O czym chcesz poczytać na blogach?

Mojave 3

::Syene temple of Dżehuti::

I pewnego hetyckiego księcia .Oczywiście nikt mu nigdy niczego nie udowodnił .
Kątem oka dostrzegłem w półmroku kabiny ,że Assamita się uśmiecha .
Cóż,swój swego doceni .Może się jednak polubią.
Pełen sprzecznych odczuć zapadłem w płytki ,niespokojny sen .
skomentuj (9)
2005-09-19 23:36:58 >> Mojave 2 -Bogowie pustyni

Miasto Aniołów powitało nas pierwszym ,jesiennym chłodem ,który przyjemnie orzeźwiał po kilku godzinach spędzonych w samolocie.
-To co dziś robimy ,Móżdżku ? -mruknął Nahar ponuro .
-To samo co zawsze ,zdobywamy świat -zarechotałem-Ale na początek przydała by się jakaś bryczka .Średnio mi się uśmiecha ganianie przez LA z bagażami na własnym grzbiecie ,a tak się składa że wszystkie wielbłądy zostawiłem w domu..
Złapałem swoje walizki i szybkim krokiem ruszyłem w stronę rzęsiście oświetlonej hali odpraw.
Bez problemu złapaliśmy taksówkę przed głównym terminalem .
-Four Seasons Hotel, 300 South Doheny Drive -zarządałem ,pakując się do auta.
-Kolejna Ventraska rezydencja ? -burknął Nahar.
-Owszem -stwierdziłem spokojnie ,starając się nie prowokować kolejnej kłótni- Potrzebujemy kolacji ,prysznica i jakiegoś planu .
-A co tu planować ?-Assamita wzruszył niechętnie ramionami - Jedziemy ,znajdujemy i wracamy.

info.blox.pl

Jeszcze malowanie i woskowanie ciała, zajęcia z jogi, czy maseczki na twarz z czekolady i przedłużanie włosów. Wizyty u kosmetyczki mnie jakoś nie dziwią,  normalka, spox.. tylko chyba powinno to być nieco póżniej. Chyba, że ta moja słowiańska dusza jest dziwnie uprzedzona do takich wyskoków.

   W Stanach istnieje cała siec takich salonów i nikt się temu zbytnio nie dziwi. Tak jak.

W ostatnim czasie dość ciekawe badanie wśród zwolenników i użytkowników Windows XP, prosząc ich o opinię na temat (podobno) nowego systemu operacyjnego "Mojave", który to jeszcze nie ujrzał światła dziennego. Użytkownicy byli mile zaskoczeni działaniem owego "Mojave" i byli jak najbardziej pozytywnie do niego nastawieni. Po skończonym badaniu osoby te jednak.

Jedna z typowych akcj, które przeprowadzała policja. Chodził o zabezpieczenie podrabianych ciuchów w jakiś dwóch sklepach w Krynicy Morskiej. Ubrania były podrabiane markowymi znakami jak Adidas, Nike, Reebok. Zabezpieczyli ponad 340 sztuk produktów tj. koszulki, swetry, paski, okulary itp. Łączna wartość wyniosła ponad 160 tys. złotych.

Może wszystko zakończyłoby się szczęśliwie dla.

Filmy do obejrzenia online bez limitu movies to watch online

  wtorek, 27 grudnia 2011 20:59

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Istota online”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Istota online”
 • piątek, 23 grudnia 2011
  • Kod nieśmiertelności online

   Czas trwania: 1 godz. 33 min.
   Gatunek: Thriller, Sci-Fi
   Premiera: 6 maja.


  Scenariusz: John Logan

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kameleon Rango przechodzi swój trudny okres. Jego głównym zajęciem jest tułaczka po pustyni Mojave. Dochodzi on do pewnego miasteczka opanowanego przez bandytów i kryminalistów. Wkrótce postanawia zostać stróżem prawa w owej mieścinie, aby zwalczać złych, a pomagać dobrym.   

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:

 • Zbiór pusty. - Onet.pl Blog

  Klarowność. Żeby nie patrzeć, jak na mordę mą wypłynęła lawa samooskarżenia o niewierność, odwrócę uwagę, od razu przechodząc do rzeczy. Atoli mam zaszczyt przedstawić dwóch osobników bardzo osobliwych, osobistycznych: pan Clutchy Hopkins [jakże uroczo angielsko brzmiące nazwisko jak na nieistniejącego mieszkańca nowoczesnej jaskini na Mojave Desert, Kalifornia, USA] i pan Tim Fite [o którym powinienem wiedzieć więcej niżeli o powyższym, lecz żadną wiedzą o jego prywatności nie dysponuję] – oklaski! – dziękuję. Dwaj najwięksi jak dla mnie wielbiciele i gwałciciele [świadomi!] gangsta rapu, który w ich wykonaniu niema z rapem większego związku, ba! –.Wszystkim [a najchętniej siebie z sobą]; zmiksowałby pewnie nawet własną matkę, żeby osiągnąć efekt niecodzienności i stworzyć kolejne power-hiphopowe dziełko mogące stanowić soundtrack do czarno-biało-czerwonej wersji „Happy Tree Friends” w reżyserii Hitchcocka albo innego geniusza strachu, najlepiej nieżyjącego. Obu łączy… ech, właściwie prawie nic ich nie łączy, poza podobnym korzeniem muzycznym, typowo amerykańskim odejściem od amerykańskości, bardzo dowolnym i bezpretensjonalnym kształtowaniem tworzywa, tym, że są biali, w końcu tym, że nie trzeba szukać daleko ani głęboko, by dokopać się do najnowszych i sprzed-kilku-letnich wyników ich twórczego.

  Klub Krytyki Politycznej w Poznaniu

  Środowisko lewicowe w Polsce.
   
  Działanie w Klubie daje spore profity symboliczne. Oczywiście nie samą ideą człowiek żyje. Każdy Klubowicz otrzymuje od nas stosowne zaświadczenia, w razie potrzeby potwierdzenia odbycia stażu czy praktyki. Do tego także zniżki na nasze publikacje rzędu 30% - 50%  i inne bonusy.
   
  skontaktuj się z nami:
  przemyslaw.wisniewski@krytykapolityczna.pl

   
   
  20:33, tozyje , Varia
  Link Dodaj komentarz.
  Artysta uznawany za jednego z najważniejszych malarzy współczesnych wkracza intensywnie w obszar filmu. W Meskalu przedstawimy Wilhelma Sasnala jako twórcę filmowego. Pokazane zostaną wybrane formy krótkie realizowane w latach 2006 - 2008.

  Zaprezentujemy filmy:
  Mojave, Wiosna, Nowa Huta, Kodachrome, Centrum  i Brazylia.
   

   
  Wilhelm Sasnal (1972) - urodzony w Tarnowie. Jego prace znajdują się m.in w zbiorach Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Galerii Saatchi, Tate Modern w.