O czym chcesz poczytać na blogach?

Monografia liczby

O blogu - Co w szkolnej trawie piszczy...

Ostatnie wpisy
  • Gra "Ciufcia"
  • Zasady korzystania z ...
  • Bezpieczne dziecko w sieci.
  • Matematykę da się lubić!
  • Gra Matematikus
  • Gra matematyczna 2+2
  • Figury podobne dla ...
  • Monografia liczby 6 - ...
  • Mnożenie na palcach? Czemu ...
Zakładki:
Gry matematyczne
Gra dla.

apsara blog

Co piszę po konfrontacji twarzą w twarz twiedzą że wyobrażali sobie mnie zupełnie inaczej, że w ogóle dziwnie i śmiesznie. a więc jak jawi się apsarka w kontekście swoich wirtualnych wyczynów, proszę sie przyznawać./

2004-03-12 21:12:12 skomentuj (8)

imprezy sobotnie, liczba:2
pomysł na zabawę: znajdź dwie osoby które na tej samej imprezie mają takie same majtki lub jedną bez a wygrywasz piwo.

pomysł na dyskusję: czy siedmiomiesięczne dziecko jest osobą? dyskusja jest zaskakująca kiedy prowadzi sie ją w nastroju hm, imprezowym o trzeciej.Powszechnego-wykłady kołakowskiego, ulotka marcowych imprez z serii groove therapy, paragraf 22 hellera, bydzik czarny z połyskliwymi zielonymi wskazówkami, czerwony pasek, pusta tubka żelu do włosów, koszulka biała w czarne groszki z koronką, wielka rewolucja francuzów, interpretacja marksistowska- monografia, różowa świeczka i niebiesko-zielone szklane kamyki w wazonie. i coś tam jeszcze.

2004-03-29 00:29:08 skomentuj (4)

i could organise freedom
-bo warunki są po to by nagle okazało się że dany przedmiot jest naprawdę fajny a jego wykładowca jest.

Niczym rzeka płynąca

Facetem. Byłam bardzo rozczarowana i nasza przyjaźń mocno na tym ucierpiała.
Odwiedzałam też Pawła w jego wielkiej Sali , gdzie wraz z kolegami robił rzeczy dla mnie niezrozumiałe, częściej jednak on bywał u mnie.
Moje miejsce pracy zaliczało się do tzw. służb pracowniczych. Liczne kontakty z ludźmi były w zakresie moich obowiązków służbowych. Mój mąż nie mógł zrozumieć, dlaczego jestem miła i uśmiecham się do obcych facetów zapisując ich na kurs lub załatwiając jakąś inną sprawę. Było to jego zdaniem niestosowne i prowokujące. Po.Pisklątko było już w drodze.

Wcześniej musiałam napisać swoją pracę, obronić ją aby zdobyć dyplom i spełnić własne marzenia. Nie powiem, żeby szło mmi to jak z płatka. Temat wcale mnie nie zachwycał. Był taki teoretyczny, nie pozwalał na własne wrażenia, przemyślenia „Monografia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nosie”
Sama biblioteka była mi bliska, ale pisanie o niej okazało się raczej nudne. Statystyki, wertowanie dokumentów. Pisałam bez przekonania. Mogłam zrobić więcej badań, ale narzędzia były drogie i trudno dostępne, to nie była era.

Echa Wydarzeń - bloog.pl

Nie tylko na skalę krajową.

  Spotkaliśmy się teraz w sieci. Czytam „list”: - Rajdy Dziennikarzy i Pilotów powinny doczekać się własnej monografii. Tylu wspaniałych ludzi z tak różnych środowisk razem - w jednej kabinie, na tylu lotniskach, przy wielu biesiadnych stołach. I te wizyty w ciekawych, niekiedy w najbardziej nieoczekiwanych miejscach kraju; pod ziemią w kopalni, na morzu, w ośrodkach hodowlanych i w wytwórni.

Nie będę udawał, że jestem znawcą tenisa. Ale fanem- tak. Najpierw zafascynował mnie jakiś specyficzny klimat tego sportu. Jeszcze, gdy mówiono o nim „ biały sport”; a na trybunach zasiadali w przeważającej liczbie "damy i dżentelmeni".  Fakt-  dawno już biel przegrała,  trybuny się "zdemokratyzowały", a tradycyjne kroje kostiumów ustąpiły pomysłowym. Ale " coś" zostało. Kolor kortów- albo zieleń.