O czym chcesz poczytać na blogach?

Molestowanie

Ja - Byłam molestowana...

Coś takiego, co było dla mnie tak wstrętne, że wyparłam dokładnie całe zajście z pamięci? Na zawsze?

Mimo miłości, długo nie lubiłam pocałunków... nie przepadam za nimi nawet dziś, kiedy pozbyłam się różnych innych zahamowań.
12:22, pedofilom-ja-mowie-nie , Ja
Link Dodaj komentarz »
Kim są ludzie, którzy molestują dzieci?

Użyłam sformułowania - odpowiedzialni rodzice. I dopuścili do takiego zdarzenia, zapyta ktoś? Właśnie. Jedną ze straszniejszych okoliczności molestowania dzieci jest to, że krzywdę wyrządzają im nie wyimaginowani zboczeńcy biegający nago z rozpiętym płaszczem po ciemnych parkach, nie zakapturzeni nieznajomi namawiający do wejścia w ciemny zaułek lub do samochodu. Tacy, co to na sam ich widok ogarnia strach. Przed takimi ostrzegamy nasze dzieci, przed takimi chronimy. I jeśli dziecko zostanie skrzywdzone przez podobnego osobnika, podnosi się krzyk na cały świat, media szaleją. To dobrze, z jednej strony. Ale z drugiej niestety usypia czujność. Bo zdecydowanie częściej dzieci są molestowane przez rodziców, starsze rodzeństwo, dziadków, wujków, kuzynów i miłych sąsiadów. I te sprawy przeważnie nigdy nie wychodzą na jaw.

...materia jest tylko zmagazynowaną energią, zapadnią podniebienia wszechświata... - bloog.pl

 

Innym aspektem jest problem z leczeniem. Nie ma w Polsce  bezpłatnej opieki seksuologicznej refundowanej przez NFZ. Często osoby, które były molestowane nie wiążą swoich problemów "łóżkowych", problemów w związku z epizodami molestowania. Stosują wyparcie. Być może, gdyby była fachowa, bezpłatna opieka, więcej osób w drosłym życiu otrzymałoby pomoc?

 Niestety, my społęcznie wypieramy seks i wszytko, co się z nim wiąże. Także molestowanie, nie chemy sobie uświadamiać, że takie coś ma miejsce. Być może dlatego te soby tak rzadko otrzymują pomoc.

Może też przez to same dzieci tak rzadko zostaja uratowane? Bo istnieje przeświadczenie, że nie może się wydać. Że seks to tabu. Kochanie, nie mów o tym nikomu, wytkną nas palcami. Rzygać się chce.

Poza tym-dzieci często nie są uswiadomione o istnieniu seksualności. Nawet dzieci starsze, 12 letnia dziewczyna która ma piersi często nie wie, co dobre a co złe. Nie wie, ze ten pan, kolega taty nie powinien jej za te kiełkujące piersi.

stopa-życia - Onet.pl Blog

Ocierają,*¦*
*¦*w zamian nie chcą dla siebie...nic*¦*
*¦*Tak niewiele im trzeba ¦*
*¦*wiary,nadziei i nieba..*¦*.
*¦*A bez tego nie da się ŻYĆ.*¦*


    
  

Dużo się ostatnio mówi o molestowaniu seksualnym
w miejscu pracy.
Wygląda na to , ze kobiety, choć z oporami ,
przerywają milczenie..
Ale myślę ze nie tylko kobiety są molestowane
mezczyzni tak samo padają ofiarami..
Z drugiej strony z zachodu przychodzi wzorzec sterylnych
biur,gdzie kazdy  komplemet uznany jest  za
napasc seksualna.
Czy w naszym zyciu jest
jeszcze miejsce na flity?
Kiedy zaczyna sie molestowanie?


– Może to oczywiste pytanie,
ale czy zawsze można odróżnić flirt od molestowania seksualnego?
 Zawsze. Flirt jest człowiekowi potrzebny do życia jak powietrze.
Nawet w pracy.
Człowiek się napina, wypełnia zadania,
potrzebuje chwili oddechu.
Na wagę złota są więc osobniki obu płci,
które potrafią z atencją i sympatią odnosić się do płci przeciwnej,
czyli upiększać współpracę zdaniami typu:
„Twoja rączka miękka i biała, jak się do czegoś dotknie, to wszystko świetnie wychodzi...”. Krzywisz się?
– Jakbym to usłyszała, nie wiedziałabym chyba, jak zareagować.

Mnie to bawi, ponieważ flirt opiera się na starych dobrych zasadach.
Możemy się oczywiście.

czipsy-z-getto.blog

Tak wogóle
Korolowe Benqowe Gg (20:42)
wiec ona chyba wogple ciepri
sÓawek (20:43)
cierpi a ona wogóle wie jak ja wyglądam
sÓawek (20:43)

Korolowe Benqowe Gg (20:43)
no wiesz wie
Korolowe Benqowe Gg (20:43)
nawet ja tez wiem
sÓawek (20:44)
no to zorientowana jests widze
Korolowe Benqowe Gg (20:44)
no jak zwykle
sÓawek (20:44)
to znaczy jak cierpi jeżeli nawet sie jeszcze nie spotkaliśmy
Korolowe Benqowe Gg (20:44)
sportykacie sie dzien w dzien pod jakakolwiek sala
Korolowe Benqowe Gg (20:44)
bo dzie nie pojdzie ty juz tamm jestes'
sÓawek (20:45)
czy Ty mi sugerujesz że ja ją ślecdze
Korolowe Benqowe Gg (20:45)
ja ci sugeuje ze takie molestowanie jest zabronione
sÓawek (20:46)
dziwczyno o czym ty mówisz ? czy ty sie przypadkiem nie uderzyłaś bo ja nie wiem o jakim molestowaniu mówisz to była tylko mila rozmowa
Korolowe Benqowe Gg (20:47)
hehe wiesz ja poki co jescze sie w nic nie zderzylam ale misza chyba to niedlugo zrobi
sÓawek (20:47)
hmmm
sÓawek (20:47)
to znaczy?/
Korolowe Benqowe Gg (20:48)
pzypuscmy dzis
Korolowe Benqowe Gg (20:48)
wychodze sobie spod fizyki
Korolowe Benqowe Gg (20:48)
a takm kto?
Korolowe Benqowe Gg (20:48)
no kto
Korolowe Benqowe Gg (20:49)
ty
Korolowe Benqowe Gg (20:49)
i tak zawseze jest
Korolowe Benqowe Gg (20:49)
nawet jak nie jest
sÓawek.

Archiwa Przemocy

Krzyczało i płakało. Chłopczyk był wówczas w grupie "starszaków". Zachowanie dziecka poprawiło się, gdy rodzice przenieśli syna do młodszej grupy. "Symptomy nadpobudliwości emocjonalnej" wróciły, gdy chłopiec po pewnym czasie znowu zaczął chodzić do grupy starszej. Organista S. uczył w niej bezpłatnie rytmiki, a jego żona była tam wychowawczynią. Już po zakończeniu zajęć w żłobku chłopiec opowiedział rodzicom, że mężczyzna będący mężem jednej z opiekunek: "dotykał go po pupci ", "bawił się ptaszkiem i bił w pupę". Rodzice zawiadomili policję, ruszyło śledztwo."

Jednym z charakterystycznych zachowań pedofilnych sprawców przemocy jest szukanie możliwości kontaktu z dziećmi.

"Zdaniem prokuratury małżeństwo S. odpowiada za molestowanie czterech chłopców. Jeden z nich opowiedział matce (a ta prokuraturze), że muzyk wkładał mu członka do buzi i dotykał w okolice narządów płciowych. Do molestowania miało dochodzić w łazience. Wiarygodność czterech chłopców, którzy mieli być wykorzystani, pozytywnie ocenili biegli psychologowie powołani w śledztwie."

Jak to jest, że biegły ocenia zeznania dzieci jako pozytywne - a Sąd nie daje wiary?

 

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,7115567,Organista_z_archikatedry_ponownie_uniewinniony.html

 

15:27, archiwa.przemocy
Link Dodaj komentarz »

...:::Ja cHcĘ ŻyCiA Z KoLoRaMi,jA ChCę tAńCzYć z mOtYlAmI,ChCę zApOmNiEć sZaRy pOkÓj:::... - Onet.pl Blog

Nikogo znajomego. Mafie, gzdie wy się szwendacie??!! Później idziemy, jakiś koleś mnie staranował na chodniku, ja się za nim dre „przepraszam się mówi”. Odwrócił się, spojrzał takim wzrokiem, ze…ekhm.. ale nic nie powiedział. Zaczęło nam się nudzić, wróciłyśmy do Ba-wy. Ok., humorek poprawiony to idziemy na lekcje. Akurat trwał WOK, to poszłyśmy do Żaka, wyłożyłyśmy się na kanapach, Królik miał akurat religie obok to do nas przyszedł, wypiłam mu troche kawy ;] Troche go molestowałam (nie no ja mu wcale nie rozpinałam rozporka [ma 5 guzików xD], wcale, go nie obmacałam całego i w ogóle ;P Ale poprawa humoru natychmiastowa ;] Później oczywiście biola, gegra i anglik i przyklejanie się do wszystkich, przytulanie, buziaki, molestowanie, gwałcenie się na ławce Todiego, tańce ;P liściki miłosne o owłosionych klatach ;) Wróciłam do domq, odrobiłam tylko polski, bo jest pierwszy, reszte się spisze, bo nie mam najmniejszej ochoty na zagłębianie się np. w fize… Poszłam do Marty, wpierdoliłyśmy tone frytek, kakao obowiązkowo, szampan, gadka szmatka ;), molestowanie :P no i musiałam iść… Cieszę się, ze ten dzień się już kończy! PO i P. dobili mnie na całej linii… :( NIECH MNIE KTOS PRZYTULI!!!

  

Liczyłam sobie średnią… nie jest najgorzej. 3,92… (gdyby nie głupie PO to byłoby 4!!!) :[ A poza tym muszę przyznać, że z pośladków Królika, Agrafki, Marty, Mateusza, to Królik ma najfajniejsze ;P takie tylko do.

Grzech w sutannie

O homoseksualne skłonności byli kastrowani w ośrodkach medycznych należących do Kościoła katolickiego. Gazeta dotarła do dowodów dotyczących 11 takich przypadków. W jednym przypadku dotyczył on chłopca wcześniej molestowanego w katolickiej placówce. Zabiegi miały ich “uleczyć” z homoseksualnych skłonności.

Informacje o kastracjach pojawiły się po opublikowania raportu na temat nadużyć seksualnych w holenderskim Kościele katolickim. Specjalna komisja pod przewodnictwem byłego ministra edukacji Wima Deetmana dotarła do dokumentów potwierdzających takie praktyki. Według raportu, obejmującego lata 1945–2010, od 10 tys. do 20 tys. dzieci narażonych było na molestowanie seksualne w katolickich instytucjach, m.in. szkołach, a Kościół “nie podjął adekwatnych kroków”, by zaradzić tej sytuacji. Deetman stwierdził, że liczba nadużyć “jest absolutnie kolosalna”, a Kościół wiedział o przypadkach seksualnego wykorzystywania dzieci. Z raportu wynika, że temat molestowania dzieci był poruszany podczas spotkań episkopatu, jednak Kościół nie podjął żadnych działań, aby przeciwstawić się temu procederowi.

[2012] Lewica.pl