O czym chcesz poczytać na blogach?

Moller

A gdy wzlatywała wysoko... - Onet.pl Blog

Jadę do Big City Leszno. Na weekend. Fajnie nie???

A potem z ledwo zaczętymi zadaniami z Kangura i Ligą Zadaniową w podobnym stanie do szkoły.

Na pastwę matematyka i fizyka.

Honti (23:03)
Pytanie

18 lutego 2006
Za co właściwie lubię Steffena???

Za co lubię Steffena:

-Steffen Moller kiedyś splunął- tak powstał Bałtyk,

-Steffen Moller pije piwo prosto z cysterny, po czym ją zdusza na czole,

-Steffen Moller nie słucha muzyki- to muzyka słucha jego,

-Steffen Moller potrafi klaskać jedną ręką,

-Steffen Moller  umie odbijać piłkę lekarską na plaży,

-Steffen Moller potrafi wyrazić pole powierzchni w sekundach,

-Zwykły śmiertelnik kiedy tonie.

Nie jestem kiepski....

Ale bezskutecznie. Na szczęście to się zmieniło i mam nadzieje, że w rodzinnym mieście będzie teraz lepszy klimat dla moich artystycznych projektów...

 Hulanki w Kołobrzegu... Fot. Karol Skiba

06:38, agrabowski9
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 czerwca 2007
M jak Moller...

W połowie czerwca jako jeden z Braci BimBamBom brałem udział w rodzinnym festiwalu Milka. Jak na razie występowaliśmy w Wiśle i Zakopanem. Imprezę prowadził Steffen Moller. Nie oglądam „M. jak miłość” i „Europa da się lubić”. Ale nie mogłem nie słyszeć o człowieku, który zrobił bardzo dużo dla zbliżenia Polaków i Niemców. Pomaga w tym jego intelekt, wielkie poczucie humoru i dystans do siebie. I uważam, że powinien zostać.

Blog o serialach

Na stałe...

To dla Zduńskiego zdecydowanie najlepsza wiadomość od bardzo długiego czasu. Nareszcie ma okazję zobaczyć się z "kobietą swojego życia". Już na pierwszym spotkaniu zaskakuje Teresę, wręczając jej elegancki prezent: srebrne serduszko na łańcuszku. Wyznają sobie miłość i obiecują, że już nigdy się nie rozstaną. Teresa nie zdradza Pawłowi, że jest rozwódką, ponieważ nie chce, aby pomyślał, iż wybiera na niego presję...


Stefan znów się ożeni

To prawdziwa miłość i nic jej nie pokona! Mimo intryg i przeciwności losu Stefan (Steffen Moller, 34 l.) i Elka (Monika Obara, 26 l.) z "M jak miłość" będą razem! Chcą nawet wziąć ślub - cichy, skromny i szybki. Na pewno nie znikną z hitowego serialu

Choć Stefan nie tak dawno nosił się z zamiarem wyjazdu do Niemiec, ostatecznie zakochani nie opuszczą Polski ani nawet Grabiny. Na razie przed nimi jeszcze parę przeszków, w tym rozwód z Małgosią Mostowiak (Joanna Koroniewska, 29 l.).

Ale plany zakochanych nie ograniczą się do ślubu. Pragną mieć dziecko, choć z tym chcą poczekać do momentu, gdy staną się już mężem i żoną.

Hanka - studentką?

semestr na TU Braunschweig - Onet.pl Blog

Deutsch als Fremdsprache

  •  konjugacja czasowników
  • jak napisać "ß", idiomy, przysłowia, skróty i wiele innych
mniejszości narodowe w Niemczech
  • czarno na białym
  • 100% Multi Kulti Schule
Niemcy - turystyka
  • Stefan Moller poleca

Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym :P - Onet.pl Blog

Ale wieczor NA PEWNO ! Jak tylko przyjechałam z anglika dostałam eska od Mateusza ( to ten, co mnie tak kocha ), że zaraz do mnie wpadną ! Oni, czyli Mateusz i Żołty ! I no przyszli ! I było całkiem fajnie ! Mateusz śpiewał mi miłosne songi i ogólnie zianie ! Tak w ogole to siedzieliśmy na wycieraczkach na moich schodach :) ! Ale były czyste ! A potem jak odchodzili to Mateusz ułożył z zapałek takie ładne serduszko :) ! Dla mnie :) ! Szkoda, ze to nie Żołty, ale może to przezyje ! W sumie wieczór był udany !! Ale muszę coś jeszcze opowiedzieć ! Jakies poltora miesiąca temu wysłałam list do Steffena Mollera ! Tak dla beki w sumie :) ! No i bekę miałam dopiero dzisiaj, bo dostałam ODPOWIEDŹ !!! Myslałam, że padnę jak otworzyłam kopertę ! Latałam po domu jak głupia ciągle się śmiejąc ;) ! Wariatka jednym słowem !!! Ale na szczeście nikogo nie było ! I w tej kopercie była kartka ! Tzn. pocztowka taka ! Ale nie zwykła ! Ze Steffenem i Bruderem !!! A na odwrocie kilka słów : " Igo ! Dziękuję za list ! Czytam i odpisuję na wszystkie ! Dziękuję też za zaproszenie, ale nie skorzystam - brak czasu. Pozdrawiam serdecznie Steffen Moller    PS. Ładna koperta !!! :) " Koniec cytatu ! No super !!! Dostaję.

Rozszerzone horyzonty, magia ponad wszystko... - Onet.pl Blog

Całkiem sporo).
Być może Davy Jones powróci w kolejnej ekranizacji "Piraci z Karaibów: Fontanna Młodości", która pojawi się już latem 2011! 

Motyw Latającego Holendra jest również wszechobecny w sztuce. Zaczęło się od pirackich okrętowych historii, a skończyło unieśmiertelnieniem w muzyce i malarstwie...
MUZYKA
Opera: Richard Wagner, "Holender Tułacz" (1841; 1903 - Polska)
LITERATURA
Opowieść: kpt. Frederick Marryat, "Okręt widmo" ("The Phantom Ship", 1843; 1839)
Link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Okr%C4%99t_widmo
MALARSTWO
Obraz: A. Castaigne
Obraz: Johannes E. Moller, "Latający Holender" (1953)Obraz: Albert Pinkham Ryder (1847-1917)I na dobre zakończenie. Prace różnych artystów, na temat Jacka Sparrowa (XDDD): http://www.deviantart.com/#order=9&q=Jack+Sparrow
Ola (19:55)
Skomentuj, bo brak cię tu :(

subiektywizm

Albo - gineli na ulicach za to ze Zydom mieli odwage pomagać.

 

Niemcy jako naród nigdy nie będą już tym czym byli w 1939. A to że zdarzają sie u Nich wybryki nie licujące z mianem obywatela Europy - spojrzmy wpierw na siebie - i siebie naprawmy a pozniej dopiero rad udzielajmy innym ludziom.

 

Czas już nadszedl by WYBACZYĆ. Nie mówię o zapomnieniu - ale o WYBACZENIU. Myślę że pierwszym takim krokiem są slowa mojej 95 letniej babci - która przeżyla calą wojnę i 2 lata obozu. Mawia że do Niemców nic nie ma - ba nawet dwóch lubi - Benedykt XVI i Steffen Moller.


16:25, sub_komentator
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 października 2006
Rola rodzicow XXI wieku.
Ze wzgledu na sytuacje zwiazana z dziewczyna ktora powiesila sie po probie niemal publicznego gwaltu - coraz to nowe pomysly pojawiaja sie w coraz to nowych glowach. Nadal nie wiem DLACZEGO na danej lekcji nie bylo nauczyciela... Apel.