O czym chcesz poczytać na blogach?

Moore's law

I have to try, to break free,from the thoughts in my mind...Use the time that I have,I can't say goodbye,have to make it right..

XD wspólni wrogowie:P, wspólne obiekty śmiania się xD
3. Hmm... Nigdy w życiu się nie pokłóciłyśmy ani nie obraziłyśmy się na siebie
4. Zawsze ma dla mnie czas
5. Potrafi rozśmieszyć i poprawić humor jak nikt
6. Zawsze potrafi pomóc ;)
I tacy ludzie, jak ona, to przywracają chęci do życia.
Przyjaciele :*
Aj law ju! <3<3<3
xD
Hmm...
A dzisiaj?
Łe, coś ze mną nie tak! Coraz częściej nachodzi mnie takie coś, że muszę wyjść sama z domu, połazić i pomyśleć... I choć wczoraj tego nie planowałam, o 11 wstałam, zjadłam śniadanko i poszłam na Mini Zakupy <lol>.. Łaziłam chyba dwie godziny i znowu myślałam. Hehe, padał deszczyk innemu to by się.

 • 'Always Will Be'
Monrose
 • 'Even heaven cries'
 • 'Shame'
Panic! At the disco
 • 'I write sins not tragedies'
Fall Out Boy
 • 'This Ain't A Scene'
Goldfrapp
 • 'Satin chic'
Mandy Moore
 • 'Cry'
 • 'Only hope'

panna anna & killertime!!

Jakiś relaks :)
Polecam Sherlocka Holmesa - w wydaniu Guy'a Ritchiego. Wreszcie jakiś jego fajny film po stu latrach oczekiwań. No i boska obsada, dość fajnie zrealizowany fabułowo i montażowo. No zgrabnie mu to poszło. No i obsada. Racheal McAdams, którą nie żebym polubiła od pierwszego wejżenia, ale teraz naprawdę lubię, chłopięcy, zawsze urzekający mnie Jude Law no i ten gość, na którego widok od jakiegoś czasu mdleje. Robert Downey Jr. oczywiście. Bo tak wogóle to chyba (jak dla mnie na pewno) jest dobry aktor. Nawet bardzo dobry. I do tego z tym czymś co tak drażni, że aż pociąga :D No więc polecam. Bo jest bezczelny, arogancki i nieszczęśliwy - czyli drogie Panie taki jak lubimy najbardziej. I nie.Z nas się do tego przyznają ;P
I w sumie tak sobie pomyślałam, że muszę obejrzeć Solistę - bo ten pan też tam gra, a miałam iść na to do kina bo zauroczył mnie trailer. A w sumie teraz na L4 mam chwilkę czasu :) Drugą pozycją do obejrzenia będzie Chloe - bo zapomniałam o tym filmie, bo ucichło o nim a u nas o nim nie słychać wogóle. Z Julianne Moore, Liamem Neesonem i Amanda Seyfried. Wpadłam na niego znów przez przypadek jak oglądałam filmografię Racheal McAdams. I pomyśleć, że one dwie razem z Lindsay Lohan grały w Wrednych dziewczynach... No i przynajmniej z nich dwóch coś wyrosło, nie to co z tej ostatniej... 

Nooo i może wreszcie przeczytam moje Vanity Fair - szlifując swoją.

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

  Sposób sześć Tahuarapa Tambo tortury Ukajali Urubamba zabójstwo śmierć
 • Entradas

  • 1,944 hits
  Się jednak pęknięcie. Siły oficjalne wydały wojnę przestrzeni wirtualnej, oskarżając użytkowników sieci, najogólniej mówiąc, o kradzież. Nasze „second life” zostało zagrożone. Odpowiedź na te zakusy nadchodziła falowo od co najmniej kilku lat, odkąd usiłowano w różnych miejscach na globie wprowadzać obostrzenia dla użytkowników internetu i przerodziła się w oficjalną Cyberwojnę o Wolność. I oficjalnie nikt nie wie, jak to się dzieje, że się dzieje, a jednak działa.
 • Maska Guya Fawkesa jest w naszym kraju elementem symbolicznie obcym i kojarzy się głównie z lekcjami historii czy angielskiego, a karierę zrobiła dzięki słynnemu komiksowi Alana Moore’a „V jak Vendetta” i opartemu na nim filmowi pod tym samym tytułem.
 • Historycznie w roku 1604 Fawkes zaangażował się w działalność małej grupy angielskich.

Fureta yubisaki Kogoesou ni furue..

Większość domów krzywo patrzyła na naszą zażyłość, miałem gdzieś sprzeczki reszty. Mogła być równie dobrze kosmitką, a ja i tak miałbym to w dupie i po prostu się z nią kumplował. Na pierwszy rzut oka widać było skąd jest. Pod oczami miała ładne, srebrne kropeczki, tak samo jak na dłoniach i zapewne wszędzie indziej, ale tu już nie mogłem być pewien.
-...i... Law, ty mnie w ogóle słuchasz?! - uchyliłem się w ostatniej chwili, by nie oberwać otwartą dłonią w potylicę. Uniosłem dłonie przed siebie w geście kapitulacji i uśmiechnąłem się przepraszająco. Dziewczyna żachnęła się tylko i przewrciła oczami. Powóz zatrzymał się.

Tego, czego najbardziej mi brakowało było chyba właśnie jedzenie. Długie stoły.

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (0), Dodaj

~Prolog.

środa, 27.lipca.2011, 00:19
"Nazywam się Laurence Lauritz Leirett'e, czyli potrójne L. Urodziłem się w Moore. Jest to niewielka wieś w hrabstwie ceremonialnym Cheshire w Anglii, w dystrykcie Halton. Ukończyłem szkołę podstawową i średnią z na tyle dobrymi ocenami, że mogłem pozwolić sobie na składanie papierów w takich placówkach jak Oxford czy Camrgidge. W listopadzie miałem skończyć siedemnaście lat. Dokładnie trzynastego, w dzień moich urodzin zdarzył się pewien zupełnie.