O czym chcesz poczytać na blogach?

Motorhead ace of spades

Lepsza Muzyka - Onet.pl Blog

Że jestem nieco 'do tyłu' z relacją Sonisphere opiszę wspomniane legendy tegorocznej edycji.
Godzinny koncert Motorhead rozpoczęły słynne słowa
. W setliście składajacej się z zaledwie 13 utworów, znalazło się m.in. Iron First, In the name of Tragedy,Ace of Spades czy Overkill. Mimo, że nagłośnienie nie. i innych kawałków z nowej płyty.Potem Dance ofDeath, The Trooper-przy tym numerze publika spisała się na medal jeśli chodzi o.

SONISPHERE 2010-relacja
Dość statycznie,ale...technicznie- nie do przebicia. Usłyszeliśmy prawie całą Rust in Peace i obowiązkowe klasyki jak np. Peace Sells czy Symphony of destruction. Choć Dave okazał się.

Alone in the city

Cat Scratch Fever. kochani... Uwielbiam Koty...

Zjeżdżając nieco z tematu, uspokajając me greenpeace'owskie ja... Jutro poniedziałek... mogę z zupełną szczerością rzec - nareszcie. Koniec z niedzielnym odrętwieniem.
Dobranoc Ted Nugent na noc...
sacredheart
2003-05-04 21:39:55
skomentuj (11)


Golden Age Of Leather i inne... Mam zły dzień.
Rozkoszuję się dziś Blue Oyster Cult. Od kilku lat rozkoszuję sie tym.Pewnym sensie bardzo mnie cieszy... Może się oczywiście stać tak, że Final Countdown zastąpione zostanie przez "Ace Of Spades" Motorhead, ale... wszystko jest na razie obiektem zażartych dyskusji. Jeśli chodzi o nasz materiał, będzie różny,.

Punk / metal - Onet.pl Blog

Jordison, który jakogitarzysta pojawil sie na debiutanckiej plycie zespolu MURDERDOLLS -zatytulowanej 'Beyond The Valley Of Murderdolls', perkusista ShawnCrahan, który zajal sie garami na debiutanckim albumie TO MY SURPRISE -'To My Surprise' i.

Butterfly
Metallica -The Unforgiven
 Sentenced - Killing Me Killing You
 MotorHead - Ace of spades
The Exploited - Punk is not Dead
The Exploited - Fuck the USA
The Exploited - Chaos is.

Kto słucha ten głuchnie

More gortat harry potter hunter hunterfest level 80 elite tauren chieftain lordi lvl80etc madonna metallica michael jackson motorhead Muzyka necropolis nergal olis opener ost polkadot cadaver progresja przystanek woodstock pzpn płock cover.

Niespodzianek. Nie wyobrażam sobie np. sytuacji, w której Lemmy powie: “A teraz Was zaskoczymy i zamiast Ace of Spades zagramy utwór, którego nigdy nie graliśmy na żywo”.