O czym chcesz poczytać na blogach?

Monica beach

sama w NY

Nie ma. No to teraz se szukaj igly w Hollywood:)Dopiero po 13 sie zgdalismy bo Mike kupil w sklepie nowa komorke zeby do mnie dzwonic.

Ale warto bylo czekac tak dlugo....zjechalismy cale wybrzeze ,wszystkie slynne plaze kalifornijskie: Santa Monica, Malibu, Venace beach...itd. It was awsome!!!!!!!!!Niewiarygodnie piekne plaze, czysciutkie ,zadbane, piasek mozna jesc:)Spacerowalismy 3h po Veance beach tzw. plaza swirusow! sami artysci dookola,salony tatuazy,wszedzie malarze i legalna marihuana!!!! Takze mozna.

Terapie

  Ad astra
 • Proces7
 • Prywatka
 • Najpopularniejsze wpisy

  • Prawie jak pani mors
  • Sex On The Beach
  • Pas cnoty- ewolucja
  • Pączki- przepis na sukces
  • Sophia Loren prawie.

  Naga prawda i Monica Bellucci

  Posted: Styczeń 8, 2012 by georgeeliot in Art Erotic, Art Erotic Photography, Erotyczne zawieszenie, fotografia artystyczna
  10

 • U smile I smile! - Onet.pl Blog

  Miłosny'. 
  Spakowałam się w niecałe 4 minuty i wróciłam na dół. 
  - Tak, tak, rozumiem, też kiedyś byłem młody ... - mówił mój tata. - Chodziło się na imprezy, szczególnie lubiłem klub w Sunset Beach. Oooo to były czasy. 
  - Teraz w SB nie ma ani jednego przyzwoitego klubu, jest jedna restauracja do której lubią chodzić moi rodzice, ale nic poza tym. 
  - Ale przyznaj mi rację, rozwija się to.
  - Wiem od kogo - uśmiechnął się zalotnie, podszedł do mnie, objął w pasie i przysunął do siebie. 
  - Od kogo ? - uśmiechnęłam się, dobrze wiem, że w Santa Monica czeka na niego żona, dla której często brał wolne. 
  - Ja je przyniosłem do twojego pokoju - puścił mnie i wrócił do swojego poprzedniego zajęcia. 

  Opowiadanie o Big Time Rush - Onet.pl Blog

    - Którędy jedziemy i gdzie? – spytał Logan.

    - Jedziecie bez celu tak naprawdę. Najlepsza droga to Santa Monica FWY. Spokojnie dojedziecie nią do wybrzeża na Neilson Way1, która to jest.

    - To jak kierujemy się dalej? – spytał Carlos

    - Cały czas prosto. Pacific Ave jest przedłużeniem Neilson Way to nią pojedziemy, a mniej więcej na wysokości Venice Beach Park zawrócimy, nie? – odpowiedział James

  Dwa Światełka

  Dosc, ze sie smieje, to jeszcze gada! Zawziecie opowiada o wszystkim, co sie dzieje dookola kazdemu, kto tylko chce sluchac. W swoim osobistym jezyku oczywiscie. Ciekawe czy ktos napisze kiedys slownik, tlumaczacy na nasze co oznaczaja te wszystkie:
  a-gyy
  gi-ga
  aua
  e-wa (akurat zadnej Ewy w rodzinie nie ma!)
  ej...


  23:58, monikas72
  Link Dodaj komentarz »
  Fotki
  Link Dodaj komentarz »
  To i owo

  Odchudzanie: niezbyt efektywne wiec trzeba ostrzej - od jutra south beach.
  Ania: rosnie a ja marze o wstawieniu nowych fotek, ale po ostatniej reinstalacji systemu nie moge sie doprosic zadnego programu do obrobki zdjec.
  Julka: w przedszkolu coraz lepiej a poza nim coraz wiecej znajomosci (znowu.

  gosiaaczek blog

  Nadzieje, że to sie jendak nie sprawdzi w tym stopniu, ze trafimy do szpotala, ty z nogą a ja z mordą...i Pamiętaj Kryniu potem Diadem !!!jeeaaahhhhhh

  Pozdrówki dla : Lesia, Patrycji, Kamilki, Justysi, Pauliny Ś., Uli, Eve, Kasi, Moniki, Ewy, Eli, Kryny, Wasila, Rudego, Michała, Szczurka, Qby, Romana, Sylwii, Robaka, Gudka, Agnieszki, Szylwi, Fiedzi, Rafałka..
  3maj sie Kamilku cieplutko.../przytul/, bedzie dobrze ziomek, po trudnych chwilach zawsze nastepuja te.Mozna je zawieść do ośrodka:)
  dziekuję dla Marteczki za fajnie spędzony ostatnio czas, dziekowa za ołówek i lakier:) a z ksiązki się ucz jak pacierza...
  Kassia no a ty to tak nie wyj jak to czytasz, okas?? ja wiem sex on the beach..kaman ewrybadi!!!!:P:P:D
  dziekuję dla Pati za wspólny ostatnio spędzany czas..normalnie kocham te rozmowy z Tobą!!! tyle mi daja do myslenia...a ta ankieta to jesio sie kiedys uda w końcu jestesmy z PG 14 i przeprowadzamy ankiete.