O czym chcesz poczytać na blogach?

Monkey island 2

project- wildlife

Że sytuacja wróciła do normy. Nie zauważyłam nawet jednej falki…

Bamboo Island

Słońce daje się we znaki tego dnia naprawdę mocno. Próbuję snorkelingu, ale niewiele widać. Taj krzyczy do mnie z łodzi, że zawiezie mnie w.

Mi tylko coś jakby delikatne szczypnięcie co chwilę w innym miejscu. Z początku nic nie widzę i staram się to ignorować, później jednak dostrzegam maluteńkie meduzy, o średnicy może 2-3 mm! Przypadkowo trafiam w miejsce, gdzie jest ich naprawdę dużo i parzą mnie dosłownie wszędzie, a nieprzyjemne uczucie pozostaje jeszcze długo po kontakcie z nimi. Uciekam stamtąd jak.

Tańca i wygibują się jak umieją pląsając bosymi stopami po piasku.

dopływamy na Monkey Beach

Ostatniego dnia jedziemy na wycieczkę ze snorkelingiem po okolicznych wyspach należących również do parku narodowego. Wsiadamy do znanej nam.

feroz.blog

Egzaminu na dzienne studia jeszcze trochę tego będzie...

Ale dam radę :)

skomentuj (3)

Jakub Wędrowycz... 2004-06-08 22:33:14

...zaskarbił sobie wczoraj wieczorem sporą dozę mojego szacunku. Nie ze względu na zdolności paranormalne, zwierzęcą żywotność, geniusz.

Uczyć do egzaminów, popatrywałem sobie tęsknie na rosnący stosik gier czekających na przejście, jak tylko będę miał nieco luzu (Final Fantasy 7, Baldur 1&2, Divine Divinity, Escape from Monkey Island, Icewind Dale, ostatnio Planescape: Torment i Arcanum...), obiecując sobie po egzaminach nagrać sie za wszystkie czasy... tmyczasem zaś mocno przeliczyłem się z możliwościami i.

myszurka blog

Pass, bo zawiera 3 przeloty i zostala kupiona w dobrej cenie (Kamil, postaram sie zabrac dla ciebie potwierdzenia, ale to bilet elektroniczny!)
a teraz po kolei, czyli co sie zdarzylo dnia 2 oraz 3 w HGK:
Wczoraj wstalismy o 8:10, a o 9:15 bylismy jush na zwiedzaniu. Wsiedlismy w MTR (Mass Transport Rapid) na stacji North Point, czyli tuz obok naszego hotelu i dojechalismy do.


Polecam jak zwykle obejrzenie nowej galerii Flickr
myszurka 2007-01-26 17:34:37
skomentuj (3)
HGK, dzien 5, czyli Lantau Island

Sa juz nowe zdjecia z Lantau Island!!!!!Nie ukrywamy, ze wczoraj troche poprawialismy i upiekszalismy bloga, tak.
Na miejsce bylo juz po godzinie 12:00. Jak zawsze przywitala nas kolejka oczekujacych na kupno biletow w cenie HKD 58 one-way (all inclusive HKD 145, czyli w dwie strony kolejka linowa, The Monkey's Tale Theatre, Path of Buddha). My zdecydowalismy sie tylko na wiazd, bo zamierzalismy zejsc pieszo i po drodze odwiedzic jeszcze Lo Ho Temple oraz Tung Chung port, zbudowany w XIX wieku,.

semestr na TU Braunschweig - Onet.pl Blog

Pzdr 


Mario (00:01)
2 few comments

22 października 2009
pierwsze wrażenia
Początek kilka zdjęć z mojego pokoju. Mieszkam przy Rebenring,  akademiku APM zwanym potocznie "Affenfelsen" - co oznacza "małpią skałę" choć jest też angielski odpowiednik brzmiący "Monkey Island" [małpia wyspa].


http://img97.imageshack.us/img97/9962/obraz001fc.jpg

widok z mojego okna - komin przypomina mi moją ulubioną piosenkę: