O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Moulin rouge

Czytatnik

Się do lokali, gdzie płacono im za występy. Trójka najbardziej znanych tancerzy kadrylowych – La Goulue (Nienażarta), La Mome Fromage (Serowa Dziewczyna) i Valentin le Desosse (Giętki Walenty) – karierę zaczynała właśnie w Le Moulin de la Galette.”

Moulin Rouge stał się jednym z ulubionych lokali Toulouse-Lautreca oraz punktem zwrotnym w jego karierze.

“[...] zdarzeniem niezwykle istotnym dla twórczości Henry’ego miało się.

roodee blog...
Widoki po wejściu na górę… Szok! Paryż u stóp!!! Ech… Warto było!!!
Mimo iż jadąc - mówiłam że tak naprawdę Paryż jest mało istotny wobec koncertu, że jedyne co chcę zobaczyć to wieżę i Moulin
Rouge -  to Bazylika mnie oczarowała.
Rozczarował natomiast Montmartre. Z bohemą artystyczną mający już niewiele wspólnego, zawładnięty całkowicie przez przemysł
turystyczny. Na próżno doszukiwać się tu ducha.

arwenka15.blog

Zdrowie. One i tak na ogół nic nie znaczą. Na ogół... Ok, zero robienia sobie nadziei. Jestem po prostu chorą idealistką i romantyczką. "Love is a many splendid thing, Love lifts us up where we belong, All you need is love!" Dlatego kocham Moulin Rouge! Taka mała dygresja. Wracając do tematu: cieszę się, że poszłam na studniówkę, a nawet żałuję, że skończyła się zbyt szybko. O gestach zapomnę, jakby nigdy nic nie było. A było...?
P.S. Fryzury nie komentuję. Trochę.

MoI: Secret Garden

I przypomniało mi się dlaczego, między innymi, chciałam obejrzeć ten film.
Tym, co łączy te wszystkie filmy jest oczywiście Ewan McGregor, którego zawsze bardzo lubiłam, ale jakoś od grudnia czy listopada 2009 zaczęła się obsesja Moulin Rouge, Ewanowa, która nawet skrzywiła mnie pod względem rysowania (zaczęłam się interesować epoką wiktoriańską i edwardiańską).
Aktualnie ZNOWU słucham muzyki do tego, jakby nie było, musicalu. Polecam ją nie tylko fan(k)om.

"Porque me muero de amor si no estás..."

Wodeckiego z niego zrobili :/ A kto sie chociarz troszeczke oriantuje w sytuacji to (chociarz pewnie już to wszyscy wiedzą, tylko ja jestem taka zacofana) Obi-Wana Kenobi grał... Ewan McGregor, czyli ten aktor, który grał Christiana w "Moulin Rouge" :D:D Hahaha :P:P Ale tak go postarzeli i zmienili, że w życiu bym sie nie kapneła jakby w internecie nie pisało :P:P

A po filmie mało sie nie zlałam, bo jak wracaliśmy to była pusta ulica, a Marcin nie dość, że.

za20piąta w antykwariacie

Moulin rouge soundtrack

przekornie - Onet.pl Blog

W okolicach godziny 19. Cały tydzień na spotkaniach upłynął i na robieniu sobie dobrze min u fryzjera i w sklepie stanikowym. Wypłaty zostało niewiele, ale damy radę przeżyć.

Mam już soundtrack Nine i zajeżdżam go bez opamiętania.

Z wielką ochotą bym się wybrała na giełdę kwiatowa, bo tam ogrom wszystkiego, co lubię, ale zapewne nie będzie mi się chciało.

Że najlepiej jej wychodzą awantury po hiszpańsku (vicky, christina, barcelona). Chciałabym umieć zakręcić tyłkiem jak Kate Hudson, o śpiewaniu nie wspomnę, le prawdziwe mistrzostwo, to taniec z tamburynami w wykonaniu Fergie! Znów mi się chce Moulin Rouge... Bardzo lubię takie klimaty. Sam film czasami zaskakuje, a czasami jest bardzo przewidywalny, ale chyba nie o to tutaj chodzi. Jednym się podoba, innym wcale. Jednak jeśli ktoś zachwycał się Chicago, to zdecydowanie powinien wybrać się do.

cobra 11 oddział specjalny - Onet.pl Blog

RTL Kobra - oddział specjalny (Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei, 2008) zagrał postać komisarza Bena Jägera.

W 2007 roku nagrał trzy piosenki, które ukazały się na płycie soundtracku "Aus der Tiefe des Raumes".

(The Wild Party, 2005), K 4 Künstlerhaus w Norymberdze w musicalu Moulin Rouge i Theater St. Gallen w musicalu Grease jako Danny Zuko (2006-