O czym chcesz poczytać na blogach?

Morgan stanley

Blog kuba1221

Komentarzy: 2 Zmniejszony dług Borussii Dortmund 2006-02-17 Morgan Stanley - amerykański bank inwestycyjne spłaci część zadłużenia Borussii Dortmund.
Niemiecki klub jest winien 10 mln euro bankowi Sparkasse Koeln/Bonn i firmie Bau-Multis. W ramach współpracy z BVB Morgan Stanley ureguluje to zadłużenie. Amerykański bank w imieniu klubu wynegocjował także dłuższy termin spłaty długu i korzystniejsze oprocentowanie.

Komentarzy:

Bez Cenzury - Blog Multimedialny

W nastanie wiecznej ery zamożności i dobrobytu ?
Więcej »

Tagi: banki inwestycyjne geneza goldman sachs kryzys finansowy lehman brothers morgan stanley
20:42, niss26an49 , Ekonomia
Link Dodaj komentarz »
poprzednie

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Z czym kurwa do ludzi? Przecież Białoruś ma lepszy wskaźnik życia wśród zwykłych ludzi. Porównajcie drogi i koleje białoruskie z ich polskimi odpowiednikami. Porównajcie standard życia, wybierając się na Białoruś z wizytą.
Nie słuchajcie ścierwomediów, szambomediów i kurwimediów.

« 10 polskich kłamstw gospodarczych i społecznych. Czy upadek i degeneracja państwa polskiego to sabotaż zaplanowany w centrali Goldman Sachs & Morgan Stanley?
5 wileńska grupa Armii Krajowej. Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2012 »

Monitorpolski's Blog

Jaka to jawnosc , kiedy kazdy zapytany smiertelnik nic o nich nie wie, a jaka legalnosc , jesli w programie dzialania wpisany maja punkt ” dzialalnosci manipulacyjnej]

Zobaczcie kto zasiada w zarzadzie . Sa tam same szychy bankierskie z takich bankow jak, JP MOrgan, Morgan Stanley, Deutsche Bank, Citi, Merrill Lynch, Goldman Sachs , HSBC i wiele innych .

To cos jak klub elitarny dla najbardziej perfidnych bankierow , ktorzy w ciszy zalatwiaja poszczegolne kraje. Manipuluja mechanizmami rynkowymi, kieruja transakcjami , kontroluja.