O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Monkey island

Jeżozwierzum

Teraz mały skok – przechodzimy do (p)oprawy graficznej. Czemu poprawy? Bo Special Edition to po prostu remake klasycznej przygodówki sprzed 20 lat. Z poprawioną grafiką, poprawionym dźwiękiem (swoją drogą – ścieżka dźwiękowa w Monkey Island 2 trzyma wysoki poziom) i dodanym dubbingiem (on też). No i poza tym dostępna na konsole, PC i sprzęt Apple’a. Czasem zdarzają się małe błędy graficzne, ale ogólnie remake zrobiony wzorowo. Szczególnie, że w każdej chwili możemy się.

AdventureGamerPL – Blog

3 dtp AG Evidence Experience 112 Fahrenheit Fearless Future Games Heavy Rain In Memoriam IQ Publishing Kheops Studio Lexis Numerique Mata Hari Memento Mori Microids Mile of Cry Nicolas Games Nikopol Omikron: The Nomad Soul Paradise Runaway Secret Files Sinking Island Still Life Still Life 2 Syberia Tale of a Hero Tales of Monkey Island Telltale Games Tex Murphy The Secret of Monkey Island The Whispered World White Birds Productions
Paul The Seeker WebLog

Też w grze takie wątki również występują, acz podane delikatnie i taktownie), ale o naprawdę ponurą tematykę, której chyba małemu chłopcu czy dziewczynce wolałbym oszczędzić. Zdecydowanie nie ma tu piratów z Secret of The Monkey Island, ani Rincewinda z Discworld, ani Simona Sorcerera, że o pilocie Joe Kingu z Flight of the Amazon Queen nie wspomnę. [Pardon, zagalopowałem się. Już kończę używać nazw, których wielu ludzi może zupełnie.

semestr na TU Braunschweig - Onet.pl Blog

Rolą jest kontakt z moimi bliskimi i znajomymi.

Na początek kilka zdjęć z mojego pokoju. Mieszkam przy Rebenring,  akademiku APM zwanym potocznie "Affenfelsen" - co oznacza "małpią skałę" choć jest też angielski odpowiednik brzmiący "Monkey Island" [małpia wyspa].


http://img97.imageshack.us/img97/9962/obraz001fc.jpg

widok z mojego okna - komin przypomina mi moją ulubioną piosenkę:
http://pawlo101.wrzuta.pl/film/4VdyBh0PnFM/u2_-_pride

insia.blog

W bibliotece Huxleya. a chciałam przytoczyć. nieważne. w każdym razie ochrzcił francuski zmysłowym ;)
neeska przekupuje zespol napiecia końcowosierpniowego czekoladą. na razie działa. trudna sztuka łapowkarstwa...
wykopałam ukochaną Monkey Island, pasję swą sprzed lat 12... stwierdziłam że mam wobec niej pewne obowiązki i obecnie konczę etap 2...
posprzątałam poqj, co zdarza nisię raz na 3 lata... znaczy doszlam do połowy... i tak nieźle... szafy boję sie ruszyć :D
.

Przemciotst's Blog

Nie rozumiałem po jaką cholerę ludzie tak ją wspominają… I dlaczego na allegro one nadal nieźle stoją… jak na stare złomy! Za sprawą tej gry zrozumiałem wszystko. Nie było tematu.

Próbowałem w życiu grać w takie rzeczy jak seria Monkey Island i nie wypaliło. Po prostu te zagadki były dziwne, może zbyt trudne? A może wtedy nie rozumiałem jeszcze za bardzo języka angielskiego, a grałem w oryginalne wersje językowe? Nie wiem. Ale zraziłem się. Dziś zaś

Monkey island 2

project- wildlife

Że sytuacja wróciła do normy. Nie zauważyłam nawet jednej falki…

Bamboo Island

Słońce daje się we znaki tego dnia naprawdę mocno. Próbuję snorkelingu, ale niewiele widać. Taj krzyczy do mnie z łodzi, że zawiezie mnie w.

Mi tylko coś jakby delikatne szczypnięcie co chwilę w innym miejscu. Z początku nic nie widzę i staram się to ignorować, później jednak dostrzegam maluteńkie meduzy, o średnicy może 2-3 mm! Przypadkowo trafiam w miejsce, gdzie jest ich naprawdę dużo i parzą mnie dosłownie wszędzie, a nieprzyjemne uczucie pozostaje jeszcze długo po kontakcie z nimi. Uciekam stamtąd jak.

Tańca i wygibują się jak umieją pląsając bosymi stopami po piasku.

dopływamy na Monkey Beach

Ostatniego dnia jedziemy na wycieczkę ze snorkelingiem po okolicznych wyspach należących również do parku narodowego. Wsiadamy do znanej nam.

Filmy z 2009 roku download za darmo online

 • Red Alert Do Pobrania
 • Red Alert Online
 • Red Alert Za Darmo
Autor(ka):
cinemaonline
Czas publikacji:
piątek, 25 lutego 2011 21:00

Opcje

O Sercu / Heartbreak Science online
 • Cała Prawda o Sercu / Heartbreak Science Za Darmo
 • Ciekawski George 2 / Curious George 2 Follow That Monkey Do Pobrania
 • Ciekawski George 2 / Curious George 2 Follow That Monkey online
 • Ciekawski George 2 / Curious George 2 Follow That MonkZa.Hachiko A Dog's Story Do Pobrania
 • Mój Przyjaciel Hachiko / Hachiko A Dog's Story online
 • Mój Przyjaciel Hachiko / Hachiko A Dog's Story Za Darmo
 • Mr Nobody Do Pobrania
 • Mr Nobody online
 • Mr Nobody Za Darmo
 • Mroczna wyspa / Dark Island Do Pobrania
 • Mroczna wyspa / Dark Island online