O czym chcesz poczytać na blogach?

Mohito

; ** - bloog.pl

Zielony Kot 53 zł; Opaska Zara 29,90 zł

 

Zestaw III

 

T-shirt Cropp 59,90 zł; Spódnica New Yorker 54,95 zł; Rajstopy H&M 29,90 zł; Torebka Mohito 79,90 zł; Baleriny H&M 39,90 zł; Pierścionek Reserved 14,90 zł; Bransoletka Cropp.

misa-san.blog

Kryształki grubej soli lądujące i rozpływające się na żółtym jeziorze. Żółtko raz, żółtko dwa, sałata... herbata, tabletki, witaminy. Lustro, warga, żółtko, szczotka, make up, lustro i pocieszenie "jutro będzie lepiej".... brak pocieszenia, głowa i odwracany wzrok.

Wymarsz.
Chłodno. Wiosennie. Dochodzę do rzeki, przechodzę przez most. We Wrocławiu most to żaden luksus, a jednak nie każdy ma to szczęście, codziennego przekraczania mostu. Każdego pracowitego dnia most, czasami jest go więcej, czasami mniej, ale nie da się go ominąć. Dziś rzeka śpiewa. Zbrylona jak porządne mohito. Wiotkie i przeźroczyste kry obijają się jedna o drugą, rzeka wyraźnie pędzi, jakiś pośpiech do ujścia, rozpędzenia lodów i zimy. Skrzeczą ocierające się o siebie płaszczyzny, podważane lodowe brzegi jeszcze nie oderwane od swoich podstaw.
Miło jest tak zatrzymać się i popatrzeć na nią trochę. Pokontemplować wracające życie, nadzieję i niecierpliwość wiosny. Przypomina mi się mąż. Wieczorem bawił się komórką i czytał moje smsy "dwóch facetów kopie dziurę na środku Odry"... położył się na moich stopach wystających z kołdry, zamyślił i zapytał rozmarzonym głosem "a.

Balbinaikofeina’s Blog

Że w maju będzie porażka, że wstyd…Po zakupie brązowego paska trochę mi przeszło! Ba! przeszło mi po ‘hawajskim spaghettii’ – pycha  – dziwne, acz dobre. Potem przeszło mi całkiem przy szarej torbie w TopSecret, a potem… była Nokia- najzwyklejsza, najcieńsza, absolutnie nie.wypasiona. Idealna.Generalnie jakieś szaleństwo nastąpiło. Dwie torby w tym tygdoniu B. zakupiła, jedna jeszcze nie doszła, gdyż zakup via Allegro się odbył. A druga spoczywa na podusi. Czekam też na przesyłkę koszulki z koszulkowni – jakież to przyjemne miejsce jest! A w ogóle to znacie Wy może sklep Mohito? Bo ja dziś pierwszy raz miałam styczność i absolutnie wydaje mi się  być OłkeJ. My God, ja coś jeszcze kupiłam…ale nie pamiętam co…

wygląda dużo korzystniej na żywo.

To jest ta z Allegro. Boję się, tych złotych dodatków. Ale raz kozie śmierć. Jest duża więc powinnyśmy się polubić.

a na tę koszulkę czekam z utęsknieniem!

Buziaki w pysiaki!

macondo.blog

Moje zachowanie tak naprawdę ją śmieszyło.

No i wtedy zrozumiałam, że tak naprawdę wszystko,co mogę dla niej zrobić, to dostosować się do jej nurtu, dać się ponieść razem z nią, od czasu do czasu asekurując i czytając mapy.

I tak od siedmiu lat jestem na spływie z Młodą, na górskim, pełnym niespożytej energii strumieniu.


Lubię poznawać ludzi. Niekoniecznie nowych, chodź to bywa niesamowicie inspirujące, ale na nowo. W nowych rolach, problemach, częstować ich mohito i jak mohito ssać ich opowieści, widok, tembr głosu, przeżyć. Aby przeżyć.


Młody

Młodego poznałam, gdy miałam 28 lat.

Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, na chwilę świat zrobił się czarno-biały, jak moje rozwrzeszczane zdjęcie z pierwszej kąpieli. Pomyślałam: „ Znam Cię już”.

Mogłam myśleć znacznie więcej, bo kroplówki były już oswojone, ale wolałam patrzeć.