O czym chcesz poczytać na blogach?

Motywy na nokie

FrizBi"

Normalnie :D........, pływałem w morzu :D... w basenie!!! piłem :D... nie paliłem bo nie palę :D...... smiałem się duzo hehe.,,,, a co do picia... już nie chodzi o nic.. ale był zajebisty motyw , że piliśmy z wychowawcami buehehe :D..... no ogoolnie wypasik!!!!! .... ale już więcej tam nie pojadę!!!!! :D:D:D......... przez te dwa tygodnie najbardziej mi brakowało " wszystkich.Hausy bo słonce grzało................

no ale co?

tutaj już kolejne wydazenie.... misiek and Ania end... koniec definitywnie :/..........


.. no dalsza część dnia....... wrociłem na monopola...... był już waco... zaczelismy robić dalej... zrobiłem ałtlajn, hajglajt, beklajn.. skonczyłem wrzuta.......<---------- hujnia totalna,, gównio !! największa klapa jaką zrobiłem LIPA!!

www.ircru.prv.pl.. niedługo foty :/
Coś mnie ciągle gnębi...... ale może to niedługo minie :/......... kapa....... dobra,, nie psuję sobie humoru :)........ przeliczyłem swoje zajebiste oszczędności :D.... na nokie ( no taką co wygląda jak gameboy advance ) ..na nokie mi starczy, wypas!!! zmiana telefonu :D// porzucam 3310 :)........ teraz sobie obejrzę filmik :)... no chyba dzisiaj padło na " BRUCE.

Apetyt na życie, od tego się nie tyje, od tego się umiera

Ale czas, czas, czas... Aggggrrrhhhh!

megaira 2003-02-10 21:49:12
skomentuj (0)
Dzwonki i logo

Z Alleluja, godzinkami, napisem "Jezu ufam Tobie"?
Nie, ja wcale nie jestem chora.
Za gazetą Wybiórczą:

Chrześcijańskie obrazki i dzwonki do telefonów komórkowych oferuje internetowy.
Można znaleźć m.in. loga o treści "Alleluja" czy "Zaufaj Jezusowi", a także SMSy graficzne.

W serwisie dostępnych jest kilkadziesiąt obrazków z chrześcijańskimi motywami. Na większości znajdują się imiona, obok których są małe rybki - znak pierwszych chrześcijan. Poza tym można ściągnąć hasła: "Alleluja", "Bóg jest dobry", "Jezus jest Panem",.
SMS-ów) nie podaje, skąd pochodzą jego szacunki.
Well... co erotycznego można wysłać w smsie? I nie chodzi mi o MMSy, czy inne rysunki, albo inne ASCII arty rodem z pierwszych Nokii. Bo ja jakoś nie widzę pola do popisu na 160 znakach...

megaira 2003-02-26 09:25:45
skomentuj (0)
PIEPRZNIJ BLOGA

.

nadszyszkownika ąsy dąsy

Dostosować się do nowych warunków, a w razie potrzeby potrafią zastąpić każdego. Pracują dobrze, kiedy mają zapewnioną stałą posadę i godziwe wynagrodzenie. Bo gdyby nie pieniądze, najchętniej nie wychodziłyby w domu.

Jako szefowie Raki są łagodni i mili. Umieją słuchać i nie zostawiają nikogo w potrzebie. Nie wywyższają się ponad innych, starają się.

Dobry film akcji z niewielką, acz dobrą dawką humoru. W porównaniu do T2 lub T1 film jest słabszy. Nic nowego nie wnosi sobą.
Podobało mi się:
- motyw z okularami, które zakładał Terminator
- motyw pościgu ulicami miasta
- terminatrix
- efekty specjalne-bardzo dobre
Kiszka:
John Connor

Oceny (1-5):

W tym:)Mimo wszystko nie chciałbym tu dalej pracować. Irytują mnie klienci. Myślą że są najważniejsi na świecie i tylko mnie wkurwiają.
Wczoraj to trafili mi się tacy, którzy mają Nokie 3310 od 2 lat i nadal nie potrafią ich otwierać z tyłu. Jak zobaczyli z jaką gracją i prędkością to robię to nie mogli uwierzyć, że takie coś jest możliwe.
Kupiłem sobie.

maxster Blog

Podstawowej N73 przydatny jest klawisz multimedialny zamieszczony po boku klawiatury. Można dodać w nim skrót do każdej aplikacji zainstalowanej w telefonie, ale tylko trzech. Fajne są też motywy dodane przez producenta do sterowników do komputera, lecz nie są przystosowane do przeglądania galerii zdjęć (u góry i dołu pojawiają się białe paski).  Głośnik jest baaardzo głośny, ale umieszczony jak dla mnie w złym miejscu. Najlepsze jest to, że do symbiana jest setki milionów aplikacji, w tym większość bezpłatna .

CZYMŻE JEST ŻYCIE?

Do trzeciej w nocy gadać przez telefon z Krapulem. To nienormalne, ale pomaga. Dzię-kuuuu-ję! Został mi nawet wybaczony zapłakany i załzawiony głos.
I tak dziwne, że moja Nokia jeszcze działa. Ostatnio, podczas spełnienia warunków ostatecznego wręczenia laptopa przed wynikami pisemnych egzaminów telefon wpadł mi do miski z Prontem. Pronto może i posprząta,.

Chwila wytchnienia, III Dni Kultury Żydowskiej, Koncert, Krapul, Laptop, Lubuska Fundacja Judaica, Muzyka, Osobiste, Praca, Sen, Skrzypce, Znajomi, Złość, Łzy, Żydowskie Motywy 2008, Żydzi

6 komentarzy

said:
05/06/2008 o 12:26

gratuluję laptopika x) nie ukrywam, że zazdroszczę

Dni Kultury na pewno wypadły wyśmienicie. wybacz, że mnie nie było. bardzo chciałem, ale do teraz mam duży zapierdziel w związku z końcem roku…

Mam nadzieję, że zrozumiesz!

ghardin, the vaihto-opiskelija

Przekazywanych w kontrastowo subtelnej formie.

Z ulubionych, które autorowi zostały w pamięci.

"The Complaints Choir" - piosenka śpiewana przez chór zwykłych ludzi, złożona z nadesłanych narzekań. Mnóstwo kontrastów - między "wysoką" formą i "niską" treścią, między narzekaniami skali globalnej (wojny, głód na świecie) i bardzo lokalnej (chrapanie męża)..

Ocalały z katastrofalnego pożaru w jakiejś afrykańskiej (iarc) osadzie, śpiewa napisaną przez siebie piosenkę, opowiadającą o całym wydarzeniu.

Obrazy-arrasy, klasyczne dawne motywy, tylko postacie zasłonięte naszytymi strojami, zakapturzonymi togami trochę w stylu Ku-Klux-Klanu.

Podwodna parada noworoczna z chińskim smokiem, płetwonurkami i barwnikami.

Już się do autora przyzwyczaja.

Współlokatorzy mieszkania to Imran i Brice. Imran jest Pakistańczykiem, mieszka w Finlandii już kilka lat, w Tampere kończy właśnie studia, pracuje w Nokii. Gotuje świetnego kurczaka na ostro. Brice to Francuz na erasmusowej wymianie, który ma tu zdobyć całe 5 ECTS, na przykład za kurs francuskiego. Warto tutaj zaznaczyć, że Brice stara.