O czym chcesz poczytać na blogach?

Możdżer

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Stosownie spojrzeć na faceta, aby przekazać mu czytelny sygnał. I umiejętność wykorzystywania kobiecości. Czyli świadomość, że ma szansę nie dostać opierdolu za półgodzinne spóźnienie, jeśli się elegancko i seksownie ubierze.

Ale kobiecość to również okazywanie słabości i strachu(rzecz jasna bez nonsensów). To także chwile, kiedy kobieta nieświadomie robi z siebie słodką kretynkę(również bez absurdów...). I gdy potrafi i nie wstydzi się poprosić mężczyzny o pomoc, nie bolejąc przy tym nad swoją dumą.

I w odróżnieniu od rzeczonej koleżanki wcale nie uważam, żeby true kobiety się skończyły. Szukać, odczytywać i zwracać uwagę na szczegóły. Jak u Możdżera.
(00:08)
3 komentarze

13 listopada 2008
Niuanse
Niebywałe co oni ze mną zrobili. Koncert Możdżer-Danielsson-Fresco był zbyt perfekcyjny. Nie potrafię teraz słuchać płyty "The Time," bo mam wrażenie, że wszystkie.

anuteczka blog

Który znam najlepiej, w którym czuję się dość pewnie. ale samotność wśród pieczołowicie i z trudem dobranego grona najbliższych - to mnie jeszcze przerasta. nie umiem z tym żyć, życie przez palce mi ucieka, czasu nie ma na życie... że o seksie nie wspomnę. czy ktoś mnie przytuli... najlepiej nie ktoś, tylko jakiś przystojny, czuły i napalony facet... halo, jest tam kto?skomentuj (0)


seks w pięknym mieście 2009-04-05 15:58:09

kocham Wrocław. tam jest inaczej, to miasto nadaje na wyższych, jaśniejszych częstotliwościach. tam w kamienicy gdzieś naprzeciw dworca mieszka Leszek Możdżer. właśnie mi przygrywa. teraz w głowie, z płyty leciało wcześniej, zanim znów przez głupotę rodziny zaczęłam wyrzygiwać całe zło ostatniego tygodnia. a miało być tak pięknie... było, wczoraj. don't cry because it's over, smile because it happened. [za: http://www.photoblog.com/yooka71/2009/03/25/advice-from-gabriel-garcia-marquez.html ; http://ernestoczescguwera.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14197482] no to już. uśmiech nr 8. Wrocek... Leszek Możdżer i paru osobistych znajomych. tak. kocham Wrocław od pamiętnej i.

Moje zdobycze - Onet.pl Blog

Jakieś adresy możecie pisać na e-mail lub na gg który jest podany w "O MNIE" myślę że ktoś napiszę i będzie miły.A co u Was słychać? Odpoczęliście we wakacje? Bo ja siedziałam całe 2 miesiące w domu no i oczywiście zajmowałam się kolekcjonowaniem. Jakieś nowe autografy?
Bardzo chętnie bym się z kimś wymieniła autografem lecz chyba nikt nie patrzy na wymianę więc teraz ją napiszę, jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie

WYMIANA
*Renata Przemyk(E)
*Krystyna Prońko(ded)
*Tatiana Okupnik(P)
*Olga Borys(ded.P)
*Mikołaj Krawczyk(ded.P)
*Kate Ryan(E)
*Ewa Błaszczyk(E)
*Natalia Lesz x2(E)
*Thomas Hitzlesperger(E)
*Dorota Miśkiewicz(E)
*Leszek Możdżer(E.Ded)
*Kabaret JURKI (E)
*Beata Kozidrak (E)


(E)= e-mail
(o)=osobiście
(P)= poczta
(ded)=dedykacja

Informujcie mnie o nowych notkach i czekam na wymianę   
Pozdrawiam i do kolejnej notki   

Jully_
2 Komentarze

Void, czyli nic: codziennik blogowy.

(tj. dziś) nie wstanę od klawiatury (i bynajmniej nie będzie to czas poświęcony na pisanie kolejnego wpisu). Moją Alma Mater też wypadałoby odwiedzić w końcu... Nie cieszy mnie, że jest już piątek.
A jak zgwałcono Milesa napiszę następną razą. ;-)

2005-12-16, 02.46 :: Skomentuj (3) :: zobacz starsze zapiski

2005-12-19, 13.25

Prawo jazdy

[ Słucham: Leszek Możdżer - Zdrowy Kołłątaj ]

Kawa 1. Wanna, woda ledwie ciepła (i nie, nie ma to nic wspólnego z wyrażeniem ledwie ciepła, którego to wraz z moim rodzeństwem używamy, opisując temperaturę herbaty, którą pija nasza Mama; a herbata ta jest ledwie ciepła mniej więcej wtedy, gdy bulgocze w szklance). Kawa 2.

OK, obudziłem się.

A Milesa Davisa zgwałcono w sposób tenże, że zabito (katując na śmierć, a to już 3 przestępstwa w jednym), wszelką improwizację podczas wykonywania jego, przepięknego zresztą, All Blues; trąbkę ze składu też gdzieś szlag trafił. Ja rozumiem, że jeśli utwór.

winogranie

On top” jest na YouTube więcej (być może nawet są wszystkie), proszę więc poszukać sobie “Chasin’ the Bird”, “Dear old Stockholm”, “The theme”, Confessin’” i utwór dodany do CD jako bonus, a skomponowany przez Chambersa i Burrella, “Chamber Mates”. Warto!

 

From → Fortepian, Jazz, Kontrabas, Płyta dnia

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi