O czym chcesz poczytać na blogach?

Momo

..:: Project 'Cheery Catastrophe' ::.. - Onet.pl Blog

Ciekawą muzykę do tego ;) .  Powstała w ostatnim czasie także piosenka (narazie pierwsza zwrotka i refren z melodią), która 'roboczy' (xD) tytuł miała "Jaku Haato" (w japońskim : Słabe serce), ale uznałam, że nie będę ludziom w głowie mącić japońszczyzną i został polski tytuł. xD  Ahh, i jeszcze przed chwilą, grzebiąc na płytkach, znalazłam piosenki jeszcze za czasów The Killing Dream's :)  . Jakie super czasy ... No, ale nie o tym . I pomyślałam "Hej, te teksty nie są takie złe ! Trochę je podrasować i będzie ok ^^. Jednak masz ten talent, Momo xD"  .   Tak, więc zliczając wszystko mam na chwilę obecną 5 tekstów, w tym 2 prawie pełne, 1 piosenkę niepełną (xD), którą dziś dokańczam i kilka fragmentów ;).
Myślę też nad lekcjami śpiewu i tak dodatkowo, żeby się tylko podszkolić (nie daj Boże na stałe xD) nauką na keyboardzie. Bo wiadomo, że później może będzie trochę łatwiej komponować ;) .

I zaznaczam, że nazwa (Cheery Catastrophe)  i wszystkie piosenki, jakie tu będą są mojego autorstwa, nie reszty zespołu, więc żeby niektórzy nie zrobili afery na milczek =.=.

Panfu , pandanda , cp - Onet.pl Blog

2 Już lepiej :D Tak trzymać

18 lutego 2009
Brak tytułu
hej! na panfu nic się nie dzieje wiemy tylko , że będzie kolejna impreza w ten weekend ! Papa
Kokardka1997
2 Już lepiej :D Tak trzymać

15 lutego 2009
Brak tytułu

Heja!!!! Wczoraj była impreza walentynowa !!! bylo SUPER był tam Max , Ella , Momo  i Eva! Były najleprze piosenki !! A w zasadzie nadal są! Eva rozdawała balony w.

Mój mały świat... - Onet.pl Blog

Róża od Pawła :*

 

 

Momo.

An Cafe Feat. Mitsu o(≧∀≦)o - Onet.pl Blog

- Eeeemmm… Nie czuje reki! – pomachałam dlonia przed oczyma, upewniając się, ze na pewno jest na miejscu. Nagle na korytarzu usłyszeliśmy jakies krzyki. Wyszliśmy wiec i zeszliśmy na dol, do recepcji.

- Ale, ze jak to nie ma pokojow?! – wykłócała się pewna szatynka.

- Przykro mi. – kiwala glowa recepcjonistka.

- Ani jednego?! To ostatni hotel w Tokyo! Ani jedno lozko się nie znajdzie? – powiedziala cichym gloskiem.

- U mnie jest miejsce. Oczywiście jeżeli nie masz nic przeciwko dzielenia pokoju z menagerem tej calej hałastry. – roześmiała się Momo.