O czym chcesz poczytać na blogach?

Monitor polski

Miziaforum's Blog

miziaforum powiedział/a

ciekawe info z …. źródła

MONITOR POLSKI – CHMMM –

miziaforum powiedział/a
Twój komentarz oczekuje na moderację.
29 Styczeń 2012 @ 10:43
0

0

Rate This

Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Do IV przykazania “Czcij ojca swego i matkę swoją” , a jego nauka przekładała się na wartości duchowe i patriotyczne naszego i przyszłych pokoleń. Zatem od nas zależy, jak jesteśmy i będziemy podatni na wartości II RP i papieskie pouczenia.

Zdradzenie Polski przez sojuszników zachodnich

31 marca 1939 roku rząd brytyjski udzielił Polsce gwarancji nienaruszalności jej granic, a 6 kwietna 1939 został podpisany polsko – brytyjski układ sojuszniczy. Odpowiedzią Niemców na gwarancje brytyjskie było.

Z resztą 5 maja 1934 roku protokołem podpisanym w Moskiwe pakt o nieagresji został przedłużony do 31 grudnia 1945 roku.`
17 września 1939 roku prezydent RP prof. Ignacy Mościcki w miejscowości Kossów woj. Stanisławowskie wydał orędzie do obywateli RP (Monitor Polski z dnia 25 września 1939)
Obywatele!
Gdy armia nasza z bezprzykładnym męstwem zmaga się z przemocą wroga od pierwszego dnia wojny aż po dzień dzisiejszy wytrzymując napór ogromnej przewagi całości bezmała niemieckich sił zbrojnych,.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

W Opolu w latach 1953–1967. Od 1967 do 1970 sekretarz Rady Adwokackiej w Warszawie, a od 1970 do 1972 dziekan tej Rady. Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej w latach 1972–1981.

Członek Zrzeszenia Prawników Polskich, Prezes Zarządu Głównego ZPP w latach 1981–1985. Wiceprezydent Międzynarodowego Zrzeszenia Prawników Demokratów (1981–1985) oraz członek-założyciel Polskiego Towarzystwa Legislacji (od 1998 członek zarządu).

W jakiejkolwiek formie jest ograniczeniem prawa jednostki do prywatności.

Podobnie argumentował także w grudniu 2000 r., gdy Trybunał uchylił skargę konstytucyjną dotyczącą publikowania faktu przyznania się do współpracy z aparatem bezpieczeństwa PRL w Monitorze Polskim. W zdaniu odrębnym Czeszejko-Sochacki przekonywał, że publikacja takich informacji powoduje “naruszenie konstytucyjnie chronionych wolności i praw”.

Kilka tygodni przed śmiercią mecenas Czeszejko-Sochacki z okazji 75. urodzin.

Waldas luta z całej edy

ubię odwiedzać oficjalną stronę Lecha.
Bo po 1 - zawsze coś tam nie gra. Po 2- informacje o klubie podawane w necie wcześniej , a na oficjalnej z opóźnieniem jakby były to Ustawy publikowane w Monitorze Polskim. Artykuły często "nabzdyczone" i jak komunikaty ze szczytu G4.
Jak nie ma co pisać to hajda na "oficjałkę".

Tam sms-owy konkurs na klubowego:1-piłkarza roku,
2-ulubieńca.

Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

Rekreacyjne, które stoją odłogiem bezczynne bo Europa przyciąga pasa i mniej korzysta z tych luksusów, a w dodatku dodaje się im euro waluty na przetrwanie, z resztą to logiczne. Nam zabrano zakłady pracy rękoma mądrali ekonomi pracujących na nie korzyść Polski (L.B. i inni) miejsca pracy i utrzymania rodzin, obiecywano wspólny rynek pracy, dziś go widzimy. Mało to ostatnio dobierają się globaliści do godności człowieka nakazują Polakom pracować do śmierci, bo Polacy to barany czekający pokornie na.Na 2012 to około 4%. Będę pytał o to Prezydenta Kr., myślę że to powinni zrobić dziennikarze, nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. Na domiar to serwery są niedostępne np. Min Fin. jeśli tak, to w skrótach i bez kontekstu wiadomości, jak np. str. Monitor Polski poz.961 nr95 z 2011 r. Takie przedstawianie skrótów, to dla wtajemniczonych nie dla "Kowalskiego". Jednym pozytywnym zjawiskiem, iskierką to powstanie na Polsacie programu "Państwo w Państwie" o trzeciej władzy,.

skateboarding-opole


Jak przekazać 1% podatku organizacji pożytku publicznego?
1. Wybrać organizację pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1%.
Organizacje te znajdziemy na liście publikowanej przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej w Dzienniku Urzędowym Monitor Polski. Lista jest publikowana co roku (do 31 grudnia). Na liście znajdują się organizacje, które miały status organizacji pożytku publicznego na dzień 30 listopada roku podatkowego (czyli na 30 listopada 2007 roku) i które mają prawo otrzymywać 1% (tzn. nie.