O czym chcesz poczytać na blogach?

Mózg

Blog dający szanse na sławe

Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2008
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
O mnie
sakura12345678
14
,
Gdynia
Słówko o mnie
Hejka jestem weronika ale muwcie na mnie daisy mam 11 lat ale przejćmy do rzeczy stworzyłam ten bloog po to abyście dostlali szanse na sławe. ja (: piszcie pa.
Zobacz mój profil

Pinki i mózg :)

Skałki pewnie razem :) Albo wzięłabym ją na spacer po Kazimierzu i pokazała jej stare miasto. Tak bardzo Cię kocham :* I choćbym miała czekać na Ciebie jeszcze całą wiosnę, to poczekam :)

ale ja zapomniłam...przepraszam Kochanie i robię to teraz...mam za dużo na głowie...jutro rozmowa o prace...jakoś tak nie mam natchnienia...do tego jeszcze zaległa wizyta u lekarza:( i te złe wyniki:(...mam nadzieje, że wszystko jakoś się ułoży i będzie dobrze...do tego jeszcze ta tęsknota za moją Myszką...masakra...mam tylko nadzieje, że będzie dobrze...

Pinki i Mózg:)

Ps. od Mózga - wszystko będzie dobrze, bo inaczej być nie może :* Wytrzymamy Kochanie i za kilka lat będziemy się śmiać z tego, że dzisiaj tak bardzo się martwiłyśmy, że coś się nie uda :) Kocham Cię :*

skomentuj (0)

...chwile zwątpienia... 2008-03-15 11:04:18

wczorajszy dzień był dla mnie i dla Mózga jednym z tych dni kiedy zaczynamy wątpić w nasz związek...powiedziała mi, że zakochała się w kimś innym...zatkało mnie w tym momencie, lecz po chwili.

miqaisonfire

 • Ja już okres odchudzania mam za sobą, więc za tę ksiązkę podziękuję. Może jak kiedyś będę ponownie potrzebowała jakiegoś bodźca przy diecie, to pomyśle o niej.

 • Nie umiem takich książek czytać :/

 • No się teraz wkurzyłam i wiem kogo winić za nadmiar kilogramów ;).
  Bardzo ciekawi mnie ta książka, chętnie poczytałabym o mocy mózgu, zresztą to nie tajemnica, że jest głównym ośrodkiem energii i w nim tkwi przyczyna.

 • Michał Straszewski

  Wystarczy kilka lat takiego życia, a twój mózg nigdy już nie będzie w takiej formie jak kiedyś.

  Mózg w prawdzie to nie mięsień, ale są dowody na to, że organizm nie pielęgnuje organu, który nie jest używany. Na szczęście wydaje mi się, że nigdy nie jest za późno, aby pobudzić mózg do myślenia. Wiele badań wskazuje na to, że stymulacja mózgu, nawet w podeszłym wieku, przywraca mu straconą sprawność i w dużym stopniu poprawia jego wydolność.

  Fragment książki “Mózg nieoficjalny podręcznik-Matthew MacDonald”

  To Ja kieruje własnym mózgiem, to w moim obowiazku jest o niego dbać i ciągle poszerzać horyzonty, ciągle doświadczać nowych doznań, dbać o swoje uczucia i emocje, kontrolować swój stan i swoje myśli, bo to mózg jest odpowiedzialny za to jak żyjemy. Mózg jest jakby “sterem” naszego ciala. Tak jak mały ster dokonuje zmiany kierunku wielkiego statku, tak mózg dokonuje zmian kierunku naszego życia. Ja decyduje jak ma wyglądac moje życie, żyjąc codziennością, to nie wyjątkowe chwile, bohaterskie czy chwile porażki kształtują moja percepcje i to nie one decydują o tym jakim jestem człowiekiem, lecz to.