O czym chcesz poczytać na blogach?

Mononukleoza

I'm fucking angel!

Skrzydeł....?
On tak bardzo przypominał mi mnie....

anielskie-lzy 2004-09-28 20:44:30
skomentuj (3)


Mononukleoza...
Oczywiście znając moje szczęście jestem chora...W sobotę nie bedę mogła spotkać się z Lidią...Tak czekałyśmy na to spotkanie...Zawsze jestem chora wtedy kiedy nie potrzeba...Strasznie mnie boli gardło...heh...jakbym miała jakiegoś ogromnego, kłującego kaktusa w przełyku...Do tego boli mnie głowa i jeszcze moje chore myśli...Najgorsze jest to, że będę miała pobieranie krwii!Nie chodzi o to, że boję się igły, zastanawiam się tylko jak mam zakryć sznyty na moich rękach...Boję się jeszcze, że we krwii może wyjść alkohol...Ale cóż, trudno osrać to...Choroba na którą mogę być chora to mononukleoza.
Cały czas myślę.....Sama nie wiem o czym....Ciałem jestem, lecz moja dusza zawędrowała gdzieś dlaeko...sama nie wiem gdzie zachciało się jej iść....
anielskie-lzy 2004-09-29 19:23:39
skomentuj (2)
Jakoś.....
Jakoś udało mi się z tym pobieraniem krwii. Pobrano mi krew z lewej ręki, tam gdzie sznyty zdążyły sie zagoić.
Alkohol też nie wyszedł.Badania wykazały, że nie mam mononukleozy...Tylko jakieś wirusowe zapalenie gardła...
Wogóle źle sie czuję...W sumie to nijak...Czuje w sobie taką pustkę...jakbym była bez duszy...a może ja jestem bez duszy? Sama nie wiem kim jestem...każdy mówi co innego...Sama powinnam wiedzieć kim jestem, ale nie wiem...Może tak lepeiej...
Dzisiaj jest.

Stephanie Meyer - Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, Przed świtem - Onet.pl Blog

Wreszcie rozmowa dobiegła końca.

   - I co? I co? - Poderwałam się z miejsca.

   - Harry mówi, że mają awarię sieci telefonicznej i to, dlatego możesz dodzwonić się do Blacków. Billy był z Jakiem u ich miejscowego lekarza. Wygląda na to, że chłopak ma mononukleozę i bardzo wyczerpany, więc Billy zakazał mu przyjmować gości.

   - Zakazał? - Nie mogłam w to uwierzyć.

   Charlie uniósł jedną brew.

   - Tylko im się nie narzucaj, Bello..

- Zobaczysz, ani się obejrzysz, a Jake wróci do zdrowia.

   Nie kłóciłam się. Widać było, że ojciec martwi się wciąż o Harye`go, więc nie chciałam zawracać mu głowy swoimi bezpodstawnymi podejrzeniami. Zamiast tego, poszłam do siebie na górę i po załączeniu komputera, wpisałam w wyszukiwarkę hasło „mononukleoza”

   Wiedziałam o tej chorobie tylko tyle, że można się nią zarazić przez pocałunek. Cóż, Jacoba to nie dotyczyło, na sto procent. Przemknęłam wzrokiem po symptomach. Gorączkę miał bez wątpienia, ale co z resztą? Nie skarżył się ani na ból głowy, ani na senność. Mało tego, gdy wracaliśmy do.

platerki blog

KOCHAM MOIM MAŁYM serduczkiem SIASIĘ ale i DŻASTE rowniez, tylko wyrazm swoje glowne uczucia ekstazy i wogole do siasi GDYŻ uwag uwaga uwaga pozor pozor achtung attention!!! SIASIA J-E-D-Z-I-E D-O T-O-N-A-L-E!!!!!!!!!!!!aaaaaaa:D:D:D::D:D:D
ancik;)
p.s rowniez tudziez wszakze jednakze--->wielkie buziaki i podziekowania kieruje to Alfiatka ktora namowila siasie na ten ZYCIOWY czyn:D:D:D::*:*
platerki 2005-01-22 23:53:02
skomentuj (0)


pelna ekstaza i wszystko razem wziete :D:D siasia nadaje
a wiec TAK TAK TAK JADE DO TONALE i to chyba najlepszy nius o jakim sie dowiedzialam od jakis dwoch miesiecy :D:D:D tak Alfik bardzo namawiala mnie zebym jechala ale to ni mnie trzeba bylo namowic tylko lekarzuy ktorzy mnie leczyli z tej pieprznietej mononukleozy tak wiec jade wylacznie dzieki moim kochanym rodzicom ktorzy leją na lekarzy i mjaa gleboko gdzies to co oni mowia :D:D:D nic mi sie nie stanie i bedzie tak zajebiscie ze SZOK :D niech zaluje ten kto nie jedzie :P:P:P:P a relacje zdamy po obozie (jezeli jeszcez nie zostana z nas trupy :P) hihi pozder dla moich dwoch ukochanych lezbis friends :*:*:*:*:*
platerki 2005-01-25 17:03:51
skomentuj (1)
Hahahahahahah:D
Musze sie wam pochwalic:P:P:P a wiec taratatatata mam 86 pkt z probnego egzaminu gimnazjalnego
tell me who's the man:D:D??? hahahahahah
zajebiscie no;)!!!
do tego dzisiaj ide z moim słodkim platereczkami na Black Eyed Peas i bedzie bosko:D:D:D:D klawo i wogole:D:D:D
I'm no one's wife but oh I love my.

kabina blog

 
 
Nowy rok
W nowy rok z nowymi chorobami (dziwnymi) wejść trzeba. W styczniu 2008r. rozpoczęłam tę niewątpliwie piękną tradycję (mononukleoza zakaźna),a w tym roku postanowiłam ją kultywować. Tak więc zaczęło się całkiem niewinnie ... skończyło się w szpitalu. Mój pierwszy wenflon, moja pierwsza noc w szpitalu, moja pierwsza historia choroby. Moje pierwsze podejrzenie sarkoidozy. Moje pierwsze 6 fiolek pobraniej krwi. Moja pierwsza spirometria, mechanika oddechu. Moje pierwsze usg brzucha, tarczycy, węzłów chłonnych. Mój pierwszy 6minutowy bieg na bierzni i wreszcie - pierwsza bronchoskopia i biopsja. Wenflon przeżyłam, choć było ciężko. Przeżyłam też relanium w tyłek, choć bardzo bolało. Ale o bronchoskopii pamiętać nie chcę ... nie polecam :| Saturacja spadła mi z 95 do 70, pewnie ze stresu, ale dzięki temu dostałam tlen i jestem teraz boss'em ;) Niestety! Na nic moje.

w życie trzeba się wgryźć

Strona główna Mono...... bleeeeeeeee
mononukleoza połozyła nas do spzitala. nas czyli małego głównie a mnie w charakterze dostarczyciela rozrywek, wycieracza nosa i kilku innych zadań specjalnych.
Jak wrócimy napisze o baaaardzo ciekawych obserwacjach dokonanych na jednym z oddziałów.
o-giga 2007-03-11 15:32:39
skomentuj (1)
szpitalne wieści c. d.
Z każdym dniem perspektywa naszego wyjścia ze szpitala się oddala.
Kopnijcie mnie w d... szanowna jeśli kiedykolwiek powiem, że marzy mi się kilka dni nicnierobienia :)
Straciłam jakiekolwiek pocucie czasu. nie wiem jaki dzień, nawet która godzina. rytm dobowy wyznaczają kroplówki, termometry i pan przynoszący jedzenie.
Moje dziecko jest zachwycone spzitalnym łóżkiem, nawet pojawił się pomysł przeprowadzki :)
moja przepustka się kończy, ściskam i znikam do szpitalnej sali
o-giga 2007-03-14 18:14:16
skomentuj (1)
:)
Od kilku.

suche teksty na wietrze w pocie codzienności .

.
jestem chory, już długo. wydaje mi się, że za długo. co to może być?... nic mi nie pomaga, chyba, że odwiedziny znajomych których przecież mam tak mało. znajomy nie odwiedzi, przyjaciel tak.

sex tape - wychodzi demo pAMBUK'a.

(czwartek) 18 I 2007 B-Side (Estery 16) godz. 20

zapraszam, ale mnie tam raczej nie będzie choć chciałbym strasznie.

chory adu .

" po co trzymać bąka w dupie skoro może latać po chałupie " - "Świat według Kiepskich" nie Tom ? :> ;)

skomentuj (1)
2007-01-17

miesiące wyjęte z życia .
mononukleoza

czyli 2 ? miesiące wyjęte z życia.. nic nie robie bo wątroba mi pęknie, nie mogę jeść niczego tłustego a musze jeść jakieś kisielki, zupki na wodzie bo.... wątroba pójdzie, nie mogę się męczyć, zarażam długo ale tylko przez ślinę ( picie z jednej butelki np. )

zapraszam do odwiedzin, będzie mi miło naprawdę. [nie masz jak się zarazić, chyba, że będziemy pić z jednej szklanki]

kurwa mać .

[przyp. 18.01.07 godz. 13.25 Adu .]

rok bez alkoholu, pół roku bez ":*", wyniki wątroby [norma 5 - 40] 320, możliwe że jestem teraz w szpitalu.
muszę leżeć .

skomentuj (3)
2007-01-28