O czym chcesz poczytać na blogach?

Mój dom

Mój pies - mój świat, Husky - Onet.pl Blog

Poszłyśmy na spacere . Nama na s,yczy sami luzem . Potem poszłam z sama Namą , a potem z sama sami ;]

Teraz foty :

  

Uroki życia za miastem . ;]

  

Moje słoneczko !

  

Na koniec swiata i jeszcze dalej. Tedy chodzimy z Namką na spacery !

  

Nasz dom ! ;]

  

Nami w kawiatach !

  

Nasze podwórko ! (cześć) widoczne oczko wodne ;]

 

Fotki Sami:

  

Moje myseCka !

  

Kocham cię SamciQ!

 

  

GALERIA  PRTRETÓW

Dobra teraz news.. ;].


13 maja 2008
3 pies ? ! ..

  

Eloo..

Może będe miła trzeciego psa ! <3 a wiec.. mój sąsiad.. possedł.. a zreztą nie ma go.. Kamila i Arka jesgo synów zabrał wujek .. A były tam dwa psy.. Na ich nieobecność chodziłam z Mamą i je dokarmiałam.. jednego ( bardziej biednego) zabierze ich wujek.. Druirgo jak narazie my dokarmiamy.. ale kto wie może Go kupimyy ;D Bede namawiać Mamę <3 Jest to kundelek taki.. średniej.

Blog FeelKupicha

O mnie
FeelKupicha
Wadowice
Słówko o mnie
Mam na imię Dominika. Jestem wielką fanką FEEL'A.Mój ulubiony piosenkarz to Piotr Kupicha. Ulubiony zespół:FEEL. Ulubiona piosenka zespołu: Paul, Pokaż na co ci
Zobacz mój profil
Mówią mi,że kochają mnie...
Kochają mniee!

Że kochaaają mnieeee...

A mówisz o wolności,
głos rozpuszcza łzy,
a gdzieś za oknem ktoś udaje kogoś,a nie jest nim.
Bo pełno w nas energii
i pełne szklanki są.
Ale daleko jest,daleko jest,daleko jeeeeest...

Mój dom,
w którym piszę od lat.
Mój dom,
w którym płaczę nie raz.
Czy to znasz?
Tak,ty to znaasz.

Mój dom,
w który piszę od lat.
Mój dom,
w którym płaczę nie raz.
Czy to znasz?
Tak,ty to znaaasz.

Nie nieee[he-e]
nie nie.

Blog dominicka8902371

Z takimi wykonawcami jak: Emmanuel Moire, Sophie Ellis-Bextor, Monrose, The Cloud Room, Thierry Amiel i September. Po festiwalu pojawiły się podejrzenia, że zwycięski utwór A gdy jest już ciemno jest plagiatem utworu Coming Around Again Carly Simon. Specjalistyczna analiza porównawcza wykluczyła plagiat, a od strony prawnej istnieje domniemanie, że Piotr Kupicha jest prawowitym autorem piosenki[1][2].

26 października 2007 został wydany debiutancki album grupy – Feel.

Komentarzy: 0
O mnie
dominicka8902371
Wadowice
Słówko o mnie
Mam na imię Dominika. Jestem wielką fanką FEEL'A.Mój ulubiony piosenkarz to Piotr Kupicha. Ulubiony zespół:FEEL. Ulubiona piosenka zespołu:JAK ANIOŁA GŁOS, POK
Zobacz mój profil
Księga gości
 

Oto kobieta, którą pokochał pech.

Zawodów, a kiedy ja zachowam się 'niekobieco', nagle jestem poprawiana! Dobre sobie.
- Już pędzę, jak z resztą na całoletni kurs sawuawiwru. - sarknęłam. - A już tym bardziej na jakąś durną przeprowadzkę. - dodałam, by wejść w odpowiedni temat.
- Akurat na przeprowadzkę się pospieszysz, bo nie ma wiele czasu. - stwierdził mój ojciec tonem, który tylko wedle jego mniemania nie znosił sprzeciwu. Ale po co go uświadamiać? Siadłam do stołu i zaczęłam zajadać się grzanką. Ohydną, swoją drogą. Przypaloną. I na pewno nie dietetyczną.
- Po co? Tu mi dobrze. Karolinę umieści się w szafie i dla każdego znajdzie się miejsce. - uśmiechnęłam się przymilnie, udając, że nie słyszę niezadowolonych wrzasków mojej siostry, która właśnie weszła do kuchni. Czy ona nie umie cicho mówić? Chyba nie w poniedziałki...
- Bo w spadku po babci Zofii, dostaliśmy dom. Przecież chciałaś zwiedzić stolicę. – super! Wyprowadzam się na drugi koniec kraju do domu po kobiecie, której w życiu nie widziałam. Zacisnęłam pięści, starając się nie wybuchnąć. W tydzień przed okresem, przychodziło mi to z niebywałą trudnością.
- W życiu tej kobiety nie widziałam, więc czemu coś mam dostawać? To.

droga 44

O nas...
droga44
67
,
Warszawa
Elti i Aidy. Dwie połowy. Osobno, a razem. Droga 44 to nasz szlak, przemierzamy go z dwóch stron, aby spotkać się wkrótce znów. Pośrodku...
Zobacz mój profil
Pięknych oczach. MIeliśm chwilę spokoju, miejsce gdzie w ciszy mogliśmy zasnąć przed kominkiem. Wiesz, jego spękane ściany jeszcze stoją na wzgórzu. Ilekroć tamtędy przechodzę uważam, czy nie jestem śledzony. NIe chcę, żeby ktokolwiek wiedział, ile znaczą dla mnie spiętrzone, porośnięte mchem i trawą cegły. Zamieniliśmy nasz dom na wygnanie. Zamknęliśmy drzwi na klucz i odeszliśmy. Woleliśmy zniknąć, żeby ocalić się nawzajem, niż pozwolić aby posadzka naszego azylu pokryła się krzykiem wyduszonym z nas przez oprawców.
Elti, teraz wiem, że nie mamy miejsca na świecie. Nasz dom leży tam, gdzie spieszą nasze myśli codziennie, w nas samych. Dziś.