O czym chcesz poczytać na blogach?

Mofo

My metamorphosis - moje życie, mój świat... - Onet.pl Blog

W ogień, dotykać chmur. Dzięki niej żyjemy, jesteśmy szczęśliwi i zdolni do wszystkiego. Pisze tak jakbym kochał.. nie kocham.

     Bo jest pare w życiu dobrych chwil... Zdecydowanie za mało jest w naszym życiu tych wspaniałych, niezapomnianych momentów, za dużo zła, bólu i cierpienia. Tak mało sprawiedliwości i szczęścia, tak wiele rozczarowań i rozterek. Życie nie jest bajką - to prawda. Są jednak w życiu chwile, piękne i niezapomniane. Są wspomnienia, cudowne i wieczne. Mam ich wiele a pewna nocna rozmowa pozwoliła mi przypomnieć sobie część z nich. O 2:00 w nocy przyszedł nastrój na wspomnienia. Zaczytany w archiwum gg przeniosłem się w przeszłość, jednej chwili byłem światkiem rodzącej się, wiosennej miłości, zaraz potem świadkiem letniego pobudzenia i radości. To takie niesamowite i poprostu fajne. Istnieć na tym świecie nie jest łatwo i przyjemnie, ale jednak warto, zawsze warto żyć. Dzięki tym kilku chwilom, które przychodzą zawsze niespodziewanie, wiemy jakie życie jest piękne. Bo jest takie mimo wszystko...

mofo

broadway blog

To zależy od ustawień takiego człowieka. okazuje się, że człowiek może być ustawiony na słyszenie wszystkich dźwięków, albo jedynie ciszy (głuchoniemy). czasami zastanawiam się, co bardziej warte jest słuchania... i jak brzmi oryginalna, właściwa cisza idealna. pamiętam, że od mojego głębokiego dzieciństwa często zastanawialiśmy się razem z moją siostrą nad jednym problemem. mianowicie, gdybyśmy mieli stracić zmysł słuchu lub wzroku to co bym wybrał... nigdy nie doszedłem do konkretnej odpowiedzi. a wy, co byście wybrali?

bono w utworze U2 "mofo" zawarł całe swoje życie, ja w jednym zdaniu mogę opisać dwa lata mojego.
to wszystko nie stało się dlatego, że ja się zmieniłem, tylko z powodu twojej ciszy, to ona jest głównym powodem mojego obecnego życia, ale mimo wszystko to tylko moja wina.
ot i cała prawda jak na talerzu, tylko nie połykaj, ciężkostrawne. albo wcalestrawne.
broadway 2004-02-13 11:45:46
skomentuj (15)


love is all around, czyli miłość różne ma oblicza


ja (15:28)
bry.
macdusia (15:28)

Latarką w oczy mroku zaświecić i wygrać...

Tego wszystkiego wyszło, że znów nie ma perkusisty w skłądzie. Niedobrze.

Tak to nie piszę, bo na ogół spędzam wieczory i noce na pisaniu magisterki, dni na odsypianiu i dochodzeniu do siebie, lub czasem też na pisaniu. Jeszcze cały tydzień tak, jedno zaliczenie i chyba starczy już tych studiów.

I to by było na tyle, dziękuję za uwagę.

Film Dredziarza wrzucę z tego gigu, kiedyś będzie też DVDa tu impra (ja tyłem, gadam sobie z Budzym, jedyne zdjęcie na które się załapałem)


fot. MOFO
a ogólnie zdjęcia są tutaj

Aha - w sobotę zaś byłem na Happysad i Myslovitz, trochę się czułem, jakbym na paradę równości trafił, ale zagrali znośnie, tylko ja nastrój miałem niespecjalny. Jeszcze grał Hey, ale olałem, bo jako pierwszy poleciał jakiś smęt o karmieniu ptaszków. Tydzień wcześniej zaś byłem na Lao Che i T. Love, Lao Che zagrało dobrze, T. Love jak to T. Love -słabo, niestety.

Pozdrawiam wszystkie cztery osoby, które to przeczytają
napisane przez Krzysia | 2007-05-22 17:39:49 | skomentuj! (9)

May you stay forever young, - Onet.pl Blog

- Gdybyś ty tak wyrżnęła, inaczej byś mówiła.- Spojrzał, albo raczej starał się na mnie patrzeć groźnie. Kiedy stwierdził, że to nie skutkuje uśmiechnął się i opuścił rękę.- To o co chodzi?

- Możesz przestawić to - wskazałam na krwistoczerwony mebel - pod tą ścianę? Zasłania mi proste dojście do okna.

- Ty i twoje widzimisie... - moje groźne spojrzenie pochodziło z wyższej półki. Byłam w tym mistrzem, dlatego Tomo zaprzestał prob. jęczenia nad moimi zachciankami, mrucząc coś do swojej brody. Wiedział jak mnie rozśmieszyć. Zresztą nawet nie musiał się starać. Wystarczyło, że po prostu był sobą. Szalonym Mofo.

its-simple.mylog.pl

Byłabym wdzięczna, gdybyście rozpuściły tego linka po znajomych i podały instrukcje.
jeśli nie jesteście pewne, które jest moje, to tu macie:
http://i11.photobucket.com/albums/a182/carolee9600/benjjoely.jpg < szablon
http://gcsource.net/comp/055.png < blend

bardzo mi zaleźy, bo mozna wygrać naprawdę super nagrody! (tam była jakoś koszulka level 27? i kilka jeszcze fajnych rzeczy :D)

także jeszcze raz baaaardzo mocno proszęęę :*
& dzienx z góry :D

przeczytaj (4) // napisz

czwartek, 10 sierpnia 2006@14:22:07 >> yo mofo's!

I jak wam zycie biegne robaczki?:>

Empty-Line pod wpływem [nie powiem czego ;)] napisała tekst piosenki, który mozecie u niej na blogu znaleźć. a ja napisałam do niego muzykę. i wszystko to razem mozecie znaleźć tutaj.
jak posłuchacie, to wyraźcie opinię. byłabym wdzięczna.
słowa: empty-line
muzyka: stupid kid
wykonanie: stupid kid

niektórzy ludzie są nienormalni. przeglądałam sobie wczoraj amerykańskie blogi. [strony]. na jednym matka chce chłopaka zabrać do lekarza, bo ten chce mieć.