O czym chcesz poczytać na blogach?

Monopoly gra

"Pamiętam dobrze ideał swój..." - bloog.pl

Swoim daleko jest ode mnie". I tak się czułem.  Brakowało mi w tej adoracji ciszy, a jeśli już musieliśmy cały czas nawijać to przynajmniej miłoby mi było, gdybyśmy modlili się bardziej osobiście. W tej adoracji fajne było to, że grali Filar z Oleńką i śpiewaliśmy fajne piosenki - wtedy czułem, że faktycznie się modlę. I jeszcze fajne było to, że Łukasz z Mateuszem, omce, podwieźli nas do Nazaratenek. Bez nich by się nam nie udało tam dostać. (I pewnie.

Już przez samego Filara, który odziedziczył część genów odpowiedzialnych za gotowanie po Mamie. A zatem deser też był dobry. Filar podzielił się swoją porcją z bratem, który to odmówił zagrania z nami w Monopoly, bo jest mądry. Albowiem Monopoly to zło, które ciemiężyło Oleńkę, Filara i mnie do 1 w nocy na nowy czas. A może do 2? Nie pamiętam - w każdym bądź razie było już ciemno...

blog

Z chrupkami w nosie i filozoficznie wzdychał. Mówił, że „wczuwa się w postać”. Skończyło się na rzucaniu kostkami i przepisywaniu liczb z tabelek.
Kostki są czadowe! Nie wiedziałam, że mogą wyglądać inaczej niż te z Monopoly.
A wyglądają bombastycznie – mają śliczne kolory i przeróżne kształty, niektóre nawet się mienią! Najfajniejsze są dziesiątki, choć Gary (znaczy się Piotrek) woli dwudziestki. Jak dla mnie za bardzo przypominają piłkę lekarską. Na szczęście nie musieliśmy ich używać.

Na początku wyszło, że mam grać szczurołapem, ale jak powiedziałam, że sobie pójdę, pozwolili mi wylosować elfkę-złodziejkę. Potem Konrad wziął mnie na bok i pomógł mi dopracować szczegóły mojej postaci.

Zgasili światło, zapalili świeczki.

Gry, programy, mp3 do pobrania. U nas wszystko i nie tylko! - Onet.pl Blog

Gry-Demo

Far Cry
DRIV3R
Fifa 2006
Heroes of Might and Magic III
Max Payne 2
Monopoly 3
NHL 2006
Pro Evolution Soccer 5
5 Komentów
Witamy w nowej rzeczywistości!

Akcja The Crims rozgrywa się w CrimCity - metropolii dla gangsterów, morderców, i kryminalistów. Masz troche czasu aby zdobyć tyle respektu ile jest możliwe. Gracz z największym respektem pod koniec edycji wygrywa nagrodę!

It feels like home - bloog.pl

 

Ty teraz siedzisz w kuchni razem z moja Najmadrzejsza Siostryczka i gracie sobie w Monopoly (jak caly dzien dzisiaj). I niby pierwszy dzien tu bylismy, niby nic nie robilismy, ale tak bardzo mi sie podoba!!!! Bo jestem tu z fantastycznymi ludzmi! Dobrze mi przy Was, dobry jest taki odpoczynek. Taka bezpieczna przystan. Chyba.

Ma dużo wad :) Tak naprawdę to jest najcudowniejszym facetem na świecie. Jest ode mnie ciut młodszy, ale w niczym nam to nie przeszkadza. Obecnie chodzi do liceum i b. dobrze sobie radzi. Ma kilka marzeń, ale nie obnosi się z nimi za bardzo. Gra w piłkę w klubie. Bardzo lubi muzykę w stylu Lady Punk no i nieśmiertelnego Dżemu. Osobiście uwielbiam jak śpiewa, czego dowodem jest to, że śpiewając mi "Here I am" Wilków po prostu mnie zdobył i wtedy zakochałam się w Nim tak.

novaera JR blog - Onet.pl Blog

Może im sprawiać radość, a co satysfakcję…? Walka między sobą!!!! To jest ich cel. Elita elit, którą stać na kupienie każdej władzy na świecie, której dobra i własności  zabezpieczają kilka pokoleń do przodu bawi się monopoly. Tylko, że  planszą jest cała kula ziemska. Po co o tym piszę? Po to byście uświadomili sobie jakie te osoby, rody mają możliwości. Nie, nie chce nawoływać do komunistycznego "Odbierzmy im to…!" Wręcz ich szanuje..

 • Nie będziesz czcił bałwanów!
 • PROTEST ZA TRZY STÓWKI!!!
 • A jednak się nie myliłem!
 • Grób Jezusa z Nazaretu?
 • Państwo czasów przełomu!
 • Plastikowy Święty Graal...
 • Szara Eminencja!
 • Puszki z Pandorą zostały otwarte!
 • Jedno wydarzenie, dwa światy.
 • Wizja: Premier wypuszcza szklaną kulę!
 • Dziś czasem wcale nie jest dziś...

 • mag5 blog

  Przyciszonych glosow. Trudno bylo dostrzec chlopaka ubranego w wysciagniety sweter i dzinsy. Siedzieal coprawda an powdyzszeniu ale jakby tak z boku, w rogu, wapial sie w otoczenia. Nie moglem uwierzyc caly ten tlum przyszedl tutaj posluchac jak gra. W sumie jak mozna dac wiare slowa ze jakis czlowiek gfra w magiczny sposob i uwalnia czary za karzdym szarpnieciem strun?
  Grajek zaczal grac a ja pomyslalem ze warto bylo przyjsc. Magia muzyki jest rzeczywiscie wielka. Juz po kilku.


   euro

  Klient pewnego baru na południu Francji skorzystał z zamieszania, związanego z
  przejściem na europejską walutę euro, żeby wyłudzić drinka. Zmęczony barman
  przyjął banknot 5 euro z gry Monopoly, która jest od pewnego czasu dostępna we
  Francji w wersji europejskiej.

  Media francuskie podały dziś,że pewna 69-letnia Francuzka z Amiens pospacerowała
  do miejscowego banku z 1,8 mln franków (ok. 250 tys..

  Mały-Wielki w Wielkiej Brytanii - Onet.pl Blog

  Rana jechaliśmy do Manchesteru na zakupy na Gortonie. Jak zawsze zaopatrzenie w naszą ojczystą wędlinkę, jakieś ciacho, nio i powrót do domku. Także prawie cały dzień zajęty, dopiero później stwierdziliśmy, że można by zagrać w Monopoly. No i kto wygrał??? Oczywiście Grzesiek :) ten to ma szczęście do tego :)
  Witusiowi wychodzą następne ząbki (jakoś tak prawie wszystkie na raz) jest trochę bardziej marudny ale i tak kochany.
  Pozdrawiam kochani....

  I tak prawie minął cały dzień... na szczęście :) Wituś w końcu usnął. Miał dzisiaj troszeczkę gorszy dzień ale dało się go wytrzymać.
  Podczas popołudniowej wizyty u "cioci" Grażynki synio wypatrzył  na stoliku  talerzyk z  poćwiartowaną  pomarańczą. Jak by to mogło być inaczej, żeby jej nie wziął do ręki i nie spróbował... mało tego, gdy okazało się, że pomarańcz nie jest.