O czym chcesz poczytać na blogach?

Monolith

Info o Ellen Page - Onet.pl Blog

Be your own hero!"
 
,,We are number two!"
Witajcie w nowym roku, który pełen będzie nowych produkcji z udziałem Ellen. Wśród nich znajduje się ,,Incepcja". We wtorek miałam przyjemność obejrzeć ,,Whip it". Nadal pozostaję pod tak wielkim wrażeniem, że nie mogę oceniać filmu obiektywnie, dlatego właśnie wstrzymam się z recenzją. Mogę jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że film nastawia bardzo optymistycznie i nie są tą stracone 2 godziny. O premierze w Polsce na razie cicho, jednak słyszałam plotkę ,jakoby miała się ona odbyć w kwietniu. Dystrybutorem będzie Monolith ( to oni wydali ,,Juno" na DVD). Wracając do ,,Whip it" ( ,,Smagnij to":) ) muszę stwierdzić, że obsada spisała się wyśmienicie, ale najbardziej zapadł mi w pamięć debiutant: Landon Pigg, który wcielił się w rolę Olivera (lidera rockowej grupy i sympatii Bliss). Celowo użyłam słowa debiutant, gdyż jest on muzykiem, a udział w ,,Whip it" był jego pierwszą przygodą z filmem. Uważam, że zagrał on bardzo wiarygodnie, a chemia między nim i Ellen była wyczuwalna. Piosenka Landona znalazła się również na ścieżce dźwiękowej do filmu. Poniżej zamieszczam jej tekst, a także link do wideo( nie oficjalnego lecz zawierającego zdjęcia z ,,Whip it")

Zawiecha NinaDobrev.blog.onet.pl // wbijać na demi-lovato.pl oraz selenafan.pl - Onet.pl Blog

Roku wydać debiutancki album.Robert Pattinson szykuje obecnie materiał na nowe wydawnictwo. Jeśli wierzyć Brytyjczykowi, właśnie komponuje i nagrywa.- Chcę, by płyta była gotowa jeszcze w tym roku - wyjaśnia Pattinson. - Wszyscy moi znajomi wydają albumy i to bardzo irytujące.Gwiazdor od dawna podkreśla, że muzyka jest jedną z jego największych pasji. Do momentu zdobycia światowego rozgłosu Pattinson regularnie odwiedzał małe londyńskie kluby, śpiewał przed publicznością i wymyślał piosenki na poczekaniu.Przypomnijmy, że aktor dał próbkę swych możliwości wokalnych na płycie z muzyką do filmu "Zmierzch", wykonując utwór "Never Think".Od 19 marca Monolith i Poszkole zapraszają do kin na film "Twój na zawsze" z Pattinsonem w roli głównej.mmm... ja z wielką chęcią kupiłabym płytę Roba ;pp

 

 

 

 

  1. W notce same najnowesze newsy, nie miałam czasu na stare a pewnie już je dawno przeczytaliście...
  2. W następnej notce uzupełnię zdjęcia. Obiecuję ;)

StalkerContinue

Od ciebie.

W S.T.A.L.K.E.R.’ze oprócz wielu potworów, mutantów oraz innych dziwnych stworzeń, spotkasz również innych stalkerów, przeszukujących strefę. Do niektórych będziesz mógł się przyłączyć, aby wykonywać zadania w zespole, a z innymi będziesz musiał walczyć. Lecz stosunek innych stalkerów do Ciebie zależy tylko od twoich poczynań w grze.
-Duty


Uważają się za wybawicieli świata i stawiają sobie za zadanie ochronę ludzkości przed mutantami oraz innymi zagrożeniami występującymi ze strony strefy. Frakcja ta koliduje z ugrupowaniem "Monolith"-Naukowcy
Naukowcy studiują anomalie występujące w strefie. W strefie są dwa obozy badawcze z których regularnie prowadzą badania strefy.

Naukowcy tolerują Stalkerów którzy w zamian za przyniesienie cząstki artefaktu, mutanta ,lub sparaliżowanego zwierzęcia ofiarują nowe technologie, kombinezony ochronne, broń i wyposażenie

-Stalkerzy
Stalkerzy.

Kontownia

– modele postaci
Xenosaga Ep.1 – modele postaci i mechów (nie wiem czy chodzi konkretnie o mechy, Uchiyama mówi “robo”)
Seria Baten Kaitos – modelling director
Soma Bringer – modelling director
Dragon Ball Kai – dot animation

Jak sam o sobie mówi, z Yasuyukim Honne współpracuje nieprzerwanie od czasów Radical Dreamers i możemy o nim chyba powiedzieć, że widział proces powstawania wielu świetnych tytułów.

W wywiadzie nie padają słowa o nowym rodzaju RPG, ale jest to dość otwarcie sugerowane. Honne faktycznie mówi, że Monolith ma doświadczenie w produkcji RPG, a Nintendo to gry zręcznościowe, więc — jak skonkludował jego wywód prowadzący rozmowę Hirohide Sugiura — przenikanie się tych dwóch kultur może dać coś zupełnie nowego. Honne dodał po tej konstatacji swojego szefa, że chciałby widzieć w grach studia Kyoto unikalną esencję tego miejsca. Mocne słowa znamionujące powagę rozwoju Monolith. Zresztą sam Uchiyama przyznał, że przeprowadził się do Kyoto z całą rodziną właśnie ze względu na rozwój firmy. Mnie zastanawia w związku z tym, czy główną przyczyną otwarcia nowego oddziału nie był zamiar realizacji gry o której tu piszę. Honne mówi w końcu,.