O czym chcesz poczytać na blogach?

Monika brodka granda

Autografy dla kolekcjonerów! - Onet.pl Blog

I jedna większa. Bardzo się ucieszyłem chciałem nawet wczoraj napisać notkę, ale nie wiem czemu nie dało się. Dlatego dziś opisze wszystkie trzy zdobycze :-)

Pierwsza z nich to autograf świetnej aktorki jaką jest Monika Mrozowska znana z serialu " Rodzina zastępcza" oraz z " Hotelu 52"

 
MONIKA MROZOWSKA


03 października 2011
Monika Brodka
Cześć ;-)
Jejuu! Dziś dostałem mój wymarzony autograf, który jest numerem jeden na mojej liście! Od Moniki Brodki! Po prostu ją uwielbiam, a jej nowa płyta " Granda" jest jedną z moich ulubionych. Strasznie się cieszę ;-)
Szkoda tylko, że zdjęcia brak. Ale za to dedykacja jest!
Mam nadzieję, że ten tydzień będzie udany. Bardzo :-)

 

Eurowizja IN MY OPINION - blog po mojemu | Eurowizja 2012

Mimo tego, że mój początkowy i pierworodny faworyt nie wygrał to wciąż mocno mu kibicuję, niech się chłopak bije i wprowadzi coś nowego w naszej muzyce.


Tagi: monika brodka, x factor, gienek loska, michał szpak, toptrendy, neo retros, top trendy 2011, granda
____________________________________________
skomentuj (7)
2011-06-10 21:52:08 >> Opole 2011

TREND.blox.pl

Pojawią się coraz częściej w popularnych intrernetowych sklepach. To dopiero początek modowych eksperymentów, ale bez obaw. Fantazja producentów i projektantów jest nieograniczona, więc z pewnością pojawi się jeszcze wiele zaskakujących wzorów i kolorów. PS. Znaleźliśmy coś ciekawego dla wszystkich odważnych i lubiących eksperymenty z.

wtorek, 28 września 2010
Granda!

Monika Brodka oprócz nowej płyty (podoba nam się) zaczęła promować nowy styl. Styl, o którym było już w notatce Skarpetki do sandałów! (nie podoba nam się!).

Podczas spotkania w programie Pytanie na śniadanie Monika pojawiła w czarnych skarpetkach zestawionych z brązowymi butami na obcasie. Lepiej posłuchać nowej płyty...

Biletynakoncertyfestiwale's Blog

Nowy teledysk Moniki Brodki

Nowy teledysk to cztery dni zdjęciowe spędzone na Pradze. Do nakręcenia klipu wykorzystano mały budżet. Studio Semafor odpowiada za produkcję.

Prosto ze studia TVN Monika Brodka wybiera się do Sopotu na koncert.

Natomiast 18go marca Monika Brodka otworzy festiwal Francophonic w Stodole.