O czym chcesz poczytać na blogach?

Mont blanc

VooDooChile

I wtedy bardzo dokładnie jestem w stanie przypomnieć sobie szczegóły. Trawestujac słowa Dwukwiata, postaci z powieści Terego Pratchetta, mogę napisać, że nigdzie się nie było dopóki nie wróci się do domu. Nie przyniesie się wrażeń i opowieści ze sobą do domu, do znajomych. Ale koniec filozofii. Byliśmy na wycieczce. Kierowaliśmy się szlakiem w stronę szczytu Mont Blanc, czyli schronisko Gouter mieliśmy za plecami. Po naszej lewej stronie (pn-wsch) zza chmur co jakiś czas wyglądała iglica kolejki na Aiguille du Midi. Po prawej (pd-zach) mogliśmy obserwować piękną ośnieżoną grań ciągnącą się Dome du Gouter (4304m n.p.m.) do Aiguille de Bionnasay (4052m n.p.m.). Zrobiliśmy trochę zdjęć i wróciliśmy do schroniska. Podobno.

histeryjka

Trendów, ale również w alkowie tańczyła jak jej zagrał. a grał często i gęsto wszak był kapiącym testosteronem młodym samcem. tańcowali wyprawiając takie figury, o których Karmelita nie miała wcześniej bladego pojęcia. jej dotychczasowe kontakty intymne można bylo określić jako misjonarsko-podkołderne. teraz jednak, ogolony przystojniak wynosił ją na mont blanc rozkoszy, a ona z wdzięczności stosowała wyłącznie kosmetyki z pokrzyw i rumianku. jak natura, to natura. i byliby sie rżnęli chyba bez końca, gdyby nie...
15:35, anulina
Link Dodaj komentarz »

A ta woda te słowa cóż mogą cóż mogą książę.

Nam tylko, zachwycanie się chwilą, kiedy rosyjski koń biegnie po polu, kiedy wpada na ogromny trakt, rozpędzony. Kiedy rozrzuca na prawo i lewo lekki, puszysty śnieg. A może po prostu zakup kilku puszek, zamówienie na noc dziwek oraz zaopatrzenie się w najlepszą kokę na mieście. No i jeszcze jest możliwość jedna, mianowicie postawienie się na górze piramidki, na Mont Blanc i obserwowanie mróweczek. A potem szaleńcza miłość do siebie i natury, słowik złapany w garść na polnej ścieżce, drzewa w kształcie przyjaciół, potok, co wróży śmierć i kwiaty, które rosną już za życia. Że pozostanie nam tylko wreszcie kilka chwil. Między jednym , a drugim kieliszkiem, pomiędzy delikatną strofą, a lwią siłą wyważającą drzwi.

porzucony blog

Swoich mysli oczyscic, uzalasz sie nad tym co bylo, nad kolejna zaprzepaszczona szansa. I kto by pomyslal ze byla ona ostatnia? Kazdy z wyjatkiem Ciebie.

Nikt Ci nie pomaga, odwroceni znajomi, koledzy, pseudoprzyjaciele mowiacy jutro, pojutrze, za tydzien...

Lecz w Tobie to rozdarte serce nie da przyszlosci, to juz Twoj koniec.
Czas stanac na gorze Mont Blanc, przeklac przeszlosc, narodzic sie na nowo. Byc wiernym swoim idealom. Byc wiernym ludziom prawym.
Nie stawiac oczekiwan, a za wszystko co sie dostanie dziekowac dwa razy wiecej dajac, bez slow, a sercem.

Niech odrodzi sie w Tobie prawdziwy czlowiek. Ktorego cieplo i usmiech kiedys wypelnialo tyle serc ludzkich, dajac nadzieje i wiare.

Czas na.

Blog czwartaa

Na narty do Polski :))) a to dlatego ze nie bedzie mi sie chcialo meczyc sie popierdzielajac kulawym orczykiem na pagorek z ktorego zjade w 5 sekund skrecajac raptem ze dwa razy. Opisac komus jak tam jest to jest rzecz praktycznie niemozliwa, to trzeba po prostu samemu zobaczyc... I nie chodzi tylko o same stoki narciarskie, ale o ich połozenie w przepieknej okolicy, w poblizu Mont Blanc, ktory moglismy sobie podziwiac w pogodne dni, z kazdego wyzszego szczytu w okolicy a na wiekszosc takowych prowadza wyciagi krzeselkowe lub gondolki, do ktorych praktycznie nie ma kolejek. Najwyzej jak mozna bylo dojechac wyciagami to na lodowiec Bellcotte, ktory lezy na wyskosci jakies 3200 m.n.p.m. i z takiej gdzies wysokosci sobie zjezdzalismy. Samych tras zjazdowych jest.

e-koszule blog

Tam takiego ruchu jak w Grenoble czy Chamonix a jednocześnie w oba te miejsca jest stosunkowo niedaleko.

Sama miejscowość znajduje się nad bardzo ładnym jeziorkiem otoczonym wysokimi górami. Więc mamy coś dla miłośników plaż i górskich wycieczek. Górskich wycieczek....i to nie byle jakich. Przypominam że niedaleko Annecy znajduje się Chamonix i Mont Blanc najwyższy szczyt Europy. Na wiele gór w okolicach Chamonix można dotrzeć bez używania do tego siły własnych mięsni albo na piechotę (jak ktoś się czuje na siłach). Polecam wycieczkę na lodowiec Merre du glass i wykutą w nim jaskinię lodową.

Camping, którego adres jest poniżej może nie jest najcudowniejszy ale zupełnie przyzwoity, a co.