O czym chcesz poczytać na blogach?

Modne fryzury

Na Temat

Modne fryzury wykonują mężczyźni, którzy to są doskonałymi fachowcami – uznanymi stylistami z ugruntowaną pozycją w show bussines’ie. Spojrzenie w lata 60-te przez fachowca da zawsze ten sam rezultat – re-make czyli odświeżenie fryzury.

Analizując dokonania czołowych stylistów, możemy wnioskować, że droga do kariery jest trudna i wymaga wysiłku i otwartego umysłu. Nie zawsze bowiem robi się to co się lubi. Nader często zdarzają się projekty, które trzeba wykonać.

Dział, w którym niektórzy styliści się specjalizują. Wymaga on fachowej wiedzy i znajomości technik fryzjerstwa, niedostępnych dla zwykłego fryzjera. Obecnie zdobycie wiedzy na takim poziomie by można było swobodnie komponować fryzury ślubne – modne fryzury – wymaga niezwykle dużego wysiłku popartego ciężką pracą praktyczną. Doskonalenie techniki zajmuje lata.

Modne fryzury możemy zobaczyć na stronie www.fryzury.lux-link.info – aktualne.

Fryzury emo

Home > farbowanie, fryzury, fryzury lato, fryzury długie, fryzury gwiazd, fryzury krótkie, fryzury męskie, fryzury na studniówke, fryzury na sylwestra, fryzury wieczorowe, fryzury z grzywką koki i upięcia, fryzury zima, fryzury ślubne, włosy > Modne fryzury 2009

Modne fryzury 2009

March 10, 2009 fryzuryemo Leave a comment
Categories: farbowanie, fryzury, fryzury lato, fryzury długie, fryzury gwiazd, fryzury krótkie, fryzury męskie, fryzury na studniówke, fryzury na sylwestra,.

Fryzury - Onet.pl Blog


22 kwietnia 2009
Modne fryzury na wiosnę
Takie modne fryzury proponują styliści fryzur na sezon wiosna 2009. Takie kolory i cięcia będą najmodniejsze...

Fryzury dla Pań

, Fryzury
Link Komentarze (1) »
niedziela, 11 stycznia 2009
Retro fale na studniówkę

Takie modne fryzury osiągniesz poprzez nawinięcie wilgotnych włosów na grube wałki. Po umyciu nałóż na nie piankę modelującą lub spryskaj lotionem do układania włosów. Nawiń małe pasma włosów aż do samego końca. Gdy.

10:40, grazyneczkax , Kosmetyki
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 28 lipca 2008
Zmiana fryzury... w Internecie!

Wgrywasz swoje zdjęcie, a następnie przymierzasz dowolne peruki - we wszystkich kolorach, o dowolnych długościach - i dopasowujesz je do swojej twarzy.

To łatwy sposób na wybór

Fryzury damskie

Zakładki:
Fryzury
Fryzury
Fryzury - kobiety
Fryzury Gwiazd
Modne fryzurki
Modne fryzury
Dodaj komentarz »
niedziela, 25 stycznia 2009
Lakier modelujący w płynie

-Przełom w technologii: lakier do włosów - Timotei oferuje przyjemność kształtowania fryzury w naturalny sposób, dzięki zawartym w Aqua Sprayu naturalnym żywicom i ekstraktom z grejpfruta o właściwościach nawilżających. Rezultat:
Włosy żyją.

Fryzury Gwiazd

Fryzura Katie Holmes

Katie Holmes znudziły się krótkie włosy a'la bob, które jeszcze rok temu były fryzjerskim hitem. Teraz nosimy włosy długie, lekko falowane i na takie też postawiła aktorka. Teraz są to modne fryzury gwiazd. W nowej fryzurce pojawiła się na japońskiej premierze filmu Walkiria.

06:57, marylkamoc , Fryzury
Link Dodaj komentarz »
środa, 31 grudnia 2008
Juliette Lewis
Zobacz fryzury gwiazd od Chanel
14:04, marylkamoc , Fryzury gwiazd
Link Dodaj komentarz »