O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Monte carlo

Podróże różne

Ach, ta Francja i te maniery. Południe Francji, lazurowe Wybrzeże, to bardzo piękne, ale i niesamowicie snobistyczne miejsce.

Przyznam się wam, że nie przepadam za tego rodzaju klimatami, zdecydowanie wolę Grecję, Turcję, albo brudną Azję i Afrykę. Za Francuskimi klimatami nie przepadam na równi w Włoskimi.

Droga do Monte Carlo nie mogła się nie skojarzyć z Jamesem Bondem i  klimatem z filmów o agencie 007, z resztą jadąc tą nadmorską promenadą i przejeżdżając prze ten tunel, zaraz wszystko było jasne – tą drogą pędził sam James Bond.  Najzabawniejsze,  że jechaliśmy  pozbawieni jakiejkolwiek mapy – na żywioł , że gdzieś dojedziemy. Początkowo zmierzaliśmy do Monaco, ale.

selenagomezselenagomez blog

Trzynaście powodów Hannah główna rola

Tagi: filmy

skomentuj (0)

22:10:44 2011-08-10

Monte Carlo
W 2010 roku Selena Gomez nagrała film Monte Carlo. Wkroczył swobodnie i całkowicie na luzie na czerwony dywan. Sel w filmie zagrała Grace Bennett.
 -Selena pojawiła się tam w towarzystwie swoich współaktorek - Katie Cassidy i Andie MacDowell.
 -Ubrana była w elegancką suknię koloru blado błękitnego.
 -Do tego filmu Sel musiała nauczyć się jazdy.

poslubnyeurotrip | Zapraszamy Was w naszą podróż poślubną.

Opublikowany w Uncategorized
er>

Nareszcie udało nam się znaleźć czas i miejsce aby napisać. Jesteśmy już w Hiszpanii ale zanim o tym, musimy opowiedzieć co już za nami.

Wtorkowy wieczór i noc spędziliśmy kolejno: w Nicei i w Monte Carlo. Nicea zapełniona była spacerowiczami i osobami uprawiającymi jogging. My dołączyliśmy do tej pierwszej grupy i dumnie maszerowaliśmy po promenaaadzieee. Bartosz wykazał się swoją znajomością języka rosyjskiego i przeprowadził konwersację z pewną Rosjanką, która zapraszała zwiedzających na “Wieczór rosyjski” podając przy wejściu (niejako w celach.

Zawiecha NinaDobrev.blog.onet.pl // wbijać na demi-lovato.pl oraz selenafan.pl - Onet.pl Blog

Macie cały wywiad po angielsku, może przetłumaczę xD ale sama nie wiem...trochę mi się nie chce bo na dworze jest tak gorąco xD a dodatkowo chora jestem więc...;/

 

Monte Carlo TV Festival Closing Ceremony!

Nina na zamknięciu ceremonii "Monte Carlo Festival" która trwała 5 dni. Nina super wyglądała choć nie podoba mi się ta złota sukenka....xD

 

Appearances > 2010 > JUNE 9TH - 50th Monte Carlo TV Festival - Closing Ceremony

 

New photoshoot (for Jezabel magazine)!

2 fotki Niny z nowej sesji J Russo dla magazynu Jezabel. Uważam ,że Nina świetnie wyszła! I miała cudną sukienkę.

Monte carlo film

Givesyouhellyeah's Blog

Do jego kochanej Seleny Gomez o Nicku Jonasie! Napisał coś w stylu:  “@selenagomez mam nadzieję, że wszystko dobrze w Budapeszcie. (a/n selena kręci nowy film z Budapeszcie, “Monte Carlo”) Opiekuj się zwariowanym Nickiem za mnie. To dziki koleś.”

Nikolas Imiołczyk

Przetestować nowy sprzęt na zawodach – kamerę na kasku. Niestety pół godziny przed startem ten kask odmówił współpracy i stał się trochę luźny, dlatego wiedziałem, że wstrząsy na filmie będą nieuniknione. Ostatnie 5 sekund i wyrwaliśmy do przodu. Dwa pierwsze zakręty pokonane w dobrym stylu. Nie byłem na całej trasie przed zawodami, dlatego uważnie obserwowałem znaki. Za.

  Związek Sportu Psich Zaprzęgów
 • Rodowód Nascara
 • Sokol Maxicky
 • Zdjęcia

Sponsorzy

 • Monte Carlo

Sprzęt

 • 3rd Pole
 • Asics
 • Cube
 • FISCHER
 • Garmin
 • Go Pro HD