysłowicach - Onet.pl Blog

Opinię prezydenta miasta. Wynika to z przepisów prawa.

Jakimś pocieszeniem mogło by być to, że nie wzrosną ceny wody. Za jeden metr sześcienny zapłacimy 5,44 złoty netto (przy abonamencie miesięcznym  5,08 zł netto dla każdego odbiorcy).

Choć teraz MPWiK kupuje wodę taniej, bo bez pośrednika w postaci RPWiK, woda  nie stanieje, lecz jej cena pozostanie na tym samym poziomie co w zeszłym roku.

MPWiK przejął sieci kanalizacji ściekowej i wodociągi w mieście. Oznacza to że wszyscy mieszkańcy będą teraz odbierać wodę od tej miejskiej spółki. Nie dla wszystkich jest to dobra wiadomość.  Po pierwsze trzeba podpisać nową umowę. W tym celu należy udać się do siedziby MPWiK w Brzezince przy ul. Fabrycznej 10.

...

Wbić w pamięć,no nie?
No, nie?

Śmiesznie


p.s a ja myślałam ze to po mojej 18 wszystko ruszyło z kopyta , ehh dzikość ;/

I nawet kiedy będę sam nie zmienię się
To nie mój świat

Pozdrowienia dla M. za :
- Kiepsko gra upośledzonego
-On naprawdę jest upośledzony
- Nie jest
-Jest gdzieś to czytałam
-Kłamiesz
-A od kiedy ty jestes takim ekspertem od upośledzeń?
komentarze [1]

Piątek >> piątek, 24 sierpnia 2007 12:44:06
Brak weny co napisać.

chyba to ,że 30 i 31 MPWIK robi u nas konserwację urządzeń sanitarnych (czyli czego,hę?) i bedzie przerwa w dostawie wody i odprowadzaniu ścieków (Yeah! ) w związku z tym uprasza sie o niekorzystanie z urządzeń sanitarnych , na ulicy natomiast zostaną ustawione pomieszczenia sanitarne , z których bedzie można korzystać (Yeah! Yeah!) MPWIK przeprasza za niedogodności.
Czyli ,że co to oznacza?
Że cała dzielnica będzie miała jedną wspólną łazienkę!!!!!!
Będzie ekstra , zawsze chciałam sie spotkać z V. pod prysznicem
Yeah!
Yeah!
Yeah!

.

blog scatter'a

Wraz z ekipą działu analiz technicznych. podłączyli czujniki i stwierdzili, że awaria jest dokładnie w tym miejscu, w którym powstał już dość pokaźny wykop... przy okazji naprawy skorodowanego kielicha wymieniono także hydrant.

po 12 zmyłem się stamtąd.

przyznam szczerze, że praktyki jak do tej pory są bardzo ciekawe. w poniedziałek i we wtorek byłem w dziale technicznym. trzymałem w ręku plan przebiegu kanalizacji w okolicy żelaznej z 1894 roku. wszystko na nim jest po rosyjsku i do tego papier taki gruby (podobno niektóre materiały pamiętają jeszcze cara) - w mpwik maja pokaźne archiwum. ponad 2500 teczek, w których znajduje się setki szkiców...

jedyne co mnie przeraża to, to, że jutro muszę być na miejscu o 6:00... LITOŚCI

:->


skomentuj (4)

2002-07-10 | 22:26:42 | ep09-021

dzisiaj z ekipą pogotowia wodociągowego o godzinie 8:00 zakręciłem kilka zasuw w międzylesiu (ludzie nie mieli wody od 8 do 16 z powodu przebudowy wodociągu). potem mistrz uzgadniał harmonogram prac z wykonawcą, a ja siedziałem sobie w samochodzie pogotowia i przyglądałem się.

NAvi wita

NIE BĘDIZE!!! Może się tylko bardziej spi...ć. uczmy się na błędach, każdy musi przejśc okers błędów i rozczarowań, jak nie to o zgrooza co z nim będzie na starość nie daleką... Prędzej czy poźniej, chyba do każdego wieku jest dobrany odpowiedni poziom problemów, i nie ma co się spieszyć. Życie naprawdę potrafi zaskakiwać. Pierniczę jak potłuczony, nic to, pamiętajcie „nie sikaj pod wiatr”!!! spitalam :-)

ÿÿÿ


p.s. 18 września - „Seks, prochy i rock’n roll” godz. 21.00 brama główna MPWiK
19 września - „Seks, prochy i rock’n roll” godz. 21.00 brama główna MPWiKnavi 2003-09-07 17:53:42
skomentuj (2)
Kolejny

Zaczynają mi się nudzić kolejne koncerty KULTu....
No cóż wiele osób pewnie tak stwierdza po kilku latach chodzenia na nie. Ale czyż nie pijemy wciąż piwa, które ma ten sam gorzki smak, czy nie chodzimy, na imprezy które w zależności od Towarzystwa moją ciągle podobny wygląd. Jeśli o mnie chodzi to robię to wszystko bo mi to przyjemność.