O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Motorola

Kondux

Przed obozem, więc można było go testować do woli. Wtedy pewnie dostałby ode mnie całkiem dobrą ocenę, ale teraz? Zdecydowanie NIE. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że zdecydowanie ten telefon mi się nie podobał. Nie chodzi oto, że miałem potem lepszy i automatycznie zapałałem niechęcią do Motki. Wiele telefonów, które leżą w szafce bardzo miło wspominam i chętnie bym do nich wrócił (albo czasami się nimi pobawił). Ogólne użytkowanie jakoś mnie zraziło. Przyznam się uczciwie, że nie jestem w stanie wymienić teraz jego konkretnej wady (tzn. wady jak na tamte czasy), ale w pamięci mi siedzi cały czas jako coś co mi się nie podoba. Na chwilę obecną Motorola ma u mnie bardzo niskie notowania. Niby niczym wielkim mi nie podpadł ale dostaje ode mnie duże NIE.

No dobra, telefon nie był w 100% zły. Pamiętam jedną rzecz, cos co wspominam nawet teraz pozytywnie. Mianowicie dzwonki, a konkretniej jeden. Ta melodyjka była wspaniała. Teraz niestety telefon nie chce się już włączyć, a chciałbym go uruchomić dla tej melodyjki. Chciałbym jej posłuchać, jeszcze raz. No i niech będzie, że wygląd nie był tragiczny.

Wiecie co jest najważniejsze? Ten telefon mnie zraził do Motoroli.

A co.

Blog AneczkaWiktoria

(2005) Don't Phunk With My Heart (SP)
  (2005) Don't Lie (SP)
  (2005) My Humps (SP)
  (2005) Like That (feat. Cee-Lo & John Legend) (SP)
  (2006) Pump It (SP)
  (2006) Bebot
  (2006) Union (feat. Sting)
* (2006) The Renegotiations(remixes) (EP)
* (2006) Live From Sydney To Las Vegas DVD
* (2007} From Roots To Frutis
* Z innymi wykonawcami
  (2005) Mas Que Nada (feat. Sergio Mendes)
Współpraca z marką Motorola

Swego czasu zespół ściśle współpracował z marką Motorola. BEP reklamował głównie produkty Motoroli, był to telefon Motorola E398. Telefon ten został wyprodukowany też w edycji limitowanej Black Eyed Peas, zawierał on tapety, dźwięki itp. związane z zespołem. Motorola sponsorowała koncert BEP w Polsce, który odbył się 7 stycznia 2005r. Wcześniej wspomniany telefon E398 wystąpił również w teledysku grupy, dokładnie w "Let's Get It Started".
W październiku 2004r. Motorola wraz T-Mobile podpisała kontrakt sponsorski z Black Eyed Peas. Jeno z głównych założeń tego kontraktu.

Blog cicha92

Bedzie po wigili i jak dostane prezenty to napisze co dostalam i co dostal moj brat!!!!!!!!!!!

Co P!sZa !Nni???: 0 2006-12-23 Ello!!!Dzisiaj ide z Martyna i Wojtusiem gdziesssss!!!!Chyba pojdziemy do parku!!!Fajnie bedzie.Potem napisze jak bylo.Moi rodzice dzisiaj od rana jezdza po sklepach a ja siedzie w domu i jak narazie sie nudzeeeeeeeee!!!!!!!!Po świętach chce isc z rodzicami ,albo po sylwku po ten nowy telefon - MOTOROLA V3!!!!!!NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!no chyba ze mi go kupia pod choinke!!!!!!!!!!!!!!Super!!!Wierzyc mi sie nie chce!!!!!!Nareszcie szczescie zaczelo mi sprzyjac jak narazie i niestety nie w milosci!!!!!!!!!!!Ale trudno!!!!!!!!!!!!CYA:DxD
Co P!sZa !Nni???: 0 2006-12-22

Elo!!!!!
to znowu ja!!!!!!!!!!!!!!!!!Tomek (brat) jesli bedziesz czytal ta notke to kliknij do mnie bo nie mam kontaktow a twojego gg.

Can You Hear The Holy Mountains? - Onet.pl Blog

   It Started (SP) [cool!]
  • (2004) Boogie That Be
 • (2004) Behind The Bridge To Elephunk DVD
 • (2005) Monkey Business (LP)
  • (2005) Don't Phunk With My Heart (SP)
  • (2005) Don't Lie (SP)
  • (2005) My Humps (SP)
  • (2005) Like That (feat. Cee-Lo & John Legend) (SP)
  • (2006) Pump It (SP)
  • (2006) Bebot
  • (2006) Union (feat. Sting)
 • (2006) The Renegotiations(remixes) (EP)
 • (2006) Live From Sydney To Las Vegas DVD
 • (2008) The E.N.D. (Energy Never Dies)

  

Swego czasu zespół ściśle współpracował z marką Motorola. BEP reklamował głównie produkty Motoroli, był to telefon Motorola E398. Telefon ten został wyprodukowany też w edycji limitowanej Black Eyed Peas, zawierał on tapety, dźwięki itp. związane z zespołem. Motorola sponsorowała koncert BEP w Polsce, który odbył się 7 stycznia 2005r. Wcześniej wspomniany telefon E398 wystąpił również w teledysku grupy, dokładnie w "Let's Get It Started".

  

W październiku 2004r. Motorola wraz z T-Mobile podpisała kontrakt sponsorski z Black Eyed Peas. Jednym z głównych założeń tego kontraktu było stworzenie programu, który udostępniał by najnowsze materiały zespołu dla klientów T-Mobile i.

roki144

Posiadający grubość 12,9 mm) ; Samsung D830 (z klapką,posiadający grubość 9,9 mm). Samsung tworząc ową serię zamierza wzbić się na szczyt ultra cienkich telefonów, dążąc do wyprzedzenia w popularności takich telefonów, przy tym swojego konkurenta Motorolę RAZR oraz jej modele. Od lewej Samsung D830, D900, X820.

Komentarzy: 0 2006-08-10 Motorola RIZR
Chociaż jest gorąco, Motorola postanowiła podgrzać jeszcze atmosferę wprowadzając na raz kilka swoich najnowszych i doskonale wyposażonych telefonów.

Wczoraj mówiliśmy o rozkładanym modelu KRZR K1, znanym też jako „Canary”. Kolejny nowy fon z Ameryki to wersja tego modelu z wysuwaną klawiaturą. Zgodnie ze swoim zwyczajem, Motorola i w tym przypadku kontynuuje zabawę w czteroliterowe zbitki w nazwach – nowa komórka nazywa się RIZR. Wcześniej ten model znany był też pod nazwą „Capri”.
RIZR wyglądem przypomina wszystkie inne telefony z płaskiej serii komórek Motoroli. Jest to dosyć zgrabny, niewielki telefon pełen.

Motorola v3

Miami Ink

1992 roku rozpoczął praktykę w tatuowaniu. w wieku 20 lat służył w armii izraelskiej piechoty jako snajper.Jest współzałożycielem i właścicielem (z Chrisem Núñez) w Miami Beac stdia Love Hate Tattoos, Amy James również prowadzi nocny Love Hate Salonik, z Núñez i z dwójką innych przyjaciół. Zaprojektował serie telefonów Motorola razr v3 w specjalnej wersji inspirowanej jeso show. Jego pierwszy tatuaż- stokrotka, którą ćwiczył przez tydzień i nie wyszła mu i tak. Pierwszy tatuaż, który sobie zrobił był smokiem który dostał w wieku 15 lat.

Komentarzy: 1

Sweet Yorcia ! ! ! Zapraszam i Komentujcie ! ! ! www.SweetYorcia.blog.interia.pl

Elo ! ! ! Mam na imię Magda i mam 12 lat. Moja ksywka to Yorka. Lubie pisać blogi, bawić się z moim psem Rokim i spotykać się z moją koleżanką Agnieszką. Interesuje się: zwierzętami (pieskami) komórkami i komputerami. Moimi ulubionymi kolorami są: różowy i czarny (troche do siebie nie pasują) Mam też różową komórkę Motorole V3 która jest teraz w serwisie bo mi się zepsuła. Na tym blogu będą różowe gify, obrazki, info o gwiazdach itp. Mam nadzieje że wam się spodoba :)